סרטון עדות פשוט ואמיתי

כמה ממהגרים הם כמו המקרה הזה???

וכמה מהם רק רוצים להרוויח כסף טוב בישראל "לעשות קופה" ולחזור למדינתם עשירים?

OmZi

New member
לשאלתך

יש פה בארץ בקירוב כ6000 מבקשי מקלט מסודן מתוכם כ 4500 נוצרים מדרום סודן, השאר מבקשי מקלט מחבל דרפור,

אתה אומר בסביבות 10000 סבבה אין בעיה

איתם בוא נגיד שאין לי ממש בעיה......יש לי בעיה עם עוד כמה מאות אלפים שנמצאים בישראל בניגוד לחוק... ומנצלים את אותם 10000 שהם באמת מסכנים..כמו שראינו בסרטון.... ומנסים להרוויח מהמצב שלהם.... מה שנקרא הם (העובדים הזרים הלא חוקיים) מתחזים לפליטים ועושים מאבק על גבם של המסכנים באמת. .וכל זה בעידודו של פורם זה וכמה מאות יפי נפש ישראלים....

renjintso

New member
תבחין בין שתי אוכלוסיות

1. מבקשי מקלט 2. מהגרי עבודה: כמו שכתבת, להרוויח כסף זה בדיוק מה שהם רוצים, לעבוד קשה בעבודות שישראלים לא רוצים ולחזור לארצם במצב כלכלי טוב יותר. מה הבעיה עם זה בדיוק? הרי לרובם המוחלט מדינת ישראל נותנת אשרות בדיוק למטרה הזאת. יש גם מהגרי עבודה שמסתננים לתחומי המדינה בלי ויזה, אבל הם מיעוט.

רפפם

New member
זה ברור מה הבעיה, שאם תתפשט השמועה

שבישראל קל להיות מהגר עבודה, אז יכולים לבוא לכאן מאות אלפים... אני לא אומר שיפסיקו לגמרי, אלא מה שכן אנחנו חייבים ללחוץ על הממשלה לעשות את זה בצורה הרבה יותר מסודרת, במקום לתת לסרסורי העבודה ובעלי ההון לחגוג על חשבון כולם ולהמשיך את מדיניות הדלת המסתובבת, יש מספיק פליטים שיכולים להחליף את כל מהגרי העבודה, אלא שאף אחד לא גוזר עליהם קופון אז לכן לא מביאים אותם. בכלל לפי דעתי מדינת ישראל צריכה לעזור לפליטים להגיע למערב שם יש בשבילם מקום ותנאים יותר טובים וכולם יצאו מורווחים, ולאירופה אולי יש בעיות אבל פחות קשות מישראל

למעלה