סרטים רומנטים?

adam-

New member
סרטים רומנטים?

כאשר אתם צופים בסרט, האם חשובה לכם האמינות? צפיתי בלא מעט סרטים רומנטיים/קומדיות נעורים ונחרדתי לראות חוסר אמינות משווע... האם בחיים היפייפיה תמיד מתאהבת בכם, האם האביר על הסוס הלבן תמיד מגיע אליכן.. תתעוררו למציאות ותגלו שהחיים הם לא סרט. תחשבו על זה!

KIKI

New member
אני מכירה לפחות שניים

אוקיי, קודם כל אתה צודק-רוב הסרטים הרומנטיים הם באמת כמו שתיארת, אבל אני מכירה לפחות שניים שקצת חורגים מהכללים- ``בלונדינית אמיתית`` הוא סרט כזה-נכון הבחורה היפה מתאהבת בכוכב סרטים, אבל הוא לא בדיוק מת עליה... ויש גם זוג ממש לא מושלם... בקיצור צריך ליראות בשביל להבין. הסרט השני הוא החתונה של החבר שלי-ג`וליה רוברטס אמנם מתאהבת בחבר המושלם שלה, אבל הוא מתאהב בקימי היפה ועשירה. מקווה שעזרתי לך

limory

New member
לאו דווקא

אני רואה סרטים כדי לברוח מהמציאות, זה נקרא אסקפיזם. לכן האמינות היא בערך הדבר האחרון שחשוב לי. אבל האם לך חשובה ההנאה וההבדל בין החיים האמיתיים ל``מציאות`` (כאילו שיש כזאת ?)

רוזבד

New member
צודקת

אנשים רואים סרטים כדי לברוח מהמציאות ולאו דווקא כדי לראות שם דברים מציאותיים כל העניין הזה של הקולנוע הוא פנטזיה והוא נועד כדי לראות בו גם (אבל לא רק) דברים דמיוניים שלא קורים במציאות אולי מה שקורה בסרטים רומנטיים לא קורה במציאות אבל בשביל זה בעצם נעשה הקולנוע

למעלה