סתם בשביל הסדר הטוב-

BlueFairy

New member
מה הבעיה שלך??

תראי.. אני לא מבינה מה הבעיה שלך.. זאת סדרה על החיים של ההומואים והלסביות.. זה כמו כל סדרה של סטרייטים שמשודרת בשעות האלה של הלילה... אז את לא אוהבת לראות קטעים כאלה.. אל תראי אני לא חושבת שמישהו מכריח אותך.... זאת סדרה יפה ואני ממש ממש אוהת את כל מה שמציגים בה וכן זה כולל את עשיית הסקס במהלך הסרט.... זה יפה.. מה לעשות? את לא אוהבת.. אל תראי..

enya

New member
בדיוק! ../images/Emo4.gif

אף אחד לא מכריח אותך לראות את הסידרה ואם זה לא מוצא חן בעינייך אז אל תראי.. ואם בכל זאת היית מקדישה קצת זמן לסידרה היית רואה שלא הכל שם זה סקס , יש שם נושאים מאוד חשובים כמו סמים , איידס ומערכות יחסים בין אנשים .

Mooa-Numi

New member
סתם בשביל הסדר הטוב-

שכל אחד יגיד בעצם מיהו- שם, וגיל, ואולי טיפה יותר
נכון, זה נורא מעצבן (כמנהלת פורום אני יודעת...), אבל זה טוב בשביל ההכרות!

שרשור הכרות../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif|בלון../images/Emo34.gif

כל חבר וחברה בפורום מתבקש/ת לשרשר לכאן קצת על עצמו/ה... אז אני אתחיל. אני אבי. בן 17. מטבריה. הומוסקסואל
. דמות אהובה: טד(מישהו צריך לבדר אותי בתכנית). תורכם/ן...

brianIover

New member
אני נעמה, בת 17 מירושלים.../images/Emo135.gif

דמות אהובה: בריאן וג´סטין (המדהימים במיוחד ביחד)

אמ.....

כבר ספרתי על עצמי קצת... אז הנה שוב: אני בת 17 איזור ת"א עולה לכיתה י"א דמות אהובה: כולם אבל יותר מייקל בריאן ואמט

goldi san

New member
איני יודעת אם אהיה חברה בפורום ממש

אבל מכיוון שגאים זאת הסידרה היחידה שאני רואה כמעט בקביעות, וזאת מפאת מחסור בטלויזיה, שמכריח אותי לכתת רגלי למרחקים כל מוצאי שבת, אני בכל זאת אנסה להדחף לי: אני גולדי, בת 16 ומחצה תושבת העיר הגדולה אני גם אגיד דמות אהובה- אמט. כי הוא בובה ואמא של כולם.

Du Hast Mich

New member
שרימפי - איי לאב יו!!

קודם כל תודה תודה על הכל התמיכה...... ודבר שני, אני סאלי, בת 15 מרמת גן...

Randyael

New member
היי ממצב?

טוב אז אני יעל מחיפה.....עיר ממש מכוערת בת 15 (בקרוב..) פרפקטלי סטרייט דמות אהובה: בריאן וג´סטין...אני ממש לא יודעת זה בא בגלים..שניהם כוסים וחמודים תחביב: לכתוב נקודות................... נ.ב אני אובססיבית לכל מה שקשור על הכי גאים.....

hatul

New member
המממ... אני הבוגר כאן? ../images/Emo9.gif

יובל, בן 27 מעכו דמות אהובה - אמט, כי הוא משעשע ; בלייק חמוד, למרות שהוא שיחק נרקומן. וכמובן אמא של מייקי
ראיתי גם את הגרסה המקורית, ושם הובילו אותה הבוק והשמוק...

DANANANA

New member
אני דנה

בת 17 חדשה בפורום... חולה על הסדרה! דמות אהובה : מי אם לא- ב-ר-י-א-ן!!!!!!!! פשוט מושלם!

redlipstic

New member
היי כולם! ../images/Emo34.gif

איזה יופי לראות פורום של הסדרה הנהדרת הזאת! אני צופה חדשה (רק מהעונה השניה...איזה פיספוס...) ואני גם חדשה פה. אז.....אציג את עצמי אני יעל בת 16 דמות אהובה מייקל ביי ביי בנתיים

למעלה