סתם בשביל הסדר הטוב-

Just Rotem

New member
לפי דעתי ....

להעריץ מישהו מתבטא בזה ש: אוהבים את העבודה שלו את השירים שלו ,גם את המראה החיצוני שלו ... אוספים עליו חומר מעיתונים ,גולשים לאתרים וכו´ (כמו שאני מעריצה של רונאן ... ושל מייקל ...) לפי דעתי הערצה ניגמרת ברגע שנהפכים להיות אובססבים .... (ראה ערך פורום ווסט ...חחחח
) שהופכים את מושא הערצה לדבר הראשי בחיים שלנו , ועושים אותו למושלם ( becouse ... nobody is perfect !) שאם לא הייה אותו אז נתאבד (קצת הגזמתי ... אבל אני מקווה שאת מבינה את הכוונה שלי ) וזהו ... נ.ב : יש לי עוד שאלה ... מה לעזאזל ניגמר ב 15 לאוגוסט ??? (סורי אבל כל הזמן רציתי לשאול את זה ופשוט שכחתי ...)

birka

New member
אוקיי אז...........

אני לאאאאאאאאא מעריצה של אף אחד....... הייתי באתר של רונאן... (נרשמתי למכתב שלו..... המנייאקים לא שלחו לי כלום!!!!!!!!!) אמממ ווסט פשוט חמודים... ויש שם אחלה בנות אז כיף להיכנס לשם..... להכי גאים הייתי כמה פעמים באתר... הוא חביב ביותר... אבל זה באנגלית ואני שונאתתתתתתתתתתתתת לקרוא באנגלית... זה עניין די מייאש... ואין לי שום חומר העיתונים על אף אחד מהנ"ל.... עניין די פשוט כי אני פשוט לא קוראת עיתונים......(רק מכוונים בכל אופן) ו........ ב15/8 נגמר הסיוט הכי גדול שלי- מתמטיקקה

Angel Girl1

New member
:)

אני מור בת 14 אני הכי אוהבת את בריאן ואת ג´סטין... ואגב... בדיוק עוד שבוע יומולדת:) אני מצפה למזל טובים!

מזל טוב מור../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif

וזה כמובן לעוד שבוע..

ד ק

New member
אני

דקלה מהמרכז בת 22 הדמות האהובה עליי ג´סטין!1

FlowerPower

New member
../images/Emo26.gif

אני ליהי בת 13 וחצי מפ"ת
אני הכי אוהבת את ג´סטין אמט ובראין

אמ...

אני מיכל בת 16 וחצי מראשון לציון אוהבת את ג´סטין ובריאן (למרות שאני אוהבת את כולם...) ו...זהו.

Mooa-Numi

New member
וכמובן, אני ../images/Emo13.gif

אני מיכל, להלן קסט (עזבו, באמת
), ויחסית לכם אני ממש קטינה- 14 וחצי
ודמות אהובה? אר... אמט, ואז מייקל, ואז ג´סטין, ואזזזז... אני אוהבת יותר מידי
ועשיתי בחן את עצמך באינטרנט-ויצאתי שאני הכי דומה לאמט
אם אתם רוצים אני יכולה להביא לכם תאתר...

casperit

New member
וואללה בלייק!

אממ חמודים? לא.. אבל הוא ממש משמ דומה לאיזה שחקן שחברה שלי מעריצה: רייאן גוסלינג, והוא פשוט קופי שלו אבל זה לא הוא... יעל

BlueyedQT

New member
שלום מיכל! זאת אני הדדססס...(ל)

אממ הדס 14 וקצת... דמות אהובה? אין לי מושג רק אני יודעת שג´סטין ובריאן ממש ממש שווים.. וזהו.

Angel Girl1

New member
חח, יצא לי שאני הכי דומה לאמט

ואחרי זה למיקל, לאחר מכן לבריאן, אז לג´סטין, ולבסוף... טד!

למעלה