סתם 2 קטעים קצרים

luckdragon

New member
סתם 2 קטעים קצרים

~ חלק 1 ~ כשהיתי קטן אהבתי לשחק במטוסים,להעיף אותם בשדה תירס ככה רץ ילד עם שיער שחור..ברכיו וידיו מלוכלכות. רצות במסדרונות בחיניניות,בשדות התירס הזהב.. ובידי דמות מטוס,מעץ.. ואני רץ.. ויורה טררר טררר צועק.. משחק של ילד קטן.. עד שראיתי פרפרים.. ועצרתי.. נפעם. ומאז שחקתי עמם.. אני והם ובלעדיו. בלעדי המטוס שנשכח על איזו תלולית עפר.כאילו התרסק ונשכח. ~ חלק 2 ~ שתדעי,אני מתגעגע כל הדרך חשבתי עליך,ולא ידעתי למה. עכשי ומשנתנה לי הזדמנות של מעט שקט. חשבתי שאם תשאלי אותי,האם אתה מתגעגע אלי?. אז היתי אומר לך,כן. אני מתגעגע.ואפילו מאוד. אני מתגעגע כל כך,ואני מכונס בעצמי וכל הדרך אני מביט מהחלון,אל הכביש אל הבתים. חושב על הלב שלך,ורק.. את יודעת,שלא ירגיש לבד..ואפילו שאת רחוקה כל כך. ואני כאן.. אני מרגיש את עצמי.. שאני כאן ועד לשם איתך.. אני מנסה לחשוב שיש קרן של שמש..שמחברת בין נפשי לנפשך. ואני מצטער אבל לא אוכל להבטיח לך.. הדבר שהיתי רוצה להבטיח לך הכי מכל. ועלי להודיע לך שאני יוצא למלחמה. את חושבת שאני רוצה להחליף את קול שקשוק הדריכה של הנשק. האם את חושבת שאצא למלחמה מבלי שאתודע לסכנה? למוות לאבדון לקולות המזוויעים של הקרב.. את הפיח את הצעקות. כאן אני ניצב מולך... לפני הדגל שכה אני אוהב שאליו נשבעתי אמונים.. אני במלחמה אהובתי ,,ואני לא יכול להבטיח לך שאחזור. אני כותב זאת כאשר לחי מלאה דמעות שבכל אחת מתחוללת קרב.. מלחמה שלא לעזוב אותך,עם לב חצוי,בודד.. ולהשאיר אחרי ערפל אי-וודאות. וחיוך עם טעם של אז.אז אל נא אל תשכחי אותי,לא ביום הזה ולא אף פעם. ביום שדמעתי לך,ביום שהטוהר שלי מתלכלך עם דם. שלך.

*קסנדרה

New member
מוכר משהו....

דרקון יקר מאיפה זה לקוח?????? או שמא אני טועה?? קסנדרה

luckdragon

New member
ישבתי וכתבתי לבד

אסור לי להמציא מראשי הדלוח :) אז ניסתי.. דיי אל תגידי שזה מועתק :) אני עד כדי כך לא מקורי ??? טוב אני עובר לזא`נר של עבמים,ולא מלחמה ואהבה.. יעני תיקים באפלה. צהרים טובים וחיוך

*קסנדרה

New member
לדרקון האהוב

דרקוני לא חשבתי שהעתקת, חלילה לי פשוט חשבתי, שמא פירסמת כבר בעבר?? או אולי הרעיון..... תמיד אוהבת אותך קסנדרה

luckdragon

New member
:cool:

מחייך יש לי הרבה רעיונות אבל לפעמים אותם מטאפורות אנ יחוזר עליהם, כי משום מה אני פשוט אוהב אותם.

:) דרקון מזל...

מוקדש לך קטע (האהוב עלי ביותר) מתוך הספר ``הנסיך הקטן`` שאותו כתב אנטואן דה סנט-אכזיפרי פרק עשרים ושבעה ועכשיו, אמנם, כבר עברו שש שנים... את הסיפור הזה עוד לא סיפרתי מעולם. כשראו אותי ידידי, שמחו מאוד שחזרתי חי. הייתי עצוב, אבל אמרתי להם: ``זה מעייפות...`` עכשיו כבר התנחמתי קצת. כלומר... לא לגמרי. אבל אני יודע היטב שהוא חזר אל הכוכב שלו, כי כשהאיר היום לא מצאתי את גופו. זה לא היה גוף כל כך כבד... ובלילות אני אוהב להקשיב לכוכבים. כמו חמש מאות מיליון פעמונים קטנים... אבל הנה קרה דבר מוזר עד מאוד. לזמם שצירתי לנסיך הקטן שכחתי לצרף את רצועת העור ! אם כך, הוא לא יכול כלל לקשור אותו לכבשה ! ואני שואל את עצמי : ``מה קרה על הכוכב שלו ? אולי אכלה הכבשה את השושנה...`` יש שאני משיב : ``ודאי לא אכלה ! הרי הנסיף הקטן סוגר כל לילה את השושנה שלו תחת כיפת זכוכית, והוא משגיח היטב על הכבשה...`` ואז אני שמח. וכל הכוכבים צוחקים ברוך. ויש שאני משיב : ``די שמסיחים פעם את הדעת ! ערב אחד הוא שכח את כיפת הזכוכית, או שהכבשה יצאה לה חרש בלילה...`` ואז כל הפעמונים הקטנים נהפכים לדמעות !... אכן תעלומה גדולה מאוד. וגם בעיניכם, שאוהבים את הנסיך הקטן כמוני, העולם משתנה מקצה אל קצה אם באיזה מקום, אי-שם, כבשה אחת שאיננו מכירים אכלה או לא אכלה שושנה... הביטו לשמים. ושאלו את עצמכם : הכבשה אכלה את השושנה או לא אכלה ? ותיראו איך הכל משתנה... ושום מבוגר לא יבין לעולם שזה חשוב כל-כך ! *** ומכאן נסתיים לו הציטוט שלי ולך חיוכים, דמעות... רגשות כל כך הזכרת לי אותו... את הכוכבים המחייכים והבוכים - את הפעמונים אתה... ``הנסיך הקטן`` שלך... אני ***** תודה...

למעלה