ס ו פ ש ב ו ע של חופש

Oyster Girl

New member
ס ו פ ש ב ו ע של חופש ../images/Emo228.gif ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
נו עכשיו אתם דווקא לא מגיבים../images/Emo6.gif? ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי- שיר הכלב והאישה שיר השבוע לא של חמי- שבוע שלישי אני חושבת שזה אותו שיר של פול מקרטני, calico skies משהו שעשה את השבוע- כמעט שבוע חופש משהו שהרס את השבוע- שזה היה רק כמעט בילוי השבוע- הייתי מלא פעמים בקולנוע.... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- עג'מי וממזרים חסרי כבוד מה קניתם השבוע?- כרטיסים לסרט משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- ההופעה בפלורה? תמונה שבא לשים- סקיי
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- הממממ....ל....רתם

סכמ"ש

שיר השבוע של חמי- השמיים הגבול שיר השבוע לא של חמי- כלבלב הו בידי בם בם... חח סתם LET ME ROLL IT משהו שעשה את השבוע- חופשששש ובילויים וגם המפגשפורום משהו שהרס את השבוע- שמירות בבסיס כשולם בחופש!!!! בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ממזרים חסרי כבוד מה קניתם השבוע?- הדיסק החדש של מיוז! רכישת השנה משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- פלורה? תמונה שבא לשים- היייייייייי שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- לא בא לי לחזור לבסיסססססס תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לשרה וסופי :)

Oyster Girl

New member
אוי ואבוי חחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo54.gif

תניחי לסופי לגדול יא מופרעת

vagz

New member
אפשר לברוח מהכל אם רצים מספיק מהר

שיר השבוע של חמי- מה שעובר עלי (היום פעם ראשונה שיצא לי לשמוע אותו ברדיו בגלגלצ) שיר השבוע לא של חמי- כל האלבום של אביב גדג' יצירת מופת משהו שעשה את השבוע- המפגש פורום
, היום הייתי בהופעה נחמדה מאוד של טל פרידמן והקריות =] משהו שהרס את השבוע- קצת יותר מדי עבודה בילוי השבוע- הוזכר למעלה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ממזרים חסרי כבוד סרט מעולה!!! מה קניתם השבוע?- כרטיס להופעה, אוכל וכל מיני שטויות משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לא משהו מיוחד אולי אני אלך למשינה בבארבי תמונה שבא לשים- לא הפעם שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תהנו מי שהולך מחר (היום) לרחובות תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
ממזרים חסרי כבוד ../images/Emo47.gif ../images/Emo54.gif

רק טרנטינו יכול לעשות סצינות כאלה ארוכות וחופרות ולעשות אותן מעניינות. ועל העריכה בכלל אין מה לדבר...בנוי מצויין בעיניי

A t z a

New member
אמאלה איזה גורה מושלמת בתמונה...../images/Emo80.gif

היא פשוט מהממת עם העיניים הכי בובתיות שראיתי... שיר השבוע של חמי- יהיה אשר יהיה שיר השבוע לא של חמי- הדיסק הראשון של אביתר בנאי והשני של גבע אלון...וכל מיני ביונסה ככה כדי להרוס קצת
משהו שעשה את השבוע- חופש משהו שהרס את השבוע- כל מיני דברים, ברצינות שלא באלי לפרט בילוי השבוע-נראהלי שכל השבוע הזה ביליתי יותר מבכל השנה האחרונה. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- שומרת אחותי
אין לי יותר דמעות בגוףףףףףףףף....סעמק עם הסרט הזה מה קניתם השבוע?-כל מינייי... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- הופעות
וערב כיפי של הצבא
תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- איכס, שבוע חדש. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- מיכללל
ושרה הכוכבת

A t z a

New member
בואי ואסביר לך משהו על עצמי../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

אני בוכה מסרטים, סדרות, שירים, ספרים...ואפילו פרסומות פה ושם...(כאלה של צער בעלי חיים עם מוזיקה עצובה) אז כן, בכיתי כל הסרט, גם בהתחלה, גם באמצע, גם בסוף וגם אחרי הסרט
בעיקר אחרי

Oyster Girl

New member
כנ"ל ../images/Emo54.gif

במיוחד בזמן האחרון התחלתי לבכות מכלללל דבר, אפילו בצעדת ירושלים שתגברתי עברו נציגים של יד לחיים שזאת מעיין אגודה שעוזרת לנוער בסיכון, הם עברו עם כסאות גלגלים והתחלתי לבכות כמו תינוקת ונכנסתי לניידת בבושה

אורי נה

New member
מיאו

שיר השבוע של חמי- אין רוקנ'רול בעברית שיר השבוע לא של חמי- זמנים משתנים משהו שעשה את השבוע-אילת משהו שהרס את השבוע-הנסיעה לאילת. איך שרדתי את הנסיעה מוגאס לסן פרנסיסקו בלי MP?! בילוי השבוע- כל ערב באילת..? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- שומרת אחותי D: (הסרט) מה קניתם השבוע?- כרטיס רכבת, צמיד משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- כלום. יומולדת..? תמונה שבא לשים- אין כוח שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- ילדים יקרים, כשמשעמם לכם בשירותים- אל תתעסקו עם הטמפונים של אימל'ה, אוקיי? תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לפלא' החצי דרוס שלי

למעלה