עבודה באנגולה

duro1208

New member
עבודה באנגולה

האם יש משהו שיכול לתת פרטים לגבי עבודה באנגולה?? כמו תנאים,ביטחון,האם מורידים מיסים? האם חוסכים בכלל? בקיצור האם שווה לנסוע תודה לכולם ויום טוב

לילית462

New member
נדמה לי שענו לך, את/ה חוזר על אותן שאלות

אם אין לך שאלות חדשות אז...

duro1208

New member
לא ממש

לא קיבלתי מספיק נתונים אחרת לא הייתי מציק

hlsm

New member
עבודה באנגולה אינפורמציה

ממש נשמע כאילו את כועסת עליו הוא בסך הכל רוצה אינפורמציה אז במקום לעזור לו בתור מנהלת הפורום אז את יורדת עליו , ממש לא נחמדה סורי........................................

לילית462

New member
אני בכלל לא כועסת, סליחה אם זה יצא כך

אבל נראה לי מיותר להציף את הפורום עם אותה שאלה יום אחר יום, אפשר להמשיך עם השרשור הקיים.... מה שבטוח זה שאני לא כועסת, אם מישהו נעלב, סליחה

hlsm

New member
עבודה באנגולה

הכל תלוי באיזה חברה תעבוד אם התנאים הכי טובים, המשכורת שדברת זה מה שמקבלים + התנאים

duro1208

New member
תנאים

אם אמרו כ 5000 USD + כולל חדר עם שרותים במקלחת בבית גדול כולל 3 ארוחות ביום (בוקר ,צההריים + ערב) מנקים ומכבסים תיסוט אל חשבונם אמרו שמשלמים את השכר בחו"ל השאלה שלי מה לגבי מיסים שם ? מה קורה פה? משלמים גם? מה עם ביטוח לאומי? יקר שם? תודה על ההקשבה

hlsm

New member
עבודה באנגולה

צר לי שאין לי את האינפורמציה שאתה רוצה אבל לעומת זאת בטוח בחברה שאתה נוסע דרכם יש להם לתת לך אינפורמציה, בהצלחה בכיף

עינת גז

New member
עבודה באנגולה

היי, אני אנסה לענות לשאלות שלך : תנאים - בעיקרון רילוקיישנים באפריקה בכלל מורכבים לרוב מכיסוי של מרבית עלויות המחיה והכלכלה במדינה ע"י החברה ועל כן מרכיב החיסון הכספי הוא גדול ביטחון - המצב באנגולה די טוב באופן כללי, כמובן שחשוב להקפיד על נסיעה בדלתות נעולות ברכבים, ורצוי להסתובב עם נהג (גם בטיחותי וגם בטחוני) מיסים- הכל תלוי מול מי נחתם החוזה שלך- חברה מקומית, חברה זרה, חברה ישראלית, תהיה בטוח שלמישהו תצטרך לשלם, הכל תלוי רק כמה ולמי , אבל זו סוגייה מורכבת מדי כדי לתת תשובה בפורום האם חוסכים- בפירוש כן ולרוב חוסכים גם די הרבה מוזמן לפנות אליי ישירות לשאלות נוספות ב :[email protected] שיהיה בהצלחה

למעלה