עבוד בהונג קונג

erezor

New member
כן... יש לה זמן לזה

במיוחד עכשיו, כשהיא לא צריכה לדאוג לשום דבר כשיש laowai לה שייתן לה הוראות ומטלות ויגיד לה מה לעשות...

אMור

New member
ראית מה זה?

סידרת לה תעסוקה, מטרה ויעד מדויק לחצי יום. זרוק לה איזה 200RMB לקצת שופינג אחרי שתסיים ובכלל היא תהיה נמרצת ותעשה לך עבודה יסודית...
חמודים, אתה ו- happydog שעושים דדוקציה על הדברים שלי ומשליכים אותם אישית על האנשים הקרובים אליכם או אלו שפגשתם בעבר... אם באמת יש לך משהו מיוחד בידיים, אז אתה צריך עוד קצת קילומטראז' בסין ע"מ ליישר קו עם הגישה שלי על הסינים ולזרום עם זה בידיעה שבכל כלל יש יוצא מן הכלל, וכמובן - להיות מבסוט.
זה שהיא Hubei ren זו כבר נקודת התחלה טובה, לפחות בצורה החיצונית. הסיניות הכי יפות בשנז'ן הן בד"כ מ- hubei...אין לי מושג למה...

GnomeBubble

New member
אני די בטוח שהעותק שקראתי היה גרוע

תרגום אנגלי ישן ועלוב. ברגע שאסיים ללמוד צרפתית עתיקה, אולי אלך לקרוא את ה-Il Milione המקורי, אבל עד אז נסתפק בזה שקשה לסמוך על מה שקראתי. למרות שהבנתי שיש תרגום לטיני של גרסה מתוקנת שמרקו פולו כתב בעצמו, והוא דווקא יותר אמין (אם כי פחות קלאסי), וזה כבר משהו שאני איכשהו יותר כשיר לקרוא... אבל בינתיים קראתי מה שקראתי. מהסיפורים הפנטסטיים אני נוטה להתעלם כמובן (למרות שחלקם חביבים בפני עצמם, גם אם הם לא היו אמיתיים), אבל לא מטריד אותי מה שיש שם, אלא מה שחסר שם (ואני בספק אם זה נחתך מהספר שלו) - וזה בעצם כל בדל כלשהו של דיווח על תרבות סינית אמיתית. או שאולי מרקו פולו באמת היה בסין, אבל לא ממש יצא מגבולות המחנה של הקאן בקאנבאלו (בייג'ינג). כך או כך, אני לא חושב שהוא ראוי להיחשב כמדווח על סין למערב, כשבעצם הוא מספר רק על המונגולים בסין.

למעלה