עבמים בשמי חיפה

mr80s

New member
עבמים בשמי חיפה

צפיתי בשלושה עבמים נכון להיום מהשעה 21:45 עד עתה ראיתי נשאר אחד,למה נראה לי שאלו עבמים?מאחר ולא נשמע שום קול,לרוב הוא חג בסיבובים קטנים כמעין סוקר
אין תנועה מכיוון לכיוון נע עד כדי עמידה ומואר בשלושה אורות מנצנצים שלא מאפיינים כלי טייס שבו יש תצוגת אור שונה למיטב ידיעתי הלא גדולה.
אור כתום לבן וירוק נצפו שלושה נשאר עד עתה אחד,אתם מוזמנים לצפות אם הוא עדיין שם,לא מפתיע אך מרגש אותי כל פעם מחדש.
זו לא הפעם הראשונה שהבחנתי בעבם,מה המסר מעניין שהם רוצים להעביר או לדעת?

mr80s

New member
נראה לי הנך טועה...

מלט שאינו נע ונד זה חידוש מרענן...בכל אופן תודה על התובנה.

חפש ביוטיוב

יש מל"טים מבוססים רוטורים שמסוגלים לנוע כמו מסוקים.
בכל מקרה בעידן של היום, תפסיק לכתוב על זה וצלם את זה
אם אתה רוצה תגובות.

mr80s

New member
לא חיכיתי שתציע ...

יש עימי צילומים אבל לי נראה שאתה יותר בקטע של להתלהם אז רק אבהיר שלא בשביל זה רשמתי מה שרשמתי,בשמחה אעביר או אראה לאנשים הנכונים הצילום שלאוו דווקא מאותו ארוע.

לא מתלהם, אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד

והעולם ידע מספיק דיונים על הנושא.
ומעט מדי חומר מצולם באיכות.
ועכשיו כשהאיכות הגבוהה זמינה גם למשתמש הביתי, זה הזמן.

האם הזדמן לך לצלם?

קשה לשער ע"פ התיאור, אם מדובר במל"ט, כפי שנכתב פה, בטכנולוגיה ניסיונית כלשהי או ברכב חלל חוץ-פלנטרי.
באיזה אזור או כיוון נראו העב"מים?

האם האורות התחלפו מכתום ללבן ולירוק, או דלקו בו-זמנית?

אם אכן מדובר ברכב חלל, יכולות להיות לשהות שלו פה מטרות שונות, החל ממחקר לגיטימי ועד ניסויים אכזריים בבני-אדם ובחיות אחרות (מה שבד"כ קורה בחטיפות).
בדיוק כפי שאנשים בעולם שלנו שונים זה מזה, גם אנשים מעולמות אחרים נבדלים זה מזה, בעיקר כשמדובר בציוויליזציות שונות שמגיעות ממקומות שונים.

העין3

New member
חחחחחחחחחחחחחח אתם חייים בסרטטטט

רכבי חלל ניסויים ... מה עוד ???
תאמינו לי שכדור אחד כחול פעמיים ביום אולי יעזור לכם לצאת מהמצב ההזוי שלכם ...
חחחח רכב חלל שבא לעשות ניסויים בבני אדם :)

hamamin

New member
ערנוש אתה ער ?

לונג טיים נו סי יו.
למה ידידנו כועס כל כך על הפיות שלנו ?
הפיות שלו טובות יותר ?

העין3

New member
חחחח למה כועס למה???

נשמע לי קצת הזוי ולא יציב לקרוא על ספינות חלל שחוטפות בני אנוש ... הו באמת תהיו רציניים לרגע ... אבל בכל מקרה אם תכנס לקב"ן ותספר לו על חלליות שבאות לבקר בלילה ועל ניסויים מחרידים שעושים בבני אדם אני בטוח שתקבל שיחרור מיידי עם פסילת רישיון נהיגה עד לבדיקה של מומחה :)

hamamin

New member
אני היתי שולל את הרשיון של הקב"ן---

עניין של השקפת עולם.
[אתה מה זה מצחיק בתור שיפוצניק שמדבר עם מלאכים ???-----
הרגת אותי]

דעתך היא זכותך

אף אחד פה לא כופה את דעתו, אבל הביטול והבוז כלפי חוויות של אנשים אחרים הוא לגמרי לא במקום.
אין חובה להאמין לדברים, אבל אף אחד לא מוסמך לאבחן יציבות נפשית ולרשום תרופות על-סמך הודעה בפורום -- זה כל-כך מגוחך, שאם ניתן להסיק מכך משהו, זה אך ורק לגבי המתיימר לאבחן.

למעלה