עדויות

עדויות

שני אתרים של עדויות, האחד עדויות של מאמינים ישראלים, בינהם גם עבדכם הנאמן
השני עדויות של רבנים שהגיעו לאמונה בישוע המשיח. קריאה מהנה.

nrmlsr

New member
קראתי ואהבתי את העדויות

אני מכיר את העדויות הללו משום שקראתי אותן כמה פעמים. האתרים: מדברים(medabrim.org.il) ו-Xrabbi אלו אתרים שמוכרים לי כמו כן יש עוד אתרים משיחיים שניתן לציין והם: זמן ישועה(yeshua.co.il),,אתר Igod וכו'. אם מה שציינתי איננו קשור לשרשור אז תקבל נא את התנצלותי על אי ההבנה.

nrmlsr

New member
שכחתי להזכיר עוד אתר

יש אתר בשם אמן אמן ששכחתי לציין מרוב שמיהרתי לרשום. ויש עוד מלא אתרים שניתן להסביר עליהם ובחלקם לא בטוח שבכולם ניתן למצוא עדויות.

Gyongyos

New member
יש פה מסר סמוי שאני חלוק לגביו

רבים מהדוברים מתארים שהאמונה המשיחית באה אליהם בדיוק ברגע של משבר גדול... ויכולות להתפרש מכך קונוטציות שליליות רבות... מה דעתכם?

nrmlsr

New member
תשובה

האמונה יכולה לבוא מתוך משבר כלכלי וגם מתוך משבר של אמונה. אך לפעמים גם לא מתוך משבר אלא גם מתוך חיפוש רוחני למשמעות אמיתית לחיים.

sha na na revol

New member
חיפוש משמעות

גם כן אינו סותר שום מציאות חיצונית אחרת. לדוגמה, אנשים יכולים לפרש תהליכים פנימייים שלי מתוך כך שיש לי שיתוק מוחין \ צלקות של פגיעה עצמית \ הפרעת אישיות סכיזו-אפקטיב\ אבא שלי לא בארץ \ המשפחה בחוב, ואף אחת מהסיבות הללו לא תהיינה נכונות, כי מעבר לכך יש לי חיים אישיים, ואני עובר גם דברים שלא קשורים למה שציינתי, וזה לא עושה את הניסיון שלי לפחות אותנטי.
יש מבין
....

sha na na revol

New member
זה לא צריך לשלול.

אני לא מדבר רק עלייך, אבל הרבה מהאנשים שאומרים את מה שאתה אומר עכשיו שופטים אנשים בשעת משבר. כאילו שלחולים\ זקנים \ חולי רוח \ אנשים שלקחו סמים או שתו אלכוהול\ עניים\ מישהו שחווה איזה סוג של צער עמוק או אובדן\ מישהו ממשפחה מפורקת \ ניצולי שואה\ נפגעי טראומה אסור לחפש את אלוהים. נו באמת, אלו שטויות. פשוט יש אנשים עם פריבילגיה, אם הם תופסים את מי שחסרה לו איזו פריבלגיה שלהם יש כ'אחר' וכמסכן, קיימת התופעה החברתית שנקראת פטרוניזציה, כלומר הם מחליטים שהאדם האחר הוא פחות אנושי מהם, ופחות אחראי למעשיו ולרגשותיו.

עוד הונאה? תראהל י רב שקיים עכשיו שהוא

אורתודוקסי שאומר את זה נראה לך שרב כזה יקרא בברית החדשה? אתה חי בסרט... אתה מביא עדויות שלא ניתן לבדקם הרב קוק זצ"ל לא חי היום...

אמרתי לך כבר בוא אם יש לך את האומץ ל

לרב לאו ונשאל עליך נשמע מה יש לו לאמר על היהדות המשיחית כן כן אותו רב שאתה מצטט בחתימה שלך

אני יודע מה דעתו

ואין זה משנה לי. אני משתמש בדבריו, כי אפילו שהוא מתנגד לאמונתי אני מכבד אותו כאדם, ואם יש לו אמירה שתואמת את הלך מחשבתי אני לא מוצא סיבה מדוע לא אצטט אותו.

אסביר...בהנחה שהוא היה יושב בסנהדרין והיו

שופטים אותו שוב... הוא היה יוצא לחובה פעם שניה גם בידי הרב לאו... ולכן מוזר לי שאתה מצטט רב שמתנגד נחרצות לקיומה של אמונתך סבבה? טוב שאתה לא מצטט במוחמד... גם ממנו אפשר ללמוד...

מוחמד לא היה יהודי ולכן לא שייך לסיפור

גם הברית החדשה ציטטה את קייפא שהיה אז הכהן הגדול שהאשים את ישוע, ונאמר עליו שהוא התנבא בגלל שהוא היה כהן גדול כשהוא אמר, "אֵין אַתֶּם יוֹדְעִים כְּלוּם, אַף אֵינְכֶם מְבִינִים שֶׁכְּדַאי לָנוּ כִּי אִישׁ אֶחָד יָמוּת בְּעַד הָעָם וְלֹא תֹּאבַד כָּל הָאֻמָּה כֻּלָּהּ." (בשורת יוחנן י"א: 50) וקייפא היה זה שחרץ את גורלו של ישוע. כך שאם יוחנן תלמידו האהוב של ישוע מצטט את אלו שהרגו את ישוע, גם אני יכול לצטט את אלו שהיו הורגים אותו אילולא היה עומד שוב למשפט כיום.

eitanb3

New member
תשאל את הרב לאו במה (או במי) הבת שלו מאמינה

מצפה לך ההפתעה של החיים שלך...

nrmlsr

New member
תשובה

יש אתר בשם Xrabbi ובו עדויות של רבנים שחקרו את דברי הברית החדשה ומתוך הבנת הכתוב הגיעו לאמונה בישוע. כולל רבנים חרדים כגון הרב יצחק ליכנשטיין ז"ל ועוד רבנים כולל רב רפורמי,כולל רב אורתודוקסי שהחליט להפוך לרב קונסרטיבי ועוד. רוב העדויות באתר הם בעיקר של רבנים חרדים לשעבר. הנה הכתובת: http://www.xrabbi.co.il

nrmlsr

New member
תיקון שגיאות כתיב

כוונתי לרב יצחק ליכטנשטיין ז"ל,סליחה על שגיאת הכתיב,בעיקרון אליו התכוונתי ויש גם עדות של הרב דניאל ציון,הרב דניאל וייס,הרב(ד"ר) קאופמן ועוד.

למעלה