עדויות

עפ"י האמונה שלנו כולם חיים היום

במציאות אמנם שונה לחלוטין, אך הרבה יותר טובה מכל בחינה אפשרית. אני יודע על שני חרדים, אנשים רציניים, שאמנם הם לא רבנים, אך הם למדו תורה שבע"פ כל חייהם, שכיום הם מאמינים בישוע המשיח, אמנם בסתר, אך בכל מאדם הם מאמינים שהוא הוא המשיח. אין לי ספק שכמותם יש עוד מאות עם לא אלפים ויכול מאד להיות שביניהם ישנם רבנים, שמסתירים את אמונתם. אני מבסס את דבריי, על עדויות של אנשים אחרים, שמכירים את החרדים האלה. אתה יכול לבדוק את העדויות האלה, אם תחקור מעט - יש להם הרי בני משפחה. בכל מקרה - אלו הם סיפורים אמתיים. אנחנו בניגוד לאנשי דת, מחוייבים לומר את האמת, ולא לתת עדות שקר.

ספר דברים,פרשת 'ראה',פרק י"ג

בס"ד ב כִּי-יָקוּם בְּקִרְבְּךָ נָבִיא, אוֹ חֹלֵם חֲלוֹם; וְנָתַן אֵלֶיךָ אוֹת, אוֹ מוֹפֵת. ג וּבָא הָאוֹת וְהַמּוֹפֵת, אֲשֶׁר-דִּבֶּר אֵלֶיךָ לֵאמֹר: נֵלְכָה אַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִים, אֲשֶׁר לֹא-יְדַעְתָּם--וְנָעָבְדֵם. ד לֹא תִשְׁמַע, אֶל-דִּבְרֵי הַנָּבִיא הַהוּא, אוֹ אֶל-חוֹלֵם הַחֲלוֹם, הַהוּא: כִּי מְנַסֶּה יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם, אֶתְכֶם, לָדַעַת הֲיִשְׁכֶם אֹהֲבִים אֶת-יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם, בְּכָל-לְבַבְכֶם וּבְכָל-נַפְשְׁכֶם. ה אַחֲרֵי יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם תֵּלֵכוּ, וְאֹתוֹ תִירָאוּ; וְאֶת-מִצְו‍ֹתָיו תִּשְׁמֹרוּ וּבְקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ, וְאֹתוֹ תַעֲבֹדוּ וּבוֹ תִדְבָּקוּן. ו וְהַנָּבִיא הַהוּא אוֹ חֹלֵם הַחֲלוֹם הַהוּא יוּמָת, כִּי דִבֶּר-סָרָה עַל-יְהוָה אֱלֹהֵיכֶם הַמּוֹצִיא אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם וְהַפֹּדְךָ מִבֵּית עֲבָדִים--לְהַדִּיחֲךָ מִן-הַדֶּרֶךְ, אֲשֶׁר צִוְּךָ יְהוָה אֱלֹהֶיךָ לָלֶכֶת בָּהּ; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִקִּרְבֶּךָ.

הרבה פעמים

כשאני מדבר עם אנשים דתיים על האמונה בישוע המשיח, הם מצטטים את הפסוקים האלה ומייחסים אותם לישוע. ישוע מעולם לא אמר לאף אחד ללכת אחרי אלוהים אחרים, כמו כן הוא גם לא חלם שום חלום שמוזכר בבשורות. ישוע מעולם לא דיבר סרה על ה', חס ושלום נהפוכו, ישוע תמים בכל דרכיו והוא הראה את הדרך האמיתית אל השם יתברך. הפסוקים המיוחסים בתורה לישוע הם: נָבִיא אָקִים לָהֶם מִקֶּרֶב אֲחֵיהֶם כָּמוֹךָ וְנָתַתִּי דְבָרַי בְּפִיו וְדִבֶּר אֲלֵיהֶם אֵת כָּל-אֲשֶׁר אֲצַוֶּנּוּ׃ וְהָיָה הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא-יִשְׁמַע אֶל-דְּבָרַי אֲשֶׁר יְדַבֵּר בִּשְׁמִי אָנֹכִי אֶדְרֹשׁ מֵעִמּוֹ׃

../images/Emo45.gif אתה צודק 100% יעקב

בס"ד אני יותר כוונתי לאותו אדם שהכריז על עצמו כמשיח בת"א-בנחלת בנימין,ואף לשניים הידועים בהסטוריה היהודית שלנו: שבתי צבי שסבל ממאניה דיפרסיה,התאסלם ולבסוף התאבד,ולבר כוזיבא(כזב שזו המילה גם לשקר בערבית) הידוע בשמו:בר כוכבא והוא נהרג כשהוא מלא בעוונות רחמנא ליצלן. ישוע היה מלא בחמלה,רחמים ואהבה לבריות-לזולת.

ומי אמר שלא מדובר בו? עצם מחיקת התורה והלבשה

של תורה חדשה היא בעיטה בבורא עולם לא?

איני מכיר אף אחד כזה מסביבי..ודיברתי על רבנים

שאתה מציג אותם כאורתודוקסים... למה לשקר? תאמר שפעם הם היו כך...

למעלה