עדידוש מקסימה כנסי הנה!!

shiraz2

New member
עדידוש מקסימה כנסי הנה!!

מה שלומך מתוקה?!
שמתי
שמזמן לא דיברנו ואיך אני יכולה להחזיק מעמד בלי ה
שלי? אז מתוקה מה שלומך? איך הולך בזמן האחרון? מה עם ה"דיאטה"? (שאת ממש לא צריכה?!)
אני חולה עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהבת תמיד שירז

אויש, שירזוש, ה../images/Emo39.gif שלי!!! ../images/Emo9.gif

יפיפיה!!! שלומי בסדר, נורא לחוצה, אין לי זמן לכלום
, אבל את יודעת איך זה... מתרגלים...
. מה עם הדיאטה? בסדר גם כן... לא יותר מדי טוב, לא יותר מדי רע. אני יודעת שעליתי שני קילו {אני כבר לא נשקלתי איזה חודש, אני ממש פוחדת להישקל, רציני!!!}, ולא משנה כמה אני משקיעה, אני לא רואה כ"כ תוצאות... אבל אני לא דואגת, כי: א- אני יודעת שזה רק שני קילו, זה כלום... ב- בינתיים לא ממש רואים, רק אני מרגישה אותם טיפ-טיפה, ואני יודעת שעד הקיץ, כשצריך לדפוק הופעה (
), אני ארזה אותם... תחזיקי לי אצבעות...
מה איתך, ילדת ה
שלי? איך הולך לך? אני מקווה שאת לא מגזימה מדי, את יודעת... חסר לך אם כן!!!
כי ילדה, את יפיפיה!!! ושלא תעזי להיגרר למחלה המטופשת הזאת שוב!!! אגב, לא קשור, אבל את יודעת משהו, שירזוש?... לפני כמה ימים (או שזה היה אתמול? אררררר, אני מתחילה להיות סנילית... טוב, צ´מעו, בכל זאת, אני בת 15 וחצי...)
עברתי על קבצים במחשב, ומצאתי איזה משהו שכתבתי, ואני מקדישה אותו לך, לילדת ה
הקסומה שלי... כי אני לא יודעת אם את יודעת, אבל את, את ולא אחרת, את פשוט מאוד ה
שלי...
אז הנה, זה מוקדש לך בהרבה אהבה.
שתלתי פרח, פרח כחול, והפרח הזה גילה לי הכל. פרח שסתם נראה כמו עוד פרח קטן, התגלה לי כפרח גדול. שתלתי פרח, את הפרח שלי, והפרח הזה עשה הכל בשבילי. פרח שסתם נראה כמו עוד פרח קטן, התגלה כמאוד אצילי. שתלתי פרח, פרח רחוק, והפרח הזה גרם לי לצחוק. פרח שסתם נראה כמו עוד פרח קטן, התגלה לי כפרח מתוק. שתלתי פרח, פרח מוזר, אך הפרח הזה היה לי מוכר. פרח שסתם נראה כמו עוד פרח קטן, התגלה לי כגלוי זה מכבר. שתלתי פרח, פרח זהב, חבל שגיליתי אותו רק עכשיו. פרח שסתם נראה כמו עוד פרח קטן, גילה לי עולם כה רחב. תודה לך, פרח. מדהימונת, אמנם לא אני הזו ששתלתי אותך, אבל זה לא הופך אותך לפחות מדהימה ממה שאת. אוהבת אותך המון!!!
ענקית :) עדי

shiraz2

New member
היי את מתוקה!!!../images/Emo24.gif

אוהבת גם מאוד מאוד מקווה שהכל טוב אצלך?
שירז

shiraz2

New member
ילדה מקסימה!!!!!!!!!!!!!!!!

איך אני אוהבת אותך..... אין לך מושג!!! העלית לי
ענק על הפנים!! (ובזמן האחרון אני כבר לא מחייכת כמעט
) מתוקה
על השיר ה-מ-ד-ה-י-ם-!!!! אני נפעמת כל פעם מהכישרון שלך!!!
שאני לא יכולה לכתוב לך גם שיר או משהו יפה אבל לצערי אין לי את הכישרון שיש לך!!!!
אין את ה-
שלי מקסימה!!!! אני מקווה שהלחץ ירד לך בקרוב גם לי יש די הרבה לחץ לאחרונה אבל אין לי כבר כח להשקיע.... העיקר שכבר נקבל את התעודות והכל יהיה פסדר...
האמת- אני לא מרגישה כל כך טוב בזמן האחרון... אני לא יודעת מה קורה עם אמא שלי היא שוב התחילה לריב איתי שאני לא אוכלת כלום ושוב הם מתחילים לדאוג ואני לא מבינה למה כי אני מרגישה כמו איזה
... ואני יודעת שזה הכל בראש אבל אני לא מצליחה לאכול הרבה דברים בלי להרגיש ייסורי מצפון
. מתוקה- אני גם לא נשקלתי כבר איזה חודש ואני מפחדת..... אני צריכה ללכת להישקל עוד מעט כדי להראת לתזונאית שלי ואני מתה מפחד
!! ואין לי מושג למה....אני לא חושבת שהשמנתי בזמן האחרון אבל בעצם....... מי יודע?! בואי נסכים שנלך להישקל באותו הזמן ואז נראה..... אני בטוחה שאין לך שום דבר לדאוג את
מהלכת!!!!! ובאמת ה-2 קילו האלה הם שום דבר!!! ובקיץ.... אל תדאגי!!! ביחד כבר נעשה משהו....
אז מתוקה שיהיה לך
בהכל!!! ושיהיה לך שבוע מקסים בדיוק כמוך!!!!!!! אוהבת אותך מאוד מאוד מאוד מאוד,
שירז

היי את, שירז! ../images/Emo20.gif כנסי... ../images/Emo8.gif

שירזוש... את קצת מדאיגה אותי, את יודעת?... עם כל הקטע שאת מרגישה שהשמנת ו... וואי, דמעות נוצצות בעיניי ברגעים אלו. שירז, את הרי יודעת שאת לא שמנה, את הרי יודעת שאת לא צריכה דיאטה, את הרי יודעת כמה מדהימה את כמו שאת עכשיו וכמה את צריכה לשמור על עצמך ולהיזהר, כי יש לך נטייה להגזמה בנושא. ואם את לא יודעת עוד את כל זה, אז אני, וכולנו כאן, בשביל לעזור לך להכניס את זה טוב טוב לראש!!! *דמעה זולגת על הלחי* אני לא כ"כ יכולה להסביר למה אני בוכה עכשיו, אולי בגלל שאני דואגת לך... דואגת מאוד, שירז. עזבי, אני סתם רגשנית היום...
יותר מדי, אבל... אווווף, למה המחלה הזאת חייבת להיתקע למי שדווקא כ"כ לא מגיע לו?! שירזוש, את תחזרי אליה, אל תחזרי למחלה המגעילה הזאת!!! מגיע לך להיות מאושרת, מגיע לך להיות שמחה, מגיע לך לחייך הרבה (כתבת הרי שאת לא מחייכת כמעט בזמן האחרון...), מגיע לך לצחוק צחוק מתגלגל עד השמיים ובחזרה, מגיע לך שיהיה לך צבע ורדרד על הלחיים ולחיים שיש משהו לצבוט בהן... מגיע לך כ"כ הרבה, אז אל תוותרי על זה!!! את לא
ואת לא
... את ה
שלי... ה
שאני לא רוצה שינבול... אוהבת אותך כ"כ, אך די דואגת, עדי

shiraz2

New member
בשורה משמחת!! או... שלא?

היום.... בבית ספר.... גיליתי ש...
קיבלתי!!! בהתחלה ממש שמחתי אבל עכשיו..אחרי שחשבתי על זה הרבה... והגעתי למסקנה ש.. אני באופן רשמי "נבראתי" (רק במובן הפיזי) למרות שיש לי עוד טיפה טיפה להעלות אבל מבחינתי זה לא נחשב
השאלה היא- האם אני רוצה להיות בריאה? כי זה די נוח עם כל הדאגות של ההורים ושכל כולם? עדידוש אני גם מדאיגה את עצמי בזמן האחרון. אני לא יודעת מה קורה לי. מצד אחד- אני לא רוצה לחזור למחלה!!!
אבל מצד שני... אני אוהבת שדואגים לי ורק רוצים כל הזמן שאני יאכל ואני גם רוצה להיות יותר רזה.. אין עדידוש אני מצטערת שאני מאכזבת אותך כל פעם מחדש אבל זאת הילדה החולה שמדברת פה.. לא אני
מה את חושבת? אל תבכי מתוקה שלי. שונאת את עצמי שאני מדאיגה אותך ככה.
לא רוצה שתדאגי בגללי. לא מגיע לי בכלל. אני כל כך אוהבת אותך. מקווה שעבר עלייך יום מקסים כמוך? אוהבת הכי בעולם, שירז

מקסימה!

את לא מאכזבת!!! את ממש לא מאכזבת, את מדהימה אותי כל פעם מחדש, כי את פשוט ילדה כזאת, ילדת מיוחדת, ולא משנה כמה תנסי, לא תוכלי להתכחש לזה!!! אני יודעת שזאת הילדה החולה שבתוכך מדברת {"זאת לא אני, זאת הילדה הרעה שבתוכי"...
}, אבל את צריכה להוציא אותה מתוכך, אפילו שזה קשה, את פשוט חייבת, כי היא הורסת את כ"כ הנפלאות שבתוכך!!! וזה לא פייר, אל תיתני לה!!! שולחת לך
ענק, אוהבת אותך כ"כ, ודואגת, אבל זה רק בגלל שאני אוהבת, וזה לא בגלל שאת מאכזבת, כי את לא, פשוט לא!!! את לא איכזבת אותי אף פעם ולעולם גם לא תאכזבי, כי לא משנה מה תעשי, אני אאהב אותך תמיד!!!
עדי

לירזוש!!

יו!!! איך אני שמחה בשבילך! מזל טוב חמודה!!!!!!!!!!!!!! תגידי... בת כמה את???

למעלה