עדיין שום דבר על SKIN?

sonaku

New member
אוי הוא נראה כזה חמוד כאן X:

אבל מה נסגר עם השיער שלו..?

last day

New member
זה נראה כאילו יש לו ציצים XDDD

תודה לך ולאורקל על התמונות! עכשיו אם תסלחו לי, הלכתי לבזבז את היום שלי על להזיל ריר על דמויות אלוהיות *.*

Nurmidor

New member
הוא בכלל נראה כמו ילדה כאן

אבל זאת תמונה כל כך חמודההה~~ האהאהא <: בהיתי בה איזה מליון שנה. והשיער שלו כזה מגניב, אני גם רוצה

Keitarou

New member
@_@

גאקט ממש מפחיד וסוגיזו ממש.. אממ.. זקן.. <_< הוא מזכיר לי את הסולן של אירוסמית'.. מה שמו טיילר.. ^^ ומיאבי חמוד ויושיקי אלוהים... הכל כרגיל.. ^_^ תודה על התמונות~~! ^^

oracle

New member
מאחורי הקלעים ועוד~ ^_^

הפאפארצי האלה צילמו מאחורי הקלעים לפני ההופעה, וגם קטעים מההופעה... ממש טוב~ והעליתי עוד כמה תמונות מעולות לאלבום~ תהנו

Nurmidor

New member
אם הם גורמים לך להראות ככה בגיל 40

קח סמים @@; בקטע שיושיקי עושה מתיחות, אם מסתכלים ימינה מאחורי האנשים, רואים את סוגיזו מטייל איזה סרטון מעולה, יש למישהו מושג איך אפשר לשמור אותו על המחשב?

Nurmidor

New member
לא משנה, הסתדרתי

חיחיחי, "I love to be entretained and nobody entretains better than YOSHIKI on the drums, man, he goes nuts!" "איך קוראים לילד עם השיער הארוך? אה, מיאבי." דני טרג'ו חמוד <:

last day

New member
לא יכולתי לעמוד בפיתוי

מה הקשר של פאריס הילטון!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!!?!?!

sonaku

New member
וואו זה מטורףףףףף

אני רוצה להיות שם ;; גאקט נראה קצת לא קשור...

Nurmidor

New member
../images/Emo45.gif :p

אבל הם כולם נראים נורא נינוחים ובסדר זה עם זה והכל~ ואז מיאבי בצד, נראה כאילו ממש לא בא לו להיות שם, או להופיע איתם באותה תמונה XD

sonaku

New member
חחחח משהו כזה XD

אבל נכון שזה לא ממש מספיק? כאילו שחסר שם מישהו..או משהו. לאדעת,נראה לי שהם עדיין לא בהרכב מלא.

למעלה