עדכון לגבי השרת החדש, ובקשת עזרה

GindisTeam

New member
עדכון לגבי השרת החדש, ובקשת עזרה

שלום לכולם, בשרת החדש אנחנו הולכים לשנות את כל עניין החבילות, קניות, ושדרוגי מדינה. במקום שדרוג נקודתי בתשלום כזה או אחר, לכל חבילה או טכנולוגיה, אנחנו הולכים להכניס פונקציה בודדת שתאפשר שדרוג בעזרה בכל דבר במדינה. (משהו בסגנון של אמברוסיה באיקרים, רוב האנשים פה מכירים את זה :)) אנחנו היינו רוצים לשמוע ממכם הצעות לאיך נקרא לזה? כמובן שהאפשרות הבסיסית היא לקרוא לזה זהב וזהו, אבל זה פחות מעניין....ואני בטוח שלחברה פה יש רעיונות טובים יותר :) אופציה נוספת שעלתה אצלנו היא "גינדיסיה" :) בכל מקרה, תרגישו חופשי לעלות רעיונות, ו4-5 הרעיונות הכי טובים יעלו לסקר מכריע, ואתם תיהיו האלה שיקבעו איך יקראו לזה בשרת החדש.

victor27

New member
ויקטורים

כי אני בחור זהב

hen1xc

New member
רובנסים

למה כי זה עדיין קיים למרות שזה חסר תועלת

nitzan456

New member
חחחחחחחחחחחחחחח זבל

שים קצת חציבות באיקרים משעמם אין את מי לבזוז

BoInG007

New member
סתם שאלה כי מעניין אותי לדעת

איך הגעת לגינדסיה מאיקרים ?? איקרים = אמבורוסיה לא איקריסיה
נקודה למחשבה ... שיהיה בהצלחה בהכנות נקווה שיצא משהו נורמאלי לשם שינוי ושם אין לי כרגע אז מצטער

GindisTeam

New member
אין קשר

אין גינדיסיה לאיקרים או לאמברוסיה סתם לקחתי את שם המשחק והוספתי יה :) לכן אני פונה לקבל רעיונות ממכם, בסופו של דבר נמצא משהו, ואם לא אז נקרא לזה זהב :)

eyeball1008

New member
גינדיס=שנות ה60 של משחקים

כל עוד המשחק יעבור שינוי כולל של הכל מהכל אין שום דרך שהמשחק שלך ישרוד יותר מחודש חודשיים עד שיהיה שוב שיעמום אחד גדול... וזה לא משנה אם תקרא לגינדסיריה פיצריה וחארטות אחרות... המשחק אבוד מת ואני יוריד לך כובע אם תביא אלפי שחקנים (בלי להעליב) האפשרות היחידה לעשות את זה אמרתי לך בזמנו בפרטי אפליקציה לאייפון אבל אתה צריך מתכנת ומעצב יותר טובים מהשקל וחצי שיש לך כיום (בלי להעליב אבל המעצב מעצב כמו הפנים של לירן והטכנאי טוב ידוע שלגינדיס יש היסטוריה גרועה בקטע הזה) בשביל להתמודד מול משחקים אחרים שם ולמשוך את האנשים מצטער שלא שמתי לב להודעה שלך למשחק ישבתי בשער 13 אותו יום ביום שני אני בבלומפילד שער 13 שוב תבוא ואל תשב לי בשער 2 זה להומואים חחח בהצלחה אחי

GindisTeam

New member
תגובה

מסכים שהעיצוב הקיים הוא עיצוב ישן מאד, הדבר הראשון שהתחלתי לעבוד עליו איך שהגעתי לגינדיס הוא על העיצוב הגיע מעצב, ודווקא עשה עיצוב מאד יפה, ומתקדם, אבל שעדיין שומר על המסגרת של גינדיס המוכרת. בנוסף, אנחנו בהחלט מתכוונים להכניס שדרוגים ושיפורים כמעט בכל פינה במשחק, בין אם זה להחזיק את מה שהיה כל כך טוב בעבר, ובין אם זה להכניס דברים חדשים וחדישים. (כמו שכבר אמרתי, יהיה שדרוג משמעותי ומעניין מאד, בשוק הנשקים ושוק האזרחי, מאתגר מאד מי שבאמת מגיע לשחק במשחק כמו בן אדם) לגבי אלפיקציה לפייסבוק ואייפון, גם זה על הפרק אצלנו, אבל כל דבר בזמנו. לגבי המשחק ביום שני, אני עם מנוי לשער 2 :) אז אין ברירה, אני שם

fireforge

New member
העיקר חיסלו את נדין זה הכי חשוב

פרצוף או לא פרצוף עיצוב או לא עיצוב מה זה חשוב הכי חשוב זה שאתה נתפסת פעמיים מרמה חחחחחח לא ציפיתי למשהו אחר תמיד הוכחת ששכל זה לא הצד החזק שלך אתה טוב בלאיים ולקלל לא בלחשוב

רעיון מעולה

זה רעיון טוב יש משהו שרציתי להוסיף יש פה אנשים שכבר איבדו תקווה במשחק אבל אתם עדין רואים שמנסים להביא מתכנת חדש ומעצב גרפי ועדין יש פה אנשים שמשקיעים במשחק אז למה להיות אנטי?

siberwolf

New member
רעיון נחמד ולא קשה לביצוע

אפשר במפקד צבאות לעשות סרטון של ההתקפה או הפעולה שעשית על מנת להמחיש את התוצאה כמו שיש במנהיגי עולם זה דווקא נחמד ולא כזה קשה לביצוע

למעלה