עדכון #0.... (מתכנתים או לא?
)

yuval k

New member
עדכון #0.... (מתכנתים או לא? ../images/Emo8.gif)

הבה נתחיל.
במזל"ט, אתמול נפתח הפורום לטכנולוגיית הדוט נט. אנחנו מקווים להגיע לרמה מקצועית גבוהה, וגם להיות קהילה שכיף להיות חבר בה. היום, במסגרת הסידורים...
הועלה דף הקהילה
הועלה המאמר של "חדש בפורום"
הועלתה הודעת המנהלים
כבר ראינו שאנשים שואלים פה שאלות, ולא רק ב"תכנות יבש" - כלומר, עזרה בבעיות בתכנות, אלא גם היה מיני-דיון על איפה-להגדיר משתנה... אכן, אחת מהמטרות של הפורום היא דיונים על לוגיקה ועקרונות התכנות. כולכם מוזמנים! במסגרת שיפור השירות לאזרח, שרשרו דברים שהייתם רוצים לראות בפורום... גלעד ואנוכי נשתדל לספק את הסחורה
יובל.

אני רוצה לשאול משהו../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

איפה אפשר להוריד פורום מוכן ב-asp.net

שגיא24

New member
אני בונה דבר כזה בימים אלה

אולי אחרי שאסיים אפרסם מדריך לענין. זה ב-#C כמובן

שגיא24

New member
רק סבלנות... ../images/Emo13.gif

אני רק בתחילת הדרך. עוד לומד #C בקצב של צב, אבל מתקדם לאט לאט.

gilad g

New member
../images/Emo124.gif מאמר חדש

ביבוא אישי מפורום ASP
(נכתב שם על-ידי, ועכשיו אני יכול לשים אותו פה
)

0r0r

New member
../images/Emo35.gif

"כאן זהו המקום לכל המפתחים בסביבת ה-.net לשאול שאלות ולקבל תשובות, וכמו כן לנהל דיונים בתכנות כללי - אלגוריתמיקה, למשל, או יעילות." אני מפתח באיזור קצת צפונה מהמקום המוזר שנקרא .net ואין פה פורום ל"קצת צפונה" הזה פשוט זה מקום קטן שלא מגיע לו פורום אז אני אתנחל פה
עזבו... השעמום חוגג

ממנהל למנהל...

המלצה - תתחיל לבנות מילון מונחים. אולי כבר התחלת...אבל אם לא, יהיה לך קל להתחיל כאשר הפורום עוד טרי וככה שאלות של אנשים יוכנסו מיד על ידך למילון. (כבר ראיתי מושג שצריך להיכנס לשם - מה זה דוט נט...)

Salem

New member
יש לי שאלה../images/Emo70.gif

מה ההבדל בין ASP לASP.NET
איך אני מתקין ASP.NET על האתר שלי

שאלה../images/Emo70.gif

איך אני יכול להשיג את המספר של Salem ודייט איתו
וככה להמשיך להיות נספך לפורום שממש לא מעניין אותי ואני נמצא בו בגלל ניהול חברים. טוב בעצם שירשורי הלוגיקה מעניינים.

למעלה