עדכונים, כתבות ושאר ירקות

ורדונה2

New member
סאמאשלהם!!!$^$^%

לייקקתי בפייסבוק את העמוד של FS כדי לקבל עידכונים, ונתקלתי בכתבה הבאה: http://www.naplesnews.com/news/2012/jun/30/film-some-mainstream-movies-that-pushed-the-of/

ובציטוט הבא שממש הרגיז אותי
-
"The bigger question, though, is how to translate the novel to the screen. The dialogue would need to be tweaked, since it is terrible, and the sexual content toned down considerably."

אמאשלהם terrible

הם לא חשבו שאולי לא כדאי לרדת על הספרים בכתבה שנועדה לקהל המעריצים של סדרת FS?? אידיוטים.

*ממשיכה לקרוא*

TheSnowQueen

New member
ליקקת?

*נא לפתוח את התמונה*

ולמי אכפת מה הם אומרים... קנאים.. הסרט הולך להיות הצלחה

ורדונה2

New member
סליחה, אני חוזרת בי. אמרתי "סאמא שלהם?"

התכוונתי כוסאמאשלהםחבורתמתנשאיםעםמקלתקועבתחת %^$%&*%$^#$

""Fifty Shades" began as a piece of "Twilight" fan fiction. The resulting book is as well-written as you would expect a novel based on "Twilight" fan fiction to be."

מכירות את הפרק Smug Alert בסאות'פארק? הוא הומצא בשביל טיפוסים כאלה. מה שהכי עצוב זה שהם חושבים שלרדת על טווילייט ועל כל פאנפיק שמקושר לטווילייט נותן להם נק' "אינטיליגנציה". בעיניי לרדת על טווילייט יחד עם כל העדר זה כמו תעודת נכות לחוסר חשיבה עצמאית ונטייה "ללכת עם הזרם" ולעולם לא לגבש דעה מבוססת, אלא לקטול תופעה רק בשביל לצאת "מאגניב" וכי זה "מקובל".

ורדונה2

New member
*מנמקת את עצמי קצת יותר*

*געגועים לתקופה שיכולתי פשוט למחוק את ההודעה ולפרסם מחדש את העריכה
*

נזכרתי פשוט שאנחנו לא בפורום דמדומים כאן ויש כאן גם כאלה שלא מתים על הסדרה, אז רק כדי להסביר את עצמי-
ברור לי שלא כולם אוהבים את זה, וזה הגיוני לגמרי. כמו שאותי ממש ממש לא מעניין כדורגל. אבל בכ"ז, אני לא מתנשאת על כל אוהדי הכדורגל וקוראת לזה "תת רמה" וכ'ו. עצם העובדה שאני לא אוהבת את התחום הזה, או עצם העובדה- לצורך העניין- שבנאדם לא אוהב ז'אנר מסוים בספרים (רומנטיקה, רומנים), זה לא אומר שהוא צריך לקטול סדרה.
ביקורת תמיד יש לגבי הדמויות, אבל בנאדם שלא מעניין אותו רומנטיקה ולהיפך- כל הטוטאליות הזאת ממש לא עושה לו את זה והוא אוהב ספרים עם יותר "עומק" ו"קונפליקט" שלא קשור לרומנטיקה- לא צריך לקרוא ולהתעניין בסדרה כזאת.

שתי הסדרות, דמדומים ו-FS סוחפות מאוד, כל אחת בדרכה, ואני לגמרי מקבלת את זה שיש אנשים שזה לא הקטע שלהם, אבל מה שמפריע זה הקטילות.
אם אתה לא אוהב ז'אנר- זה לאו דווקא הופך אותו לתת רמה, זה פשוט לא הטעם שלך. אותי מגעילה ההתנשאות מצד אנשים, שבמקום פשוט לקבל את זה שכולם שונים וכל אחד מתעניין בדבר אחר- מחליטים לקטול כל תחום ש"לא מדבר אליהם" (בעיקר כשזה נהיה פופולרי ו"מאגניב" לקטול את התופעה).

TheSnowQueen

New member
נכון... +עדכון

אנשים סתם יורדים על הז'אנר והינה עובדה, הוא מצליח גם בלי שהבת תתחתן עם שני הבני דודים שלה.......

בעיניי מה שגורם לך הנאה כבר יש לו ערך אדיר! ושוב, אנשים יכולים להתמרמר כאהבת נפשם... זה לא יעצור את FS מלעקוף את הארי במכירות....

http://ibnlive.in.com/news/literary...-grey-outsell-harry-potter/269018-40-103.html

חחחחחח איך אני כבר מכירה אותך

ידעתי שאני אראה משהו כזה כשאפתח את ההודעה

אבל כרגיל- את הורסת אותי כל פעם מחדש!!

ודעתי בנושא את כבר יודעת
שיזדיינו וידחפו לעצמם באט פלאג זה כל מה שאומר

D e l i l a h

New member
אני דווקא מאוד אוהבת את הכתיבה של הסדרה

לי ממש לא משנה אם זה התחיל כפאןפיקשן לדמדומים או לא. הספר מעניןן? כן. אז למי איכפת כמה זה התחיל?
חוץ מזה שהכתיבה הקלילה הזו של הספר זה חלק גדל מאוד ממה שכל-כך סוחף בו. העניין שזה סופר מנקודת מבט של הדמות ראשית גורם לזה שמה שהדמות מרגישה בל זמן שהוא גם הקורא מרגיש באופן גבוהה יותר מאם זה היה מספור מ"למעלה" או מנקודת מבט של הכותב שכאילו יודע הכל [ואז למשל היו גם סצנות שאנה לא מופיע בהם, בעוד כרגע בגלל שזה מהנקודת מבט שלה אנחנו יודעים רק מה שקורה איתה]

אישית אני לא סובלת את דמדומים [אולי זה כי רק ראיתי את הסרטים והם שעממו אותי למוות ואני לא סובלת את קריסטן סטיוארט? יכול להיות] אבל מאוד אהבתי את פיפטי שיידס.

שמעתי הרבה אנשים שלא מוכנים לקרוא את זה או אומרים שזה גרוע בגלל שזה נכתב שפן פיקשן לדמדומים אבל זה שטויות פשוט תקראו וסתמו ת'פה ותחליטו אחרי שקראתם שאתם לא אוהבים....

TheSnowQueen

New member
מסכימה חלקית חחחח

אנשים לא צריכים לשפוט מראש ... וגם כל החכמולוגים שבאים נגד הסדרה או שלא קראו או שמראש באו עם דיעות קדומות...
אבל שוב, למי אכפת... שלא יקראו
והם מוזמנים לצעוק לשמיים שזה תת רמה או וואטאבר - אנחנו עדיין נהיה בטופ הבסט סלרס

אני לא מסכימה על דמדומים / קריס ... אני אישית התאהבתי גם וגם... אבל כל אחד ודעתו הוא...

D e l i l a h

New member
אין לי בעיה שלא יקראו,

כאילו מה שבא להם לא איפת לי מה הם עושים עם עצמם אבל בשביל מה להגיד סתם שטויות שזה גרוע ודבילי וסתמי ובלהבלהבלה בלי שהם יודעים מהחיים שלהם?

AND ABOUT THAT KRISTEN ISSUE, LET'S AGREE TO DISAGREE :)

D e l i l a h

New member
אין לי כח לקרוא אבל - ווהוווו!

כל הכבוד לנו על עקיפת הארי פוטר! או בעצם לסופרת כי היא כתבה [כל הזמן שוכחת את השם שלה?] ...

TheSnowQueen

New member
אומאג! קלטו מה מצאתי...

עקב שיחות על קריסטן... זה מעורר את הצורך שלי בתמונות קריסביאניות

אעהעהעהעהההה מהממת

ורדונה2

New member
חחחחחחחח חזק

אבל משום מה אין לי "וייב אנה" בתמונה הזאת ממנה, אפילו שהיא נושכת ת'שפה...

למעלה