עדכונים מירושלים

מצב
הנושא נעול.

mucool2

New member
../images/Emo11.gif

דרכים שאין זה המקום לפרטן...

davidfainshtein

Member
מנהל
==6==

עדכונים מירושלים
הסתיימו ועברו להם החגים למיניהם והמצב בזירת העבודות בירושלים מתחמם. כמו שהבטחתי - יצאתי ביום שישי לראות ולהתעדכן. למרות החום
- היה טיול די מוצלח. 7 אוטובוסים, 4 וחתי שעות, 87 תמונות - זו הסטטיסטיקה. יאללה - לעבודה! (לא. אני לא מתכוון להעלות את כל ה-87...)
==6==
החניון - מפלס עליון.

davidfainshtein

Member
מנהל
==7==

עדכונים מירושלים
הסתיימו ועברו להם החגים למיניהם והמצב בזירת העבודות בירושלים מתחמם. כמו שהבטחתי - יצאתי ביום שישי לראות ולהתעדכן. למרות החום
- היה טיול די מוצלח. 7 אוטובוסים, 4 וחתי שעות, 87 תמונות - זו הסטטיסטיקה. יאללה - לעבודה! (לא. אני לא מתכוון להעלות את כל ה-87...)
==7==
יש לציין שבניית החניון די איטית והחלה לפני קרוב ל-5 שנים, אם אני לא טועה.

davidfainshtein

Member
מנהל
==8==

עדכונים מירושלים
==8==
ואיך אפשר בלי תמונה לכיוון עמק עין כרם ויער ירושלים? קיימת תכנית לבנות כאן רכבל שיקשר את עין כרם עם הר-הרצל. וקיימת תכנית איומה יותר - תכנית ספדיה - לכרות את כל היער הנהדר הזה - האחרון בהחלט בעיר ולבנות שם אלפי יחידות דיור!

תוכנית איומה ביותר...

==8==
ואיך אפשר בלי תמונה לכיוון עמק עין כרם ויער ירושלים? קיימת תכנית לבנות כאן רכבל שיקשר את עין כרם עם הר-הרצל. וקיימת תכנית איומה יותר - תכנית ספדיה - לכרות את כל היער הנהדר הזה - האחרון בהחלט בעיר ולבנות שם אלפי יחידות דיור!
תוכנית איומה ביותר...
יש בירושלים כל כך הרבה שטחים לא מנוצלים בתוך העיר שיכולים לבנות ולהחיות את העיר הזאת חבל שבוחרים תמיד לפרבר{מלשון פירבור} את המדינה הזאת.

אורי404

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif שיא הצביעות. כי כאשר רוצים

תוכנית איומה ביותר...
יש בירושלים כל כך הרבה שטחים לא מנוצלים בתוך העיר שיכולים לבנות ולהחיות את העיר הזאת חבל שבוחרים תמיד לפרבר{מלשון פירבור} את המדינה הזאת.
שיא הצביעות. כי כאשר רוצים
להקים קו רכבת זה או אחר (למעט מקרים מיוחדים, כמו תואי A1 שבו יש מן הצדק. בשבוע שעבר יצא לי להיות שם ולהתרשם), יודעים יפה מאוד לעכב עבודות. לעומת זאת, זה בסדר גמור לכרות יער ולבנות בניינים.

mucool2

New member
לא את כל היער - רק בהר השלישי מימין

==8==
לא את כל היער - רק בהר השלישי מימין
וגם זה יותר מדי, כמובן.

davidfainshtein

Member
מנהל
==9==

עדכונים מירושלים
==9==

davidfainshtein

Member
מנהל
==10==

עדכונים מירושלים
==10==

מצב
הנושא נעול.
למעלה