עדכונים 14.5

../images/Emo20.gifתמונות חדשות../images/Emo20.gif

כמה תמונות חדשות שמצאתי. תוסיפו גם אתם אם אתם מוצאים. אני מקווה שזה בסדר שפתחתי שרשור חדש פשוט יש קצת בלאגן בפורום ואני לא יודעת לאיפה לשרשר. לא אכפת לכם שאני שמה גם תמונות של ריהאנה וביונסה נכון?

../images/Emo41.gif

קייטי פרי למי שלא יודע לקייטי יש סינגל חדש שיצא לפני כשבוע והיא מקום 1# באייטונס (אחרי 4 ימים ובלי קידום!).

candyheart

New member
ממש יפה../images/Emo99.gif

קראתי שמגזין Maxim בחר אותה לבחורה היפה ביותר ל-2010.אני לא יודעת אם זה מוצדק לגמרי,אבל בהחלט יש לה רגעים.

לא הכי יפה, הכי סקסית

ואני די מסכימה איתם. לא הייתי נותנת לה מקום ראשון אבל בTOP10 מגיע לה להיות.

candyheart

New member
נו,כן../images/Emo3.gif

היא בהחלט בחורה סקסית,אבל יש לה רגעים בהם היא נראית קצת מוזר.ובכלל,אני חושבת שיש יותר יפות ממנה.אבל ממש אין לי בעיה עם הבחירה הזאת.

../images/Emo45.gif אבל ככה זה אצל כולן

בריטני מקום 50 ומשהו וביונסה וליידי גאגא לא נכנסו לרשימה. נראה לי שזה בגלל שבריטני וביונסה בהפסקה אז בגלל זה לא הכניסו אותן לTOP 20. וליידי גאגא לא סקסית לדעתי.

candyheart

New member
כן,בדרך-כלל מכניסים את מי שרלווני באותו רגע

מקום 50 זה מצוין בשביל בריטני,שכרגע לא עושה כלום,וגם כשהיא נראית לפעמים, היא בדרך-כלל די זרוקה. וגם לדעתי ליידי גאגא לא סקסית.היא לא בחורה יפה,ממוצעת לגמרי.אבל יודעים להוציא ממנה הרבה עם האיפור והצילום הנכון(הקלוזאפים בבאד רומנס). אני גם לא חושבת שהיא יותר מדי מנסה להיות סקסית.היא באה מכיוון אחר,ואני דווקא מעריכה את זה.

Bright Unicorn

New member
לא מדוייק

כל החתונה המתוקשרת שלה עם ראסל ברנד והנוכחות (והשמלות המוארות
) בכל שטיח אדום אפשרי כמעט זה סוג של קידום, היא משאירה את עצמה בכותרות..

candyheart

New member
../images/Emo122.gif

מה הולך עם השיער? היא אשכרה נראית כמו סבתא. והנעליים

theone24

New member
על הפנים...../images/Emo4.gif

אפילו בשבילה זה טו מאץ'...מה היא חשבה לעצמה לעזאזל? הבלונד עם הקצוות הצהובים ישב עליה טוב.

למעלה