עדכונים 18.5.2010

../images/Emo45.gif יותר טוב מNMT, ../images/Emo31.gif לסינגל

חברת התקליטים שלה עושה טעות. הם הדליפו את השיר אחרי הכישלון של NMT ואחרי שהם ראו שהשיר קיבל ביקורות יותר טובות ממעריצים (וכ-2 מיליון צפיות בYoutube) הם החליטו שזה יהיה הסינגל השני. אני אהבתי את השיר והוא יותר טוב מNMT אבל אני לא חושבת שהוא יצליח כמו שהם חושבים. מי שר את הפיזמון? בהתחלה חשבתי שזאת ניקי אבל עכשיו אני חושבת שזאת כריסטינה
You Know You Really Wanna (HEY) , Wanna Tasty My , You Know You Wanna Get a Peak Wanna See My , You Wanna Put Your Lips Where Hips Are , Kiss On My , All Over My , All The Boys Think Its Cake When They Taste My , You Dont Even need A Plate , just Your face Ha ! Licky Licky Yum Yum What a Great Guy ,
Now kiss On My (ha) All Over My (ha) , K Kiss On My , All Over My ( 2x )

theone24

New member
אני חושב שזאת כריסטינה בפיזמון...

גם אני הייתי בטוח בהתחלה שזאת ניקי...במיוחד בגלל שברגע שהבתים מתחילים ניתן להבחין בקלות בקול של כריסטינה. אבל אז ניקי מתחילה לראפרפ את הקטע שלה ויש לה קצת מבטא כזה. אבל אני לא בטוח ב100%. כריסטינה מאוד מגוונת בקול שלה. מה שכן,היא חזרה שובבה מתמיד... נתקלתי בעוד ליריקס לאיזה שיר שעדיין לא דלף וגם בו היא לא חוסכת בפרטים...מאוד מפורטת ומשוחררת.

Shiri from the block

Active member
לינדזי לוהאן מהממת בשטיח אדום ב 63rd Annual Cannes Film Festival Chopard 150th Anniversary Party - May 17 נראית כל כך טוב עם שיער כהה!! ונראית גם קצת חיה. השמינה טיפה בפנים וטוב שכך!!

Shiri from the block

Active member
מהממתתת../images/Emo99.gif אגב מי שלא יודע, אמור לצאת לה אלבום שלישי בקרוב../images/Emo9.gif עדיין אין תאריך..

../images/Emo45.gif

לפני כמה ימים פורסם שהיא רוצה שלארי רודולף (המנהל של בריטני) ינהל אותה.

YugiBoy

New member
כוסית על../images/Emo99.gif

אין לי מושג איך היא השיגה מחדש את השומן בלחיים, אני מקווה שהוא טבעי ושהוא ישאר שם לנצח! היא נראית מעולה עם שיער כהה ולחיים מלאות! גאד

britmel

New member
../images/Emo45.gif נראית מצויין

טוב לראות אותה כך :) מחכה לדיסק שלה :)

candyheart

New member
באמת נראית מעולה!

מדהים מה שצבע שיער וקצת אוכל יכולים לעשות למראה של בן-אדם! שתמשיך ככה!

Bright Unicorn

New member
חח

מהממת אמרתי. head to toe
שמלה ממש יפה.. יפה לה גם קצת שומן למרות שאני מעדיף שלד

Can't Be Tamed 1# באייטונס

Can't Be Tamed הסינגל החדש של מיילי סיירוס נמצא במקום הראשון באייטונס.

tali44

New member
שיר יפה! הפזמון קצת חלש משמיעה ראשונה

אבל עושה רושם שהשיר יגדל עלי.

קייטי פרי מקום 2 בBillboard Hot 100

California Gurls הסינגל החדש של קייטי פרי נכנס למקום הראשון ב Hot Digital Songs עם 294 אלף הורדות. הסינגל נכנס למקום ה2 בBillboard Hot 100. היא כמעט נכנסה למקום הראשון.

Single Ladies עבר את ה4 מיליון הורדות בארה"ב

(Single Ladies (Put A Ring On It עבר את ה4 מיליון הורדות בארה"ב. לפי הבילבורד זה השיר ה15 שעבר את ה4 מיליון הורדות. הזמרות היחידות שהצליחו לעבור את ה4 מיליון הורדות בארה"ב הן: ליידי גאגא, קייטי פרי, טיילור סוויפט, Ke$ha ועכשיו גם ביונסה. חשבתי שהיא עברה את ה4 מיליון ממזמן. היא הופיעה בכל מקום עם SL.

למעלה