עדכונים 8.11 (כי הישן כבר לא קופץ)

t o m a k

New member
הקורבן החדש של בריטני - אדם לבר..

העבד החדש שבריטני הפכה לביץ' שלה בזמן השיר Freakshow - אדם לבר!!!

t o m a k

New member
מארי שינה מעתיקה את תמונת האלבום של בריטני ג'ין

כוכבת "vanderpump rules", מארי שינה, פירסמה שיר חדש בשם "Shake That" ומי נתן את ההשראה לקאבר של הסינגל? הקאבר של האלבום האחרון של בריטני, 'בריטני ג'ין'.
מארי שינה אמרה: "בריטני תמיד הייתה האלילה שלי. אבל בהתחלה לא רציתי להעתיק תמונה של בריטני. ידעתי שאני רוצה צבעי ניאון על העטיפה, ולכן בעת חיפוש בגוגל, ראיתי את עטיפת האלבום 'בריטני ג'ין' בהתחלה אז חשבתי 'אוי, מה יקרה אם אני רק אשנה את התמונה? "אני מאוד מרוצה מהתוצאה."

אני מניח שבריטני יכולה להתנחם במשפט - "Imitation is the sincerest form of flattery"

GM1988

Well-known member
כן ועדיף שישאר כך

העטיפה שלה יפה, ואולי אף יותר מוצלחת מזו של בריטני, אבל עצם העובדה שזה מועתק פחות עושה עליי רושם כבר, אז...

DCOW123

New member
התמונה שלה הרבה יותר יפה.

העטיפה של בריטני תמיד נראתה כ"כ משעממת ואנמית.

Shiri from the block

Active member
נראה גיי

וראיתי שהרבה מעריצים אחרים הגיבו גם ככה לגביו חח
&nbsp
וזה באמת נראה מים המלח XD

GM1988

Well-known member
ואי אם יש משהו שלא עלה לי בראש זה שהוא גיי (נראה גיי)

אני עד היום חושב שג'ייסון היה נראה לידה כמו בן זוג מושלם.
אהבתי שהוא מוזנח, אהבתי תמונות שלהם ביחד, אהבתי שבריטני נראיתה יותר מאושרת לידו.

t o m a k

New member
The Singles Collection חוגג 5 שנים לצאתו

היום, לפני חמש שנים, בריטני ספירס השיקה את אוסף הלהיטים השני שלה - The Singles Collection, אשר חוגג 10 שנים לקריירה של בריטני, עם סינגל אחד לקידום מכירות תחת הכותרת '3'.
The Singles Collection דורג במקום השביעי בטופ 10 ביפן ובטופ 20 העליונים במדינות כגון קנדה ומקסיקו, מדינות שבהן האלבום קיבל אלבום זהב.
מצידה, בארצות הברית האוסף הגיע למספר 22 במכירות, על פי מגזין הבילבורד, האלבום מכר יותר מ-209,000 עותקים עד חודש מאי 2012, על פי נילסן סאונדסקאן.
בסופו של דבר, המכירות העולמיות של האוסף נאמדו בכ-755,000 עותקים. לא רע בשביל האוסף השני של הסינגלים מנסיכת הפופ!
The Singles Collection שוחרר בגירסת CD, CDּ+DVD ובמארז מכירה במהדורה מוגבלת למעריצים בלבד.

GM1988

Well-known member
עד כה זה הDVD הכי טוב שלה מבחינת אוסף וידאו קליפים

אבל מבחינת עיצוב התפריט אני מעדיף את My prerogative
המושלם.

t o m a k

New member
בריטני ספירס מושיטה יד לכוכבת המוטרדת אמנדה ביינס

מגזין Popstar חשף כי בריטני ספירס "הושיטה יד" לשחקנית הבעייתית אמנדה ביינס.
הזמרת בת ה-32 הציעה את תמיכתה לאמנדה שטוענת שהיא ללא קורת גג לאחר שחרורה מגמילה.
בדיווחים שהתקבלו במהלך השבוע נטען כי לאמנדה אין גישה להון שלה שנאמד בכ-5.7 מיליון דולרים ומקבלת רק כסף באמצעות כרטיסי מתנה ע"ס 50 $ ו-100 $ מהוריה.
היא טוענת שהיא לא יכולה להרשות לעצמה אפילו חדר במלון ונאלצת לישון בבתים של חברים.
בריטני הביע את דאגתה לכוכבת בת ה-28 עקב התהגותה המדאיגה, שכללה גם גניבה מחנות בניו יורק.
"היא כתבה מכתב מאוד מרגש לאמנדה, ואמרה לה שהיא מזדהה עימה והבטיחה לה כי גם היא יכולה לשנות את החיים שלה" מקור אמר.
"בריט גם הבטיחה לאמנדה שהיא מוזמנת לגור איתה בכל זמן, כל עוד היא משלימה החלמתה, נשארת מפוכחת ומבצעת את הליכי הטיפל שרופאי הייעוץ והטיפול קבעו."
דרך אגב אחת מן ההתנהגויות המדאיגות היה אישום נגד אביה שאנס אותה וכמובן מיד חזרה בה ומסתבר שמאחורי המזימה הזו היה לא אחר מאשר סאם לופטי!

Shiri from the block

Active member
מעניין עד כמה זה אמין...
אבל בכל מקרה אני מקווה שמישהו באמת יעזור לה, ופשוט נורא שההורים ככה חוסמים ממנה את הכסף שהיא עבדה קשה בשבילו!

למעלה