-עדכונים-

g a l 9 4

New member
נראה כאילו היא הצטלמה לבוק, לא לפאפרצי :|

תודה נעם

x N O A M x

New member
-אפל חוגג יומולדת-

כפי שאתם יודעים [או כפי שאתם לא יודעים] לאפל יש יומולדת ב28.11 מה שאומר שזה עוד 6 ימים. הוא חוגג את היומולדת ב27.11 בהוליווד. בין רשימת המופיעים: וויל אי אמ (יופיע עם האלבום שלו 'Songs About Girls') אפל די אפ טאבו באקי ג'ונסון Rae Chingo Bling DJ Rocky Rock DJ Mia DJ Icy Ice DJ Shy (מוזר אבל לא היה כתוב שפרגי גם תהיה שם..אז כניראה שהיא לא תהיה..) יש לזה סרטון דיי מצחיק שנעשה בפלאש..אתם יכולים לראות פה: http://www.youtube.com/watch?v=zoAzBNHtmQ8 כל אחד מוזמן רק הבעיה היא שצריך לקנות כרטיסים בשביל זה ובעיה שניה שאנחנו גרים מאוד רחוק מהוליווד S:

x N O A M x

New member
-"פרגי בשוק אחרי ה-AMA"-

Fergie has spoken to Ok Magazine how she felt about the American Music Awards. Read it: If Fergie looked beside herself when she accepted the American Music Award for Favorite Female Artist Sunday night, it’s because she was. Or as she puts it — “having a nervous breakdown.” “I was completely in shock because you know I’ve been in this business for a long time,” Fergie says backstage. “I was a little girl with big dreams and tonight one of those big dreams came true. So the moment it actually happens to you, you can’t plan how you’re going to feel. You can’t plan if you’re going to cry or if you’re going to be nervous, if you’re going to blank out. The 32-year-old did blank out on a few names (or “1,000 people”) in her speech, but may just reserve those personal “thank you’s” for the holidays, which she’s planning on spending at home in L.A. "It’s so good to be home right now,” she says. I’m always touring. I’m always in some crazy country where I can’t always understand everybody. It’s Thanksgiving time. I’m home. I just won. It’s a nice time for me.” And her family and significant other, Josh Duhamel. So how are the two planning on celebrating Turkey day? "Thanksgiving we’re having at our house. We’re having Chef Felix come and cook because I can’t cook," she reveals. "Come on. We’re going to have a great time." ---------------- אני אנסה לתרגם לכם: פרגי דיברה ל-מגזין "OK" איך היא הרגישה לגבי הAMA, תקראו את זה: כשפרגי ראתה שהיא קיבלה את פרס הAMA לזמרת המועדפת ביום ראשון בערב, זה בגלל שהיא הייתה, או איך שהיא שמה את זה, "הייתה לה התמוטטות עצבים." "הייתי לגמרי בשוק כי אתה יודע, אני בעסקים האלה הרבה זמן" פרגי אמרה מאחורי הקלעים. "הייתי ילדה קטנה עם חלום גדול והערב אחד מהחלומות הגדולים האלו התגשם. אז הרגע הזה למעשה קורה לך, אתה לא יכול לתכנן איך אתה הולך להרגיש. אתה לא יכול לתכנן אם אתה הולך לבכות או אם אתה הולך להיות עצבני או שמא להיות חסר הבעה." הזמרת בת ה32 הייתה חסרת הבעה במעט שמות [או ב"1000 אנשים"] בנאום שלה. אבל היה אפשר לשמור את התודות האישיות לחגים, אשר היא מבלה אותם בבית בלוס אנג'לס. "זה כל כך טוב להיות בבית עכשיו" היא אומרת, "אני תמיד במסעי הופעות. אני תמיד באיזו ארץ משוגעת איפה שאני לא יכולה תמיד להבין את כולם. זה זמן ה'טנקס גיבינג', אני בבית, אני ניצחתי. זה זמן טוב בשבילי" והמשפחה שלה והחבר המשמעותי שלה, ג'וש דוהאמל. "אז איך אתם הולכים לחגוג את 'יום תרנגול ההודו' ?" (זו לא אשמתי שככה קוראים ליום הזה, כן..חח) "את הטנקס גיבינג אנחנו חוגגים בבית שלנו", "יש לנו שף, פליקס, שבא ומבשל בגלל שאני לא יכולה לבשל" היא חושפת. "באמת, הולך להיות לנו זמן מעולה"

x N O A M x

New member
-תצביעו לפרגי בטקס הPeople's Choice Award-

פרגי מועמדת לשתי קטגוריות: -הזמרת האהובה ביותר -השיר האהוב ביותר [היא מתמודדת עם ביג גירלס דונט קרי] http://www.pcavote.com/pca/votenow.jsp?category=music [אתם צריכים קודם להירשם לאתר בכדי להצביע] . בבקשה תצביעו, זה ממש חשוב.

למעלה