עדכונים

מצב
הנושא נעול.

ציקילי

New member
עדכונים

עדכונים
הייתי אמורה לקבל תרומה ביום שני/שלישי. א ב ל היום נאמר לי כי הרופא נוסע רק ביום חמישי הבא ולא מחרתיים, וכך הכל נדחה. לי זה נראה תמוה מאוד!!!!!!!!!! האם יתכן שהרופא נוסע ביום חמישי השבוע וגם ביום חמישי בשבוע הבא? לא מבינה מה קורה פה

אדוינה

New member
הי ציקילי

עדכונים
הייתי אמורה לקבל תרומה ביום שני/שלישי. א ב ל היום נאמר לי כי הרופא נוסע רק ביום חמישי הבא ולא מחרתיים, וכך הכל נדחה. לי זה נראה תמוה מאוד!!!!!!!!!! האם יתכן שהרופא נוסע ביום חמישי השבוע וגם ביום חמישי בשבוע הבא? לא מבינה מה קורה פה
הי ציקילי
ממש לא יכולה להסביר זאת או לעזור לכן מקפיצה

סביון1

New member
אולי זה לא אותו רופא?

עדכונים
אולי זה לא אותו רופא?
אני מבינה שאת מטופלת באסותא. תקני אותי אם אני טועה. בכל אופן באסותא, כל פעם נוסע רופא אחר לעשות את ההפריות ולהביא את המוקפאים. אבל לפי מה שאת אומרת, ביום חמישי הזה לא יסע רופא אלא רק ביום חמישי הבא. אגב, ציקילי, ממש אין לי בעיה שאת שואלת אותנו כאן, אבל את צריכה להרגיש נוח לשאול שאלות גם את הרופא המטפל בך או את מי שאת בקשר איתו (המזכירה / האחות). ידוע שיש להם נטיה לא להסביר כלום למי שלא שואלת. אבל את אמורה להבין הכל ואם משהו לא ברור לך אסור לך להתבייש, תשאלי! ושוב, אני מקוה שה"הטפה" הזאת לא תגרום לך להתבייש לשאול גם אותנו, כי לא זאת הכוונה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה