עדכוני בוקר, יום 89

שיאה1

New member
חחחח חכם זה ממעריצי...שיפרופה!!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

MagSimps

New member
את צודקת הילדה הזה בת 22 לא רואה ממטר

תעמוד על שלה גם אם כל הבית יחשוב אחרת. לא רואה את שפרה ממטר שנשברת מכל מילה שאומרים לה.

MagSimps

New member
אה אפשר להוסיף איך אינה ניקנקה את שפרה בדשא

כמה ימים לפני שצבר פרש פתחה עליה ג'ורה ושפרה הקשיבה ושתקה כמו כבשה אילמת.

EMANUELA XD

New member
כל הכבוד לאינה אני הייתי רוצה אותה בגמר

אםכבר אז לאינה מגיע לזכות במיליון אישה עם חיוך מתוק שבימינו קשה למצא טיפוסים שרב הזמן מחיכים האושר והשימחה שיש באינה בא בטיבעיות אני מקווה שלא פיספסנו את אינה - בשבילה אני מקווה שתגבור על עינב ושפרה שכל הזמן משתנות כמו זיקיות הן רומסות אוהבות משפילות וגאוותניות ומה לא וכל זה אין באינה כל אחד יכל להסתדר עם הילדה המהממת הזאת אינה היום גרמה לי לשנות כיוון אני איתה עד הגמר אינה מלכה

EMANUELA XD

New member
מהמשימה האחרונה שיפרה ירדה לי מהלב

גליתי ששפרה אהבה את כל האקשיין בין עינב לאינה עשה לה מהממם בלב ובנשמה - פתאום הנחשושה שלה התפרצה לי מול העניים שלא יכולתי לסבול אותה השתדלתי לעקוב ולשנות את קו המחשבה החדש אבל ממש לא הצלחתי - עכשיו אינה עם הבנים בדשא חחחחחחח

שטויות במיץ עגבניות

ממש אוהבת את האקשן.... בגלל זה היא בכתה.... הדבר היחידי שאולי עשה לה טוב ועזר לה היא העובדה שעינב שותפה איתה בכל זה, שהיא לא לבד. אם זה מה שחשבת שראית את התכנית אתמול, אזי רמת האינטיליגנציה הרגשית שלך שואפת לאפס....

רזיאל8

New member
../images/Emo124.gif|תרמית ההפקה- לשנות קו חשיבה על שיפרה

למי שחושב מעט לעומק מבין יפה שהיתה סיבה טובה להפקה לתת את המשימה לעינב ושיפרה יחד. עינב המייצגת את הבובלינים= שיפרה את הפרידמנים. כדי שהצופים לא יתחלקו לשתי מחנות ההפקה גרמה להם להתאחד בעיקבות המשימה. הכעס שנמשך כמעט מתחילת התוכנית על שפרה נמוג עם הזמן וגם כי ישנם צופים שנוטים לשכוח מהר, כל זה תרגיל חשיבתי מובהק כדי לשנות דעה כלפי שיפרה מול יוסי. לנאיבים ולאדיוטים שהולכים שולל אחרי ההפקה פתאום רואים בשפרה מלאך
, הם לא מבינים ששיפרה לא שינתה דעה כלפי יוסי ועינב כשבתוך ליבה עדיין מאמינה שהם שאריות אדם, לא מפותחים ולא מתורבתים בהשוואה אליה. אבל אין ברירה ההפקה העמידה לשיפרה אולטימטום שאם היא לא תראה לצופים שהיא הולכת עם הבובלינים היא עפה החוצה. ההפקה הסבירה לשיפרה שעוד לא מאוחר כדי לזכות במיליון, כל מה שעליה לעשות להפסיק ליצור מחנות ולהתחבר עם כולם וכשתצא עם המיליון היא יכולה להפליץ על הבובלינים, אבל מאז ההדחה של צבר עליה לשנות כיוון ב-180 מעלות ולהיראות כליל היופי כי חלק גדול מהצופים הם בובלינים, או, שאריות אדם שישכחו את העבר האפור של שיפרה, והנה הסקרים מתחילים להוכיח שאכן ההפקה רואה בחלק מצופים אדיוטים לחלוטין. אבל אני פרידמנית, לא נמנית עם אותם צופים, אני קולטת את התרגיל המלוכלך של ההפקה, ואני עדיין מכתירה את יוסי
. זה די מזכיר לי את הישרדות אבל אנו החלק הטוב של הצופים לא ניתן שזה שוב יקרה.

EMANUELA XD

New member
אחלה אני מקווה לאנה שיתחשבו בה ויקדמו אותה

רק לה מגיע את כל הפוקוס בעני כולם פסולים בקשר ליוני אני מכירה אותו אישית ואני סומכת על הבחור את שלו הוא הרוויח מרגע שהמצלמות נדלקו לכיוון שלו מכאן הדרך של יוני רחוקה

MagSimps

New member
נקווה גם מגיע לה מאוד

אולי אפילו להגיע לגמר ולגנוב אותו לשאר.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo47.gifנקווה שהרבה התפקחו הערב

וישנו את קו המחשב לגבי אינה אינה מלכה

EMANUELA XD

New member
וואוו אינה עושה ליוני מסאג' שוודי ../images/Emo2.gif

אינה ליוני אתה מתגעגע לרנין יוני היה סבבה לדבר איתה יוני תשירי לי שיר שקט כזה אינה נומי נומי -עייף הבובה זהבה יוני -תשירי לי סבבה זה מרגיע יוני -וואוו איזה כייף מתאים לי שיר ערס ברוסית בטח זה מרגיע אינה =שרה ליוני ברוסית יוני=הטוסטרון עולה לו אינה= ממשיכה לשיר יוני=תשירי שוב פעם אתאותו הביתפעמיים אינה =שרה ברוסית ממ נשמע די טוב השיר יוני=מתנשם הטוסטרון משתולל אינה =שרה ושרה ושרה ושרה יוני=??? יוני =יפה -נכון אינה =רוצה פרשנותלשיר =אינה הספרים ישניםוגם השמיכו ישנים הסיפרים גם ישנים שגם אנחנו ישנים יוני= בעבריתאין כאלה שירים אינה=נומי נומי נומי ילדתי יוני=אני לא מכיר רק את נומי נומי אינה=רוצה שיר אחר ברוסית יוני=כן גם ברוסית -למה שיר יפה אינה=שדרה מזמרת אין אין הילדה המתוקה הזאת יוני=מתנשם אינה שרה ושרה ליוני שיר ערס שמח ומרדים יוני=

למעלה