עד כמה אתם חושבים שמשפחה זה ערך עליון?

רותי 11

New member
עד כמה אתם חושבים שמשפחה זה ערך עליון?

עד כמה אתם חושבים שהמשפחה זה הדבר הכי חשוב בחיים ושהם האנשים שהכי באמת יוקירו אותנו ויעמדו לצידנו בחיים?

../images/Emo20.gifבדיוק אתמול חשבתי../images/Emo268.gif:

על כל העניין המישפחתי, בתור אם חשבתי על שתי הבנות המדהימות שלי, שתמיד אומרות לי שבחיים הבאים שלהם הם רוצות אותי ורק אותי בתור אמא, ואילו אני רק רוצה כבר לסיים את ייעודי על פלנטת ארץ
ולחזור למקום שממנו באתי...
אבל מה לעשות משפחה זה השיעור הראשי שלי לחיים אלו, אני משתדלת ללמוד בצורה הטובה ביותר כיצד להיות אמא, רעיה, אחות ובת, בכל אופן מישפחתיות אצלי זה משהו נרכש ולא מולד. המון חיים הייתי אדון לעצמי ללא שום "עול" מישפחתי, ואילו כעת הגיע זמני ללמוד שיעור במישפחתיות, בעיניי המשפחה לא נתפסת כערך עליון (כמובן שהם חשובים ואהובים
), מה שנתפס כערך עליון אצלי זה ללמוד מחדש בכל חיים מהו אורח חיים רוחני בתוך עולם חומרי.

רותי 11

New member
תשובה מעניינת - גם לי הבן הקטן

אמר לא מזמן שהוא רוצה להיות הבן שלי גם בגלגול הבא הוא מאוד נלחץ מזה שיכול להיות אחרת ואגב הקטן היום בן 14 וזה היה לא מזמן. בכל אופן ולמרות כל היעוד שלי כאן שאני מודעת לו עדיין המשפחה שלי היא במקום הראשון בכל אופן המשפחה הגרעינית ואני מקווה שזה תמיד ישאר ככה ולא ישתנה, כל מה שאני עושה תמיד חשוב לי לעשות זאת ביחס אליהם, והם תמיד חושבים כמוני (אני מקווה ככה) או שבכל אופן לא ישתנה אני אדם מאוד משפחתי ויתרתי כל החיים שי על קריירה וכדומה בשבילם ואני מש לא מצטערת על כך כי אני חושבת שהרווחתי משפחה נפלאה ובעקבות כך הגעתי ליעוד שלי בשלה יותר.

../images/Emo204.gif רותי ../images/Emo141.gif:

את גורמת לי לצחוק מכוון שגם שתי הבנות שלי לחוצות תמיד מהתשובה שלי, בקשר לשאלה "האם תהיי אמא שלנו גם בחיים הבאים?" כל פעם אני צריכה לחפש עבורן תשובה מחדש. אני גם חושבת ששיעור מהסוג המישפחתי הוא בין החשובים על פלנטת ארץ, ואני עכשיו מתחילה להעריך את המשפחה הקטנה והמיוחדת שלי
, אני כבר לא מנסה לברוח לסוף העולם...
יש לי בעל שתומך ומכיל אותי, ונמצא המון עם הבנות ככה שאני פחות מרגישה שחסר לי את הספייס עם עצמי
.

רותי 11

New member
שפירית את לא מבינה איזה לחוץ הוא

לא מעניין אותו אף אחד אחר העיקר שאני יהיה אתו בגלגול הבא אמרתי לו שזאת בחירה שלו ואם הוא ירצה זה יהיה ככה (אם כמובן יהיה עוד גלגול). לגבי הספייס זה לא שלא היה לי ספייס בגלל שרציתי את הספייס שלי בחרתי לא לעבוד ולהיות בבית ככה שהיו לי מספר שעות ביום לעצמי ולא רק סביב הילדים והבית. ובזכות זה (ככה אני חושבת) הגעתי בסופו של דבר ליעוד שלי כי אני לא מאמינה שהייתי מגיעה לזה אם הייתי עובדת בעדוה שגרתית. ואגב משפחות היום קבלתי תקשור מעניין שקשורלסגירת מעגלים מול המשפחות ושתקופת החגים היא בהחלט תקופה לסגירת מעגלים רק הבעיה היא שרוב האנשים פותחים עוד מעגלים אחרים בתקופה הזאת

לסגור מעגלים עם המשפחה:

בהחלט נחוץ לי, יש לי שני הורים מאוד מעייפים
, ואת צודקת מי שיש לו תבונה לא צריך לפתוח מעגלים
קארמתיים בתקופה הנוכחית.

Magic54

New member
משפחה היא לא ערך עליון

אלה אם כן הם באמת ראוים להקרא משפחה והתייחסו אליך בכבוד ונתנו הכל בשבילך כדי שלא תסבול בשואה הזאת שנקראת חיים. יש הורים שהם ממש מייסרים את ילדיהם מהיום שנולדו, איך אפשר לשייך להם ערך חיובי כלשהו? הם השטן בשביל הילדים שלהם, השפילו הכו כפו עליהם כל החיים לעשות דברים והפכו את חייהם לשחורים, הורים כאלה (או אחים) צריך להעיף מהחיים ולשכוח אותם.

רותי 11

New member
בגדול כמו שציינת זה הכל עניין של

איזה משפחה יש לכל אחד ועד כמה באמת משפחה זה ערך עליון עד כמה אנחנו משקיעים בכך וחושבים שזה אכן כך ועד כמה אין באמת בעיות בתוך המשפחה משום שיש מצבים שיש משפחות שאכן עדיף להתרחק מהם לצערנו למרות שבית ומשפחה אמורים להיות המשענת והבטחון שלנו

למעלה