עד כמה מהר אתם פועלים?

עד כמה מהר אתם פועלים?

האם אתם דחיינים/דחייניות של משימות או מבצעים/מבצעות אותן מייד ?
חשבונות - משלמים/משלמות מייד או ביום האחרון?
רופא שיניים - כשצריך או בכל תקופה באופן קבוע?
שיחה עם הבוסית/בוס או עם עובדת/עובד שלכם/שלכן - מייד או נראה מתי יצא לי?

בוקר טוב רון, אז ככה

אני דחיינית ללא תקנה.
משלמת חשבונות בהוראת קבע, ואם לא אז ברגע האחרון.
רופא שיניים כשצריך
שיחה עם הבוס (לשעבר) כשיוצא לי

בקיצור, כל מה שאפשר לעשות מחר, אפשר גם מחרתיים

מלבד אוכל, כביסה, ניקיון, כאב שיניים, כאב ראש, אינטרנט, טלפון וכו'. באלה מטפלים מייד!

נו, לכי תשאלי ייקה את השאלה הזאת...

אצלי הכל מתקתק לפי לו"ז וברוטינה קבועה.שונא לדחות דברים.
טיפולי רכב (הרגיל/חדש הכוונה...) לפי הספר ובד"כ כ 500 ק"מ לפני הזמן. החלפת צמיגים כל 60000 ק"מ פונקט, חשבונות רק בהוראת קבע (שונא לעמוד בתור בבנק), שיחת משוב עם הבוס שלי קבוע פעם בחודש (ויש כמובן בין לבין), שיניים, פעם בשנה ביקורת ביוזמתי, בד"כ צמוד לצ'ק אפ הרגיל בגופתי...
מה עוד? יום קבוע לנכדים בגליל, מועדים קבועים לנכד בארה"ב (בדרך כלל צמוד לאירועי מכוניות ענתיקות קבועים), ממש משעמם...
היוצאים מהכלל הם הג'ינג'ית שאיתי והעובדים שלי שלהם אני בכל זמן ובכל מצב ולכן הדלת במשרד שלי פתוחה. אגב במשרדים שלי תראו גם משהו פריקי שלי: הבוס הולך יחף...

הייי בני בוקר טוב

וואלה מתאים לך כל מה שכתבת
ייקה אסלי

מה זה לא רואים אותך בזמן האחרון? אה?

יכול להיות שסיפרת על זה

אני בעלת זיכרון של דג זהב, ככה שבשבילי כל בוקר אני חיה מחדש

תעבירי לי שיעור

לא פעם אחרי חודשיים אני משלם
תמיד דוחה ובסוף משלם
עבור חודשיים

רון יקירי

אני יודעת שאתה כותב מהפון שלך, ואתה לא פעם נשמע מקוטע, אבל הפעם באמת לא הבנתי מה בדיוק אתה לא זוכר שלימדת אותי?

Aronsona

New member
זה לא קבוע

בדרך כלל אני משתדל "לעשות V" כמה שיותר מהר, זה משאיר דרגות חופש לפעולה אם יש בלת"מ.
תשלומים ביום האחרון האפשרי או כמעט.

יונתנסקי

Well-known member
הדלקת סיגריה, תיקון אינטרנט, עכשיו, מיד

והחלפת חיתול אם נכדתי אצלי - אלו מיד.
כל דבר אחר יכול לחכות.
הכל בהוראת קבע, כדי לא לאחר.
הכי דוחה:

טיפול בניירת - כנראה יעשו יורשי אחרי לכתי. מעבירה ממקום למקום מאיצטבה לאיצטבה. (בלי לפתוח ובלי לגעת.)
תאמינו שיש לי תעודות אחריות של מכשירי חשמל שכבר מזמן אינם (לדוגמא מקרר אמקור שקנינו בשנת 1972)
חשבונות בנקים שכבר אינם (אתם זוכרים שהיה פעם בנק שנקרא "בנק לסחר חוץ?)
ותלושי משכורת בני 30 שנה ומעלה, כשאני כבר מזמן גימלאית......
כמו שאמרתי - דחיתי - דוחה - אדחה...

זאת היתה שאלה מאוד אכילסית......

שתהיי לי בריאה, הרגת אותי עכשיו

את מזכירה לי שגם לי יש תעודות אחריות על מוצרים שנמסרו מזמן לעלטאזעכן

ובכלל, כל הקטע הזה של החשבונות המגיעים ומצטברים על השידה שבכניסה לסלון, ואז כשנשבר לי לראות את הערימות האלה ולא בא לי למיין, אני לוקחת הכל ומכניסה לשקית ניילון ושמה באיזה ארון נידח כדי שבשעת הפנאי אני אוכל למיין ולזרוק. אבל אף פעם אין לי פנאי והשקיות נערמות ונערמות בלי סוף עם פרוספקטים ותלושי הנחות משנת תרפפו

לא קל

יונתנסקי

Well-known member
ואני ממשיכה עם סיום אופטימי

ואז, באחד החופשים באה בתי עם הקטנות שלה, אני הולכת איתן לבריכה, ומבשלת לכולם, והיא "מתלבשת" על העניין.
(יש לציין שחלק מהדואר שמגיע הוא גם על שמה...).
והיא ללא התעמקות יתר זורקת . וכשאני "מזדעדעת" מכך שזרקה היא תמיד אומרת לי בשיא השלווה "אמא, אם לא נדרשנו לזה עד היום, אין סיכוי שנידרש לזה בעשור הקרוב".
אבל זה רק לגבי הדברים שנמצאים (איך קראת לזה? השידה שבכניסה? אצלי זה על שולחן האוכל, שפותחים אותו רק כשהיא ומשפחתה באים).
הדברים העמוקים - נשארים בעומק.

גדולה הבת שלך, גדולה. מזכירה את הבת שלי גם. כל פעם אני מנסה לשנן לעצמי שאם לא הצטרכתי את זה עד עכשיו, אין סיבה שאצטרך אותו גם בעתיד. הדור הצעיר חושב בצורה אחרת מאיתנו. הראש שלהם עובד כמו מחשב. את הספאם זורק לסל המיחזור.

Anna begins cc

New member
אני, לצערי הרב, לא מסוגלת לדחות כלום.

אם יש משהו שצריך לעשות, והוא יושב לי בראש- זהו. נגמרת לי יכולת התפקוד.
עד שאני לא אבצע את המשימה, הא תזמזם לי בפינת הראש ולא תיתן לי לעשות שום דבר אחר מלבדה.
זה יכול לשגע אותי.
זה גורם לי להשאר ערה לילות שלמים רק כדי לסיים מטלות.
למרות שתיאורטית אני יכולה פשוט ללכת לישון ולעשות את הכל למחרת- אבל אני לא מסוגלת.
אני הייתי מהילדות שביום הראשון של החופש הגדול יושבות ועושות את כל שעורי הבית, רק בשביל שיהיו לי חודשיים של חופש מוחלט.
וככה אני עד היום.

הייתי רוצה לקחת דברים קצת יותר באיזי,
להיות מסוגלת לדחות, או לעכב.. מאד מציק להיות אדם שהוא כזה קונטרול פריק.

יש שני תחומים בהם אני דחיינית נוראית ולא מצליחה להתגבר על זה-
קודם כל, ענייני הרכב שלי.
אני שונאת ללכת למוסך לכן אני מסוגלת לדחות כל תקלה עד לרגע האחרון ביותר.
ושנית, ביקורי רופאים. אני תמיד מאמינה שכל דבר שיש לי יעבור מעצמו, ולכן אני דוחה ודוחה ודוחה עד שכבר אין לי ברירה.
לא הלכתי לרופא השיניים שלי 5 שנים, ואתם לא מבינים כמה סתימות וטיפולים הייתי צריכה לעשות אחרי 5 שנים ללא טיפול.
בשנה שעברה הייתי במצב בו 8 שנים לא עשיתי בדיקת דם. 8 שנים!
זו דחיינות נוראית..
אבל מאז רק השנה עשיתי כבר 5 פעמים, אז אני מאזנת..

straw berry1

New member
הוראת קבע

מספר פעמים נתקלתי באנשים שאומרים שכדי לחסוך קודם צריך להפריש סכום לחסכון ורק אחר כך לשלם חובות. וזה הסוד להצלחתם לחסוך. אני חושבת שיש בזה משהו, רב האנשים קודם משלמים הלוואות מסים חובות ואם נשאר אז מנתבים לחסכון ובדכ לא נשאר..

ברוכה הבאה

גם אני חושבת שיש בזה משהו. אם אני אחכה שיישאר לי כסף לחסכון, אז אין מצב שיישאר לי משהו...
פעם שיכנעו אותי להפריש 100 ש"ח לחודש, סכום קטן כדי שלא ארגיש בחסרונם, והנה לאחר שנים יש לי כבר כמה אלפים שיכולים לממן לי מקסימום סופשבוע באיזה צימר בצפון

אבל האמת היא שאם חוסכים מראש כמה מאות שקלים בחודש, אז באמת יכול להיות חסכון רציני.

למעלה