עד כמה עקום זה

abastor

New member
עד כמה עקום זה

אם אני מאוד אוהב סנוקר אבל בחיים שלי לא שיחקתי? התחלתי לפני שנתיים ככה לראות את האליפויות ביורוספורט, ואת כל החוקים הבנתי מלראות את זה עם אח שלי. וזה באמת משחק סבבה. אבל יש לי הרגשה שאני אהיה די מעפן אם אני אנסה... זה מאוד עקום שלא שיחקתי אף פעם?

Anin17

New member
קודם כל אתה רק בן 17

חכה כשתגיע לגיל 18 ותוכל להיכנס למועדוני סנוקר ותתחיל להתאמן מה שבטוח שזה לא עקום ולא חריג ועדיף מאוחר מאשר לעולם לא הצפייה בתחרויות מוסיפה המון לפי דעתי ליכולת... אז כל דבר נחשב

abastor

New member
יש לנו מועדון

שמה ברחובות איפה שכולם הולכים. ובתכל'ס אין בעיה לבני 17 להיכנס (אפרופו גם אתה בן 17). נראה לי שאני ממש אתחיל הקיץ. יש לי כבר הזמנה לקרב ידידותי עם בחור ששיחק רק פעם אחת. נראה, אולי יש לי כישרון לזה (אפילו שאני בספק).

נונה1

New member
טעות כי בפתח תקוה אפשר להיכנס

מגיל 15 לפחות הילדים שלי נכנסו בגיל הזה לשם כמובן מזמינים שולחן ויאללה למשחק והם בני 17.5 היום ומשחקים גם במועדון וגם בבית כמובן שעכשיו אם הם הולכים למועדון זה כי יש חבורה גדולה של נערים ובלתי אפשרי לעשות טורנירים כאלה בבית וגם בגלל שבבית השולחן הוא 8 פיט ושם יש 12 פיט. נונה1

ברחובות

אפשר להכנס מתחת לגיל 15. יש 2 מקומות לא ממש זוכר את השם.. אחד מהם ברחוב הראשי ליד הבורגר רנץ'.

למעלה