עובדה

אמ אנד א

New member
עובדה

נולדתי לפני ..... שנים. כתוב בתעודות וברישומים. עובדה. בחצות היום השני של ראש השנה נפרדתי מהשיליה שחיברה אותי לאמי. ככה אמא אמרה. עובדה. ינקתי, חותלתי, חייכתי, בקעה לי שן ראשונה, נעמדתי, התיישבתי, זחלתי. הלכתי. ככה זוכרים אותי הדודים. עובדה. כל שנה חגגו לי יומולדת, הניחו לי זר פרחים על הראש. הייתי מלכה ליום אחד. רציתי יותר, אמרו: יומולדת יש פעם בשנה. עובדה. בגרתי. השדיים שפארו גוף מחוטב, הותירו זכרון של ימי הנקה. את הגוף המחוטב, זוכרים הבגדים שנלבשו פעם. עובדה. והיום, בפרץ של התרפקות על עבר נוסעת אל אותו בית חולים בו נולדתי. רוצה לראות את העובדות. לגעת בהתחלה. בבראשית. ולא מוצאת שם ולו מיילדת אחת שזכרה את אותה שעת חצות מיוחדת ביום השני של ראש השנה. עובדה.

magy

New member
חיפשתי את בית החולים שלי.

מעבר לים. לא מצאתי אותו. או שלא חיפשתי אותו מספיק. אין לי גם תעודת לידה. אולי בכלל לא נולדתי??????

magy

New member
גם עגלה

לא היתה.
בטח שלא עמוסה....... אולי.....רק על עצמי לספר ידעתי......... עולמי כעולם נמלה........ ההשמטות.....מכוונות......

אני ME

New member
דווקא את המיילדת חיפשת? ../images/Emo6.gif

אצלי העובדה היא שאני פוחדת מנוסטלגיה לכן לא מחפשת מיילדת אבל גם לא מוותרת (עדיין) על בגדים של פעם - פשוט מעבירה אותם הלאה (לבתי) ומקווה שתעצר מתישהו ה"התפחות" הפיראית שלי מקווה שאלמד לקבל את ממדי החדשים
- את עצמי

אמ אנד א

New member
הבגידה

הכואבת ביותר היא כנראה בגידת הגוף. למה לנשים קשה יותר, מאשר לגברים, להסתגל לשינויים ?

magy

New member
מודעות לאסטתיקה

והגברים אף פעם לא היו יפים. הם רק היו גבריים....... וחכמים , כמובן........ זו המחלקה שלהם.......
למרות שפעם ראיתי משהו יפה בכרטיס אישי שאומר..... אני רוצה את הגוף שלך, שכל יש לי משלי........... או משהו דומה......

אני ME

New member
האמת היא

שליני יודעת זה הוכח מדעית אבל אני מאמינה שהל תלוי באישיות יש נשים מסתגלות ויש שלא. אני צריכה עוד ללמוד - או שאצליח להשיל כמה קילוגרמים מיותרים (הכל בגלל הפסקת עישון) - אשרי המאמין

אני ME

New member
אוףףףף...השעה כנראה,,,,והנה תיקון:

האמת היא שאיני יודעת אם זה הוכח מדעית אבל אני מאמינה שהכל תלוי באישיות יש נשים מסתגלות ויש שלא. אני צריכה עוד ללמוד - או שאצליח להשיל כמה קילוגרמים מיותרים (הכל בגלל הפסקת עישון) - אשרי המאמין

Sודית

New member
כי.......

כאשר הגבר מתחיל להלבין בצדעיו, זה מוסיף לו סקסאפיל, אומרים עליו. וכאשר אישה מצמיחה שיער שיבה אומרים, הזדקנה לה האישה.... זה למה.... סודית....מכסה את הסקסאפיל שלה עם וולה.

Sודית

New member
שיר הלל לזיקנה....חחחחחח

כתבתי כשנשקתי ל....יובל (יוֹבל לא יוּבל) אך, זיקנה, זיקנה... אהבתי...כמעט כל שנה. היו כמה כבדות, אבל רובן היו יפות. והקמטים - הם הכל!!! עצב ושמחה... אושר ואהבה... חוויות נפלאות, וכאלה שפחות כל קמט והסיפור שלו כל סיפור והקמט שלו סודית גאה (כמעט) בכל קמט

magy

New member
עם כל הכבוד שמוסיף לי כל קמט

אני חוששת שהייתי מוותרת על הכבוד.........המפוקפק הזה.....

magy

New member
באמת העלית לי שאלה חשובה

האם אנחנו נחלשים עם השנים או דווקא מתחזקים.............. נפשית......... פיזית זה ברור.....

Sודית

New member
נדמה לי.....שבגילאים....

ככה בין ארבעים לשישים עו מתחזקים, מכל שעברנו עד כה בחיים.... ואז... לצערי נדמה לי שמתחילים להיות חלשים, לפחות פיזית....זו רק דעתי. מתישהו...מתעייפים מ....החיים. סודית...עדיין בחזקת "חזקה", הצחקתי אותי.

אני ME

New member
בטח אני, ומי?../images/Emo98.gif

Dעם קילוגרמים עודפים עברתי לצד השני אלא מה-מי? :-

למעלה