עוברת לירושלים....

pandidi

New member
אתמול הלכתי לראות דירה בעין כרם....

הוא טועה שהיא 35 מ"ר.. אני טוענת שאם יש שם יותר מ20 אני גמל... לופט קטן וחמוד
גינה מדהימה מדהימה מדהימה

4000ש"ח לא כולל כלום
ועוד מנהל איתי משא ומתן על כמות הכלבים

|אייקון של מישהי בשוק טוטאלי בשילוב עם ייאוש|

TheSegal

New member
אניעוד יכולה להבין סכום כזה

דילול זאת עבודה.... הספר של אלף עובד עליו בן שעה וחצי לשעתיים
(רק לייבש את השיער שלו אחרי הרחיצה.....)
אבל בשביל לדרג את השיער שלי 180 ש"ח????? בלי צבע... 35 דקות של עבודה! WTF??

Tweety66

New member
התכוונתי בעולם ספרות הכלבים

יש לי האסקית שמעולם לא סופרה ב12 שנותיה חוץ מגילוח רפואי לניתוח. בדר"כ הייתי מברישה אותה בעצמי. בשנה האחרונה בגלל חוסר זמן לקחתי אותה לשתי ספריות שונות, שתיהן במרחק נסיעה של מעל לשעה... העלויות באמת בשמיים! (ומסתבר שאני שילמתי יותר ממחיר כליה
)
אני סתם תוהה כמה אנשים באמת מסוגלים להשקיע סכומים כאלה על טיפוח. (אני לא אוכל בשום אופן בזמן הקרוב... ההוצאות הוטרינריות שלנו מתקרבות כבר ל5000 החודש
רק שיהיו בריאים כולם
)

pandidi

New member
הראשונה בתור להבין אותך

הוצאות וטרינריות בקלות גורמות להרבה דברים להידחק

רק בריאות

ויקי123

New member
את ממליצה על דילול לטורנדו?

לא מבינה בזה כלום ולא שמעתי על זה עד שהגעתי לפורום

pandidi

New member
כן!

אני חושבת (ואני ממש לא מבינה גדולה בזה) שכל כלב שהפרווה שלו מתחלפת (לא פודל/טרייר) ולא נורא קצרה (פיטבול/דוברמן/פינצ'ר וחבריהם) ירגיש ממש טוב אחרי דילול וזה יקל עליו ועל מי שחי איתו בבית

NikeysMama

New member
למה אנה לא טובה?

למרות שאף פעם לא עשינו תספורת אצלה, רק מקלחות...

hila566

New member
דווקא אנחנו היינו שנים

עם אנה ולא נצפו דברים חריגים הוא היה מרוצה לבוא ולהכנס ותמיד יצא מפונפן ובונבון..ביוק כמו שרצינו וביקשנו (חצי רגל מגולחת חצי שיער ארוך גב באורך קצר ו"חצאית" בבטן, ניקוי כפות רגליים ואוזניים)

אצל נוקי היינו לפני שנים! (8-9 אולי השתפרה) ויצאנו מאוכזבים...הרגיש שהיא סתם מגלחת את הכלב בלי התייחסות למה שביקשנו שיהיה והוא יצא לא יפה (לדעתי..)

pandidi

New member
אנחנו היינו אצלה שנים

ולמדתי עם הבן שלה בתיכון
והכרתי לקוחות מרוצים שלה (כמו שיש לכל איש מקצוע לא מוצלח)

ואני עם הכלבים שלי לא הייתי מתקרבת אליה.
מי שרוצה הסבר אני אשלח במסר כי לצערי אסור לי לכתוב בפורום

NikeysMama

New member
מסכימה לגבי הגינות...

קודם כל מרגיז מאוד שיש רק 3 גינות כלבים בירושלים, ובכל אחד יש חיסרון משמעותי :
- בפארק דניה, בגינת הכלבים, אין דשא אלא רק אבק.
- בסן סימון גם אין דשא, ומספיק שהכלבים רצים קצת - אי אפשר לנשום. אבל יש בו יתרון - השער הכפול שנכנסים ממנו ממש טוב ובטיחותי. עוד חיסרון - המוני דתיים עוברים שם, ולרוב ילדים דתיים מרגיזים נכנסים וסתם מציקים לכלבים. מגישים יד ללטף, בורחים, ומבהילים את הכלבים.
- ובגן סאקר - יש דשא, יש מרחב, אבל מספיק שנכנסת דרך השער עם הכלב שלך וכלב אחר עובר דרך השער ובורח. עוד חיסרון - אם משהו קורה (הכלבים רבים למשל) בקצה השני של הפארק, ייקח לך הרבה זמן עד שתגיעי לשם ותוכלי להפריד...

בגן סאקר יש עוד בעיות

סוג הבעלים שמגיעים
ואם מדברים על ילדים שמציקים- יש בשפע שם

בסן סימון אנחנו באים בערב כך שבילדים לא נתקלנו
אבל בהחלט מעדיפי ביער ירושלים או בחירבת סעדים וכו'

DGHM

New member
מה הבעיה...

מה הבעיה עם סוג הבעלים שמגיע לשם?

תלוי במי נתקלים

אבל בו נגיד שהאוכלוסיה הרבה יותר הטרוגנית
וכל מני אנשים שמגדלים ומחנכים כלבים בכל מני צורות מה שמותיר כלב לא בדיוק מחונך ולעיתים מזומנות אגרסיבי או דפנסיבי או כאלה מן
ומעבר לזה בעלים שעלולים להתקוטט איתך בגין כל מני שטויות של בני אדם ,וככה.
יש ויש וזה ענין של מזל.
בסן סימון הרבה פחות עד כמעט לא.

DGHM

New member
היתה לי הרגשה

שאני הבעלים הבעיתיים עם הכלבה האגרסיבית שאת מדברת עליו
בטוח נתקלנו

אני נמצא שם כל יום בערב, והאמת שאנשים שהיו בסן סימון אמרו לי באמת ששם הכלבים יותר גזעיים, מפונפנים ובעלי הכלבים יותר מפחדים על הכלבים שלהם על כל דבר קטן ובגן סאקר אנשים יותר... עממיים.
כנראה בגלל זה גן סאקר, לי לפחות, הרבה יותר מתאים. שהכלבה שלי מעיפה כלבים ממנה שלא יתקרבו אליה ואני לא מרגיש נעים אנשים אומרים לי שטויות, תן לה להתרגל.....
בנוגע לילדים ולילדים חרדים בלי כלב זה באמת מכה, בגלל זה משתדל להגיע כמה שיותר מאוחר

לא חושבת שנתקלנו

אבל אם תדפדף בפורום ותחפש תמונות של שולה,תדע אם כן או לא

וגם לא נעימה לי

הרמיזה
ראשית שולה ממש לא גזעית,היא פליטת עמותה כמו רבים וטובים
היא בוודאי לא מפונפנת
וזה שמישהו לא מפחד או דואג לכלב שלו לא עושה ממנו עממי...או כביכול יותר קול ולא תופס מעצמו,זה בסך הכל אומר שהם לא מפחדים או דואגים. חלקם קולים ומבינים ענין,חלקם ממש לא

DGHM

New member
טוב

שכתבתי מה שכתבתי היתה לי הרגשה שזה יכול להתפרש כרמיזה, או ניסיון להעליב...
זו לא היתה הכוונה, אין לי מושג מה קורה בגינה בסן סימון, זה מתיאורים של לא מעט אנשים, כולל התיאור של בעלי הכלבים בגן סאקר יותר "עממיים" (ציטוט של מישהו אחר) שאני לא יודע אם אפשר לתפוס זאת כמחמאה

בכל מקרה, לא היתה כוונה לרמיזה..

למעלה