עובר כיום

YellowAce

New member
אפעם לא אהבתי אותו אז לא

למרות שהוא מהדנג'ן ובלה בלה בלה , הוא פשוט לא עובר מסך.

יצליח אותו הדבר

קצת פוש קטן, וזהו. כי תזכרו, גם במקור הוא לא היה כזה מוצלח- אפר קארדר בשיאו.

meidadc

New member
כנראה שלא

הדגש היום הוא פחות על רסלינג ויותר על מסביב.
בגלל זה גם דניאל בראיין נאלץ לכל הראסלקראפ עם קיין ו- AJ...

pufpuf

New member
כן

אני חושב שה WWE פתוחים כיום למתאבקים כמוהו הרבה יותר ממה שהם היו בתקופתו, שמתאבקים כמוהו היו ללעג. לא חושב שהוא היה מיין איבנטר או אלוף עולם, אבל אני כן חושב שהוא יכל להשתחל לאפר קארד בכבוד.

Dream Tim

New member
לא

לאנס סטורם הוא מתאבק פנומנלי, והוא בנוי היטב, ויודע איך לבנות קרב. אבל אין מה להשוות אותו לדניאל בריאן, כי בריאן הרבה יותר מבדר ממנו. הוא יותר מעניין ויותר מעורר סקרנות. סטורם מתאבק מעולה, אבל אני לא רואה אותו מתקדם ומפתח את הדמות שלו כעת יותר מאז.

Xavies6

New member
יש כל כך הרבה רייבנים

לא יודע איזו דמות ספציפית אתה בוחר. יש רייבן נותן הפרומואים האדיר שיודע להיות שחקן מעולה ואם נלקח ברצינות, אפשר לבנות איתו פיודים בעלי תוכן ועומק. ויש את הליצן הזה שהיה ב-WWE, שלא עבד אז ולא יעבוד היום.

tcz

New member
כן! כן! כן!

שוב מדובר בבנאדם מוכשר לאללה! (אפילו בימים שהוא היה ג'וני פולו המנג'ר של אדם בומב הוא היה ממש טוב)

ושוב הדמות יכולה לעבוד רק אם הוא יגלם אותה- לטעמי הוא היה ברמות הכי גבוהות של כריזמה

meidadc

New member
אין מקום כיום לדמות הארדקור

אבל יש לבחור כריזמה ויצירתיות. אני מתאר לעצמי שהוא היה מוצא גימיק אחר טוב באותה מידה

pufpuf

New member
לא

אני לא רואה בשום הרכב ובשום וריאציה של הדמות הצלחה שלה ב WWE. בטח לא בתקופה של פרומואים מתוסרטים.

METAL15

New member
הגימיק האהוב עלי בכל הזמנים

לדעתי הדמות יכולה לעבור אבל לא בכל ארגון, זה גימיק שמצריך הרבה יד חופשית ולתת ליצירתיות שלה להתבטא ובWWE קשה לקבל את זה.

אגב, הגימיק של רייבן בכל ארגון שהוא היה בו היה שונה. בECW זה היה יותר גראנג'י ומתמרד ובTNA לדוגמא זה היה גימיק יותר פסיכוטי.

Xavies6

New member
לחלוטין כן

שרשורפלצת או לא, בחיים אני לא אבין את מי שמתכחש לכך, אתם יודעים, מלבד דעות משוחדות וזה.

למעלה