עוד הודעה חשובה שקיבלתי היום

עוד הודעה חשובה שקיבלתי היום

חברים שימו לב להודעה - לא לפספס!! אנא להעביר אותה בקרב חברים, משפחה וקונטקטים אחרים. עליך להיות דרוך לעוד סכנה בימים הקרובים: אל תפתח שום מסר שמצורף אליו קובץ בשם "הזמנה", ולא חשוב מי שלח אותו.. זהו וירוס שפותח לפיד אולימפי ש'שורף' את כל הדיסק הקשיח של המחשב!!!! הוירוס הזה יתקבל ממישהו שכתובת האי-מייל שלך מצויה ברשימת הקונטקים שלו, ולכן עליך לשלוח את המייל הזה לכל הקונטקטים שלך. יותר טוב לקבל את המסר הזה 25 פעם מאשר לקבל את הוירוס ולפתוח אותו. אם תקבל מייל שכותרתו "הזמנה"או 'invitation', אז למרות שנשלח על-ידי ידיד או מכר: אל תפתח אותו!!! כבה את המחשב מיד!! זה הווירוס הגרוע ביותר, שה-CNN הודיע עליו, שסווג על-ידי מייקרוסופט כווירוס ההרסני ביותר אי-פעם. הווירוס נתגלה על-ידי מקאפי אתמול, ואין כל תיקון לסוג זה של וירוס. הוירוס הזה פשוט הורס את סקטור אפס של הדיסק הקשיח, שבו מצוי המידע החיוני ביותר. שלח אי-מייל זה לכל מי שאתה מכיר!!!! .

חנן585

New member
שאלה שהתשובה ידועה אבל זה מפתיע אותי

מה למייק שהוציא תקליט או סינגל בזמנו היו רק 2 שירים בתקליט אני כותב את זה כי זה מפתיע אותי ושונה בשבילי מה תקליט 2 שירים בלבד טוב אולי פעם ככה היו מוצאים תקליט מה זה שני שירים מענין ומה ההבדל בין התקליטונים לתקליט אם 10 שירים

תודה מיכל, אתמול קיבלתי את ההודעה והעברתי

לכל מי שאפשר "על חם"
בוקר טוב ויום נהדר לך ולחברי הפורום

למעלה