עוד טריוויה

עוד טריוויה

טוב, אני במקרה עברתי ויש לי פינה חמה להאבקות. אז החלטתי להוסיף כמה שאלות טריוויה יותר ביזאריות. מי היה השותף הראשון של אוון הארט ז"ל ? איזה מהאנשים שהוזכרו בחידון הקודם עשה את הבכורה שלו כמקצוען מוכר בישראל ? (אני לא סגור שזה הוא אבל כנראה כן) יש את הקטע שהאנדרטייקר תופס יד של מישהו ואז מתחיל ללכת על החבל העליון. מי הראשון שעלה על הרעיון המבריק לדחוף אותו מהחבל במקום לחכות כמו אדיוט ? מה היה השם הראשון של דיזל כשהוא התחיל להתאבק ? לתמונה של איזה חבר כנסת הוסיפו קיסם וגורמטים כדי שייראה כמו רייזור רמון ? באיזה שם הופיע לראשונה סטיב אוסטין ב-WWF ? ובכמה זהויות שונות הופיע קיין עד היום ?

raw is eyal

New member
אז ככה

זה מה שאני יודע השותף הראשון של אוון הארט היה קוקו בי וואר עם אני לא טועה לחבר הכנסת חיים רמון הוסיפו קיסם וגורמט שיראה כמו ריזור רמון סטיב אוסטין הופיע בתור הרינג מסטר תחת חסותו של טד דיביאסי קיין הופיע בשני זהויות לפי מה שאני יודע והן איזיק יאנקם וכמובן הנוכחית קיין בקשר לשאר השאלות אני לא יודע למרות שאני זוכר את הקטע שמישהו הפיל את האנדרטייקר מהחבלים זה היה קטע שצחקתי בו שעה

t-man

New member
תשובות

1)השותף הראשון של אוון הרט היה ג´ים ניידהרט בתור "הרט פאונדישין" החדשים אבל בטח התשובה שלך תהיה קוקו בי .וור בצמד "מתח גבוה" 2)אין לי מושג על מי אתה מדבר בשאלה הזאת אז אם תוכל לפרט זה יעזור
3)אני זוכר את הקרב אבל לא היריב 4)דיזל התחיל את הקריירה שלו ב-WCW בתור מאסטר בלאסטר סטיילס(הוא היה בצמד אם מאסטר בלאסטר בלייד),ב-91´ הוא שינה את הגימיק ל"אוז" וב-92´ לגימיק של ויני וגאס ב-93´ הופיע בתור שומר הראש של שון מייקלס 5)חיים רמון 6)סטיב אוסטין הופיע בתור הרינג מאסטר יחד אם טד דיבאסי 7)קיין הופיע לראשונה בסידרת ההישרדות 93´ בתור האביר השחור נגד האחים של משפחת הרט,ב-95´ הוא הופיע מחדש כאייזק יאנקם,וב-96´ הוא התאבק כדיזל המזוייף וכמובן ב-97´ כקייו בנוסף הוא התאבק בתור יונובמוב,דומסדייס ב-USWA ובליגות קטנות בארה"ב

מזעזע!

כמה הייתי רוצה לראות שוב את סדרת ההישרדות 93. . . .. אני זוכר הייטב את הדיזל והרייזור המזוייפים. . . . זה היה ממש לפני שהפסיקו לשדר פה את הWWF! מאוד אהבתי אותו בתור אייזיק יאנקם. חבל שהוא נטש את הדמות הזאת. בחור כישרוני, מזעזע בטירוף. . . "מתח גבוה" זה לא צמד מהWCW? דרך אגב, מאסטר בלאסטר בלייד זה לא DDP?

t-man

New member
אני יכתוב לך את זה באנגלית

"high energy"(זה יכול להיות מתורגם גם כ"אנרגיה גבוהה") לא, אחי מאסטר בלאסטר בלייד לא היה DDP (הנה תמונה של קווין נאש בתור מאסטר בלאסטר סטיילס)

יש לך אולי טעות?

הבנ´אדם בתמונה אמנם מזכיר את נאש, אבל הוא שחור! מה זה? נאש הלך בדרכו של מייקל ג´קסון? אה. . . .אני חשבתי HIGH VOLTAGE. אז עם איזה גלגול של נאש היה DDP פרטנר? ויני וגאס?

t-man

New member
אתה מתבלבל אחי ../images/Emo6.gif

קודם כל תיסמוך עלי שאיש בתמונה הוא אכן קווין נאש(הוא צבע את פניו) דבר שני ב-91´ DDP ניהל את סקוט הול (שנקרא אז "דימונד סטאד") ולכן אתה מתבלבל בין נאש להול, אבל ב-2000´ קווין נאש ו-DDP זכו יחד באליפות הזוגות של WCW

אתם טובים. נחפור דברים קשים יותר

1. אני זכרתי שקוקו בי וור היה הראשון אבל התמונה הזאת היא עם תלבושת שקודמת לימי ה-king of hearts. 2. אני לא סגור על זה אבל קרידבל פעם קרא לעצמו אלדו מונטויה the portugese man´o´war ועשה הופעת בכורה כאן בארץ. היו לזה אפילו פרומואים שכתבו בהם בשגיאות כתיב בעברית את השמות של המתאבקים. 3. סטון קולד סטיב אוסטין כמובן. הוא המתאבק הראשון שפשוט לא היה פראייר. 4. מאסטר בלאסטר נאמר והיה נכון. אפילו ראיתי אותו מתאבק בשם אוז ביפן והוא נראה מאוד מביך בזמנו. הרבה ירוק בשיער. עד שהוא התאפס על דיזל לא היו לו תלבושות מוצלחות אבל לפחות הוא פיצה על זה מאז. 5. חיים "רייזור" רמון בתקופת ההשתלטות שלו על ההסתדרות. התצלום היה תלוי לי על המחשב בצבא. רק מראה כמה wwf היתה מרכזית פעם כשכל ערוץ הספורט היה בנוי עליה. 6. רינגמאסטר והוא היה מאוד פתטי ומוזר בדמות הזאת. שארית של הדמות הישנה שלו מ-WCW. אם אני לא טועה הוא היה אמור להיות יחד עם ההוא שכל הזמן היה שובר רגליים ומת, כי הם היו שותפים שנים בתור ההוליווד בלונדז. אבל תאונות דרכים מסוימות איפשרו לו להתפתח בזכות עצמו. 7. אוקי - אייזק יאנקם, דיזל המזויף, האביר השחור, קיין כמובן ואני לא סגור על זה אבל הוא גם היה האנדרטייקר המזוייף אחרי שהמקורי נעלם בקרב הארון נגד יוקוזנה.

dead man inc

New member
לא היסטוריה .........

קיין לא היה האנדרטייקר המזויף , זה היה חברו הטוב לחיים של אנדרטייקר (מארק) שקוראים לו בראין לי אני חושב שהוא היה מ ECW

אלדו מונטויה היה גדול!

הוא היה אחד המתאבקים שהכי אהבתי בזמנו! כ"כ צבעוני!

למעלה