עוד משהו שנוגד את סרטי/סדרות

Marty McFly

New member
עוד משהו שנוגד את סרטי/סדרות

סופרמן הקודמות: ממתי קלארק הכיר את לקס כשהוא היה צעיר?? והם עוד היו חברים?!?! זה לא ממש הגיוני... זה נוגד את העבר, כמו הקטע עם הקריפטונייט שמשפיע על אנשים...

angel of Death

New member
גם אני שאלתי את עצמי שאלה זו... ../images/Emo80.gif

ואז עניתי לעצמי... הבמאי רוצה שכל הדמויות או לפחות רובן, יהיו בסידרה... אז בשביל זה הוא הוסיף את לקס... נראה לי...

wee man

New member
דווקא לפי מה שהבנתי

בקומיקס של סופרמן (שממנו בעצם התחיל כל עניין הסופרמן) באמת קלארק ולקס נפגשים כאשר קלארק מציל אותו מטביעה בסגנון מה שהיה בפרקים הראשונים. אבל מה שמוזר, בלואיס וקלארק היה ללקס שיער, מה קרה?

../images/Emo26.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ב"לויס וקלארק", אחרי שהבלונדה הזאת לא זוכר מי זאת הייתה) החזירה את לקס לחיים אחרי שהוא קפץ מהבניין בחתונה עם לויס, הוא סבל מנשירת סיער עד שזה הגיע למצב שהוא גילח/השיער נשר
לקרחת..

Skiter

New member
נכון....

אבל תזכרו שלקס עשיר והוא בטח מצא איזו תשובה, ועוד משהי ב"לואיס וקלארק" קלארק לא הכיר בכלל לקס לות´ר..... אוי רגע זה לא נכון שנייה שנייה!! נכון יש את לקס לות´ר ג´וניור בלואיס וקלאק? אני מתכוון למעוות לא למתחזה? הוא בכאילו מיש מופיע בסמול וויל. עכשיו אבא של לקס הוא לקס הרגיל הגעתי למסקנה הזאת.. אבל עדיין קלארק לא הכיר שום לות´ר....

angel of Death

New member
וואי תיראו יש לנו כבר עמוד והודעה..

שלמים שלמים רק שלנו ובהיזדמנות זו היי שקד ברוך הבא לפורום

wee man

New member
נכון!!

אבל לפי כל הקומיקסים וזה, לפי מה שאנשים שקראו אותם אמרו לי, אז זה היה אמור להיות כמו בסמולוויל, שקלארק מציל אותו וככה הם נפגשים. אני עוד אברר את זה

green lantern

New member
קודם כל נהוג לומר קומיקס ברבים

אם כי לא משתמשים המילה קומיק כמעט... אתם צריכים לזכור שסמולוויל אינה סידרה הדבוקה לקומיקס בעליל... קלארק ולקס לא נפגשו... ולקס יודע שקלארק הוא סופס´ (סופרמן) אבל הוא פשוט חשב שזה לא הדיוני והניח לרעיון...

למעלה