עוד עדכונים

OrEl74

Well-known member
מנהל
הסלטיקס וההורנטס מנסות לסגור עסקת סיין אנד טרייד על גורדון היוורד, ההורנטס רוצים לדחוף לעסקה גם קבוצה שלישית שתיקח את באטום.
בין לבין גם פורסם שגם הפייסרס וגם הסלטיקס מאוד רצו את היוורד אבל לא היו מוכנות לשלם את מה שהציעו לו בשארלוט והוא העדיף עוד כמה מליונים וסגר עם הקבוצה שהציעה לו הכי הרבה.

חסן וויטסייד סיכם לעונה אחת בסקרמנטו.

סקרמנטו לא השוו את ההצעה של אטלנטה לבוגדנוביץ, מה שהופך אותו לשחקן של ההוקס.

קליי תומפסון עבר בהצלחה ניתוח בגיד האכילס.
נאחל לו החלמה מהירה שיחזור לעצמו עד כמה שאפשר.

קליי תומפסון עבר בהצלחה ניתוח בגיד האכילס.
נאחל לו החלמה מהירה שיחזור לעצמו עד כמה שאפשר.
אהבתי את הדיווח ש "הניתוח הוגדר כ'הצלחה' " . כאילו, מה קורה אם זה לא מוצלח והמנתח שכח שקית אשפה בתוך הרגל שלו לפני שסגר. לא הייתי רוצה להיות המנתח שעושה טעות עם הרגל של קליי.

The Quarterback

New member
ח'ברה יש לי שאלה.
הגיעו לידי חדשות שלברון הולך לוותר על מספר 23 בגופיה לטובת אנטוני דיוויס.

האם זה נכון?

Little Sharky

Active member
ח'ברה יש לי שאלה.
הגיעו לידי חדשות שלברון הולך לוותר על מספר 23 בגופיה לטובת אנטוני דיוויס.

האם זה נכון?
אכן נכון.

זה היה אמור לקרות כבר אשתקד אבל נייקי סירבה כי הודפסו יותר מדי גופיות של לברון.

מוסט לייקלי לברון ישחק העונה עם קאמבק למספר 6

OrEl74

Well-known member
מנהל
Go Bulls!!!
סוף סוףצעושים מהלך ראוי ומחתימים את נואה ונולה או איך שלא קוראים לו.

הקבוצה הכי אימפוטנטית בליגה

Krit123

Well-known member
@Little Sharky אם יורשה לי להגיב בהגזמה.. למרות שאני לא מתכוון להתחיל לראות מכללות אני חושב מצאתי את הפייבוריט שלי בינתיים, עד שתתחיל הליגה אני עוקב אחריו.
אני מבין שיש טובים ממנו בקלאס אבל קשה לי להאמין שהם יותר כיפים לצפייה.

Krit123

Well-known member
חידה: מי אני?
21.6 נק', 58% מהשדה - 40% לשלוש (3.6 נס') - 80% מהקו. 10.1 ריב' - 1.5 אס' (1.8 אב') - 1.6 חס' - 33 דק'.
רמז: אני לא גלינארי.

Rapgamer

Well-known member
58 אחוז מהשדה זה המון. צריך להיות ממש סנטר פינישר.
תכלס אין לי מושג. ווצביץ לא קולע באחוזי שדה כאלה. נרקיץ לא שם 20 למשחק, וגם מוסר יותר מזה. אייטון לא קולע שלשות.
ציון?? או אולי ג'ון קולינס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
תכלס אין לי מושג. ווצביץ לא קולע באחוזי שדה כאלה. נרקיץ לא שם 20 למשחק, וגם מוסר יותר מזה. אייטון לא קולע שלשות.
גם אני חשבתי על ציון
בהחלט יש מצב שזה הוא

אני מתאפק לא לבדוק חחח

Krit123

Well-known member
על הבאזר בניחוש האחרון. האמת חשבתי שהרמז ישר יסגיר כתבתי אותו כמעט בהלצה, הייתי בטוח שיבגני ידע ישר.

88nothing

Active member
זה היה בווליום די גבוה.
דווקא ליד שחקן כמו רונדו יהיה לו יותר קל להגיע למספרים כאלה.
אטלנטה יכולה ללכת על הרכבים מאוד מעניינים שם יאנג, בוגדן, האנטר, קולינס וגלינארי.
הרכב כזה קצת יתקשה בהגנה אבל לשמור עליו כמעט שלא ניתן.

Rapgamer

Well-known member
אני חושב שיאנג שחקן התקפה מבריק שלא צריך לידו עוד הרבה shot creators כמו בוגדן וגאלו אלא בעיקר פינישרים שיודעים לעשות הגנה. לאטלנטה יש מספיק שחקנים טובים כדי להתחרות על הפלייאוף במזרח בעונה הבאה אבל אני לא אוהב במיוחד את החזון שהלכו עליו בבניית הקבוצה.

Little Sharky

Active member
וויכוח עם חבר אתמול בערב

את מי תיקחו
לברון - פלאש - בוש של 2014
או
לברון - דיוויס - שרודר

Rapgamer

Well-known member
וויכוח עם חבר אתמול בערב

את מי תיקחו
לברון - פלאש - בוש של 2014
או
לברון - דיוויס - שרודר
וויד ב2014 היה כבר מעבר לשיא. אז אני לוקח את השלישייה של 2020.
נכון לשנת 2012 הייתי הולך על שלישיית ההיט.

פורסמו לו"זים למשחקי קדם-עונה:

וושינגטון: נפתח בניו-יורק ביום א', 13.12, המשחק הראשון של קיידי במדי ברוקלין. בהמשך, נסגור את השבוע בצמד משחקים מול דטרויט בימים חמישי ושבת.

אוקלהומה סיטי: נפתח ביום שבת בסן אנטוניו, ואז צמד משחקים נגד הבולס בימים רביעי ושישי.

לוח משחקי העונה הסדירה יפורסם השבוע בחלקו הראשון [עד חודש מרץ], וכך נדע לסמן לנו עוד כמה תאריכים מעניינים, כמו המשחק הראשון של טי ג'יי ליף נגד אינדיאנה, המשחק הביתי הראשון של דני אבדיה בוושינגטון וגם המשחקים הראשונים בשיקאגו, קליבלנד וסן פרנסיסקו [אין לנו ביף עם גולדן סטייט, אבל נחמד יהיה לתת הצגה].

החלה ההתכנסות של השחקנים לקראת פתיחת מחנה האימונים. בחמשת הימים הקרובים השחקנים יתאקלמו בקבוצות, ולצד אימונים אישיים יעברו גם סשנים מול התקשורת. והנה, אין רגע דל בוושינגטון.

עדכונים:

1. ברטאנס, הלטבי הבינלאומי, לא קיבל אישור עבודה, וכניסתו לארה"ב נמנעה, בשל מגבלות הקוביד-19 האוסרות כניסה של אזרחים מהאיחוד האירופי. יש חריג - עובדים חיוניים, וספורטאים עומדים בהגדרה, אבל כרגע זה המצב, אישור אין.

2. סקוט ברוקס המאמן מסר ששחקן של הקבוצה נמצא חיובי בבדיקת קורונה. לא נחשפה זהות השחקן, אבל נמסר ש: [1]מדובר בשחקן חדש, שלא היה בקבוצה בעונה שעברה, [2] שלא נמצא עם הקבוצה כרגע, [3] ושלא היה מעולם בוושינגטון; זה פוסל את רוב השחקנים, למעט ה'רוקיז'. דני אבדיה זה לא - אמא שלו נמצאת איתו ופירסמה תמונה של השקשוקה שהכינה. הוא גם הגיע למתחם האימונים של הקבוצה והתאמן, לא בבידוד. ההערכה היא שמדובר באנתוני גיל, שהגיע מחימקי מוסקבה, אם כי הוא חתם היום באופן רשמי על החוזה, לכן לא בטוח שזה באמת הוא. אולי ה'רוקי' השני, קסיוס ווינסטון.

3. לפני דקות אחדות, רבותיי: יצא הדיווח. דני אבדיה חתם באופן רשמי על החוזה שלו, והוא יהיה שחקן הוושינגטון וויזרדס בשנתיים עד ארבע השנים הקרובות.

4. התבטאות יוצאת דופן של הבעלים של הוויזרדס, טד לאונסיס, על דני אבדיה וישראל:

5. כתבה מאוד נחמדה של ה'וושינגטון פוסט' על דני אבדיה.

6. רוי האצ'ימורה חושב שהקבוצה תעשה פלייאוף השנה. כדי שזה יקרה, הוויזרדס צריכים לשפר את ההגנה -- בעונה שעברה היו אחת מקבוצות ההגנה הגרועות בליגה, כולל מקום אחרון בדיפנסיב רייטינג.

7. המאמן ברוקס על האימון היום של דני: "רמה גבוהה. כשיש לך את מוסר העבודה הזה, אתה תראה שיפור. אני אוהב את זה בדני. הוא כל כך שמח ונרגש להיות כאן".

למעלה