עוד עונה לחממריקאית

Roei152

Well-known member
מנהל
ברור לכם שגם זה הולך להתפצל
לשתי עונות?
תקופת צילומים בהרשאת העונה השנייה שלנו .. ואז שתי עונות. בתקופת מה ..
הדבר המעניין הוא שזו בעצם העונה הראשונה של החממה שתוצלם בחורף בעצם...
&nbsp
נקווה רק לעונה בהרשאת העונה השלישית...

dar dahan

Member
בלי עונה שלישית

או לפחות שתהיה עונה שלישית שרובי הרשע הראשי ושדינה ומתי לא נפרדים ושאין את הדרורים.
וגם אם יש אז שאמא של נטלי לא תהיה בהריון איתה דהם מקימים את הבית ספר כי זה סותר את העובדה שנעמי וראש הממשלה למדו שם הרבה לפניי זה.
בקיצור שיהיה הגיון בקו הזמן.
אם יעשו את זה אין לי בעיה שאלה לי תהיה עם דניאל ושעלילת נוביה והשלום תתרחש.
&nbsp
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
אבל אתה מקשר בין דברים לא קשורים
להזכירך בשביל שהיילי תהיה עם דניאל בסוף ,צריך את עלילת החלל ושליאו יניח לה לאחר פרק בהשראת פרק "הפרח הצהוב " חוץ מזה שתהיה מקבילה ליובל ..
ומה הקשר בין עלילת הדרורים לעלילת נוביה ?
מקג'ק -אתה יודע שאתה סתם חרד מדי .. הרי גיורא מוכיח שוב ושוב , לא משנה מה העלילה מתינה/מקג'ק זה לנצח..
ג'ייסון- טוב בינתיים זאב אפילו לא הופיע , והרע הגברי היחיד באמריקה שיכול להפיל את רובי הוא אריק ...
&nbsp

dar dahan

Member
לא כתבתי כלום על עלילת החללית

גם העלילה הזאת יכולה להתרחש, שרובי יהיה הרשע ולא מישהו אחר, שמקג'ק לא ייפרדו (אבל קודם שיהיו ביחד, עדיין יש לי תחושה שגיורא ישים אותו עם אמה ולא עם ג'קי), כל שאר העלילות יכולות להיות דומות ולא חייבות איזה רשע אחר בשביל זה.
&nbsp

Roei152

Well-known member
מנהל
דר די עם הרצון הפתטי
שלא תהיה פרידה בין מקג'ק.. כל עוד הם חוזרים הכל מעולה ...
אני דווקא חושש לצפות בעונת המקבילות לעונה השנייה שלנו , בלי הידיעה שלא יהיה המשך מתוך הפחד שלא יהיו עונות מקבילות לעונה השלישית שלנו , ודניהיילי יגמר לנצח שם . והאמת היא שאני רוצה לעשות מרתון בתופה בה הטלויזיה קצת תירגע של העונה השנייה של החממה שלנו , כי אנני לא זוכר כלום , אני מדחיק את העונה הזאת בגלל הפרידה של דניאללי .. אז אני שכחתי מה קרה שם .. לפחות שאני אעשה מרתון , אני אוכל להתנחם בכך שמבחינה כרנולגית זה קוררה לפני החזרה הסופית שלהם בעונה השלישית...
&nbsp

dar dahan

Member
אמר מי שמדחיק את העונה השנייה

הרצון שלי פתטי? אתה מדחיק עונה שלמה בגלל שהזוג שלך לא סיים ביחד ואני הפתטי?
לפחות במקרה שלי גיורא יכול לשנות.
כי זה לא באמת תורם לעלילה

כן, אה? אולי הוא ישפר את מנו

לך תדע, דר. גם אלונה הייתה מיותרת לגמרי ותראה אותך עכשיו.
&nbsp
אולי מנו החדש יהיה כמו אמה.

Roei152

Well-known member
מנהל
הלו להזכירך גם אתה הדחקת
את הפרק שבו מתינה נפרדים... ועוד אצלך היה ברור שיחזרו ...
אצלי זה לא לא היה ברור , לא במקור (רק אחרי פרק "הפרח הצהוב " ואחרי שהיה ברור שגיורא מתכנן להוציא את יובל רעה יכולתי לנשום .. ולא בגרסה החדשה , , וגם אם תהיה מקבילה לעונה השלישית, צריך לראות כמה גיורא מתכנן לשחזר את המקור אחד לאחד..

למעלה