עוד על השכנה שלי......

moon light boy

New member
עוד על השכנה שלי...... ../images/Emo13.gif

אז.... כמו שכבר סיפרתי לכם.. יש לי שכנה שהיא עוד מעט בת 5 ויש לה שיתוק מוחין.. אז.. רציתי לספר לכם כמה דברים......... אני לא יודע איך זה בד"כ, אבל שיתוק מוחין זה דבר שנולדים איתו נכון?? אז, אצל השכנה שלי, זה משהו קצת אחר.. האמא שלה, הלכה ללדת, ילדה "רגילה", אבל בגלל טעויות אנוש של רופאים שנתנו תרופות מסויימות בזמן לא נכון, והתעקבו עם היילוד של התינוקת.. היא נולדה כהגדרתם "מתה", לאחר בדיקות סופיות לקביעת מותה, הרופא שמע עוד איזה דפיקת לב קטנה.... ואז החלו לעשות לה החייאה, וכתוצאה משגיאתם של הרופאים, יש לה כרגע שיתוק מוחין.... אני לא יודע מה זה שיתוק מוחין קל, אבל יחסית היא במצב טוב, אבל עדיין.... בתור הורה, לחשוב שיכל להיות לך ילד "רגיל" (ואני שם את הרגיל בגרשיים, כי אין כל דבר שונה בילד עם שיתוק מוחין..
..) אני אישית... אם אני רואה את הרופאים שאחראים למה שקרה לה בלידה... אני לא אשלוט במעשיי.....!!!!!!!!! זה ממש ממש מרטיח!!! אז בסדר... אומרים קורות טעויות... אבל טעות שכזאת, שיכלה להימנע.. לא חבל???? אני רוצה לראות אותם עוברים את מה שהשכנים שלי עוברים יום יום בטיפול ובגידול הילדה שלהם.... ולחשוב שהם לא היו צריכים לעבור את כל זה.. נגיד, אם היא הייתה נולדת ככה, כי ככה החליט הגורל, אז בסדר, הייתי מקבל את זה, אבל כשזה קורה בגלל טעות כל כך מטופשת שיכלה להימנע, את זה אני לא מקבל
ומישהו כאן צריך להענש על זה.... בנתיים ההורים הם אלה שנענשים, אפילו שזה לא בדיוק נכון... כי כמה שהיא עם מגבלות כאלו ואחרות, היא עדיין הבת שלהם, והם עדיין אוהבים אותה הכי בעולם, ומוכנים לעשות בשבילה הכככככל!! אבל, הם לא אלו שצריכים לשאת בתוצאות... טוב.... הוצאתי את מה שהיה לי להגיד....... ואני ממש ממש רוצה ביום מן הימים לראות את הרופאים שאחראים למה שקרה.. ואז.. "נסגור עניין"... לילה טוב לכם אנשים יפים.... אני אוהב אתכם

עשית לי לבכות...../images/Emo7.gif

תיראה, אני ממש לא מכירה אותך ולא את השכנה שלך.. אבל עשית לי ממש דמעות בעיניים.. קראתי אותך ועל השכנה שלך וחשבתי על אחי ילד בן 13 שסובל משיתוק מוחין וכמו השכנה שלך, גם הוא היה אמור להיולד "רגיל" ובגלל רישול רפואי סיבוכ בלידה כשחבל הטבור נכרך ´בטעות´ סביב הצוואר שלו.. נכסך ממנו אוויר למספר שניות מספר שניות שהרסו לו חיים שלמים... וכל כך ריגש אותי לקרוא את מה שכתבת פה... באמת.. וזה נכון שזה לא מגיע להורים זה ממש לא מגיע להם, ועם כל הקשיים הם אוהבים את הילד\ה בלי קשר למיגבלה שלו ותומכים בו ומשקיעים בו את כל הנשמה ואת מירב המאמצים... ולך, ליאת...באמת אכפת לך נידמתי למצוא את הפורום הזה יוזמה ברוכה! לילה טוב

לשלכת בסתיו!

תודה על המחמאות בקשר לפורום. לפעמים קורות טעויות, והן מצערות. אני מחזקת את המשפחה, ליאת.

לרון!

לפעמים יש מקרים שבהם יש C.P., כתוצאה מרשלנות רפואית, כמו במקרה שלי. אין צורך להתרגז, אבל אני מבינה לליבך, קשה לך לראות את הילדה במצבה. אני מקווה שלפחות העזרה שאתה מעניק לה, תנחם אותך, ותתן לך סיפוק רב, ליאת.

למעלה