עוד פחות מחצי שעה!!!!

עוד פחות מחצי שעה!!!!

מתחיל סיבוב ההופעות החדש של קודה קומי!!! ~LIVE TOUR 2008 ~Kingdom הו, הריגוש!!!!! ראיתי את ההופעה של Black Cherry, והיא הייתה פשוט מושלמת!! קומי עשתה שם דברים שגרמו לי לומר "הולי שיט!!!" כ"כ הרבה פעמים!! אין, היא פשוט זמרת מעולה!!! שיהיה לה הרבה בהצלחה עם סיבוב ההופעות החדש, ושיפסיקו כבר לשנוא אותה!!

nadav1232

New member
יאי ^__^!!

נו שיצא כבר ה - DVD של LIVE TOUR 2008 Kingdom! XDD אני מקווה שבמופע האחרון קומי תעשה את ההופעה במקום יותר גדול כמו ב - LIVE TOUR 2007 Black Cherry ^^ אני מחר אראה את ההופעה של Black Cherry! ^_^

Hao Asakura

New member
היא לא מופיעה במקום יותר גדול

בטח תופיע באולם דומה להופעות של בואה ואיומי, אין מצב שיתנו לה אולם יותר גדול מ TOKYO DOME אניוויז, התור להופעה היום~

nadav1232

New member
לא נראה לי שהיא תופיע ב - ARENA..

בטח במקום יותר קטן כמו שהיה ב - ~LIVE TOUR 2006~2007 ~second session

ayumi3000

New member
הוו!

בהצלחה לקומי!!! היא בטח נותנת אחלה מופע!! הדי וי די של הסיבוב הופעות האחרון שלה מעולה!! קומי נראת מוזר בתמונה הזאת.. אולי בגלל שהתמונה לא גדולה >_<

אפילו שתמיד אמרתי אחרת...

אני שמח שהיא עדיין זונה!!

nadav1232

New member
יפה *_*

את השמלה והפאה הארוכות האלה היא לא לבשה גם בהופעה של Black Cherry? ובתמונה האחרונה הבגד שלה נראה מצחיק וגדול XDD

nadav1232

New member
רשימת השירים של ההופעה

Under FREAKY Cutie Honey LAST ANGEL More Himitsu Ai no Uta hands ...Futari de Someday WIND Kiseki you Wonderland It's small world Run For Your Life Koi no Mahou anytime Come Over girls Encore Shake It Up Medley: Butterfly~real Emotion~Crazy 4 U BUT walk

Hao Asakura

New member
כשראיתי את הרשימה כשההופעה רק נגמרה

רציתי לחנוק אותה, חשבתי אולי צוחקים עליי... רשימת שירים קקי >< איפה amai wana?!אה? יא שרטו#$@#$!!! הכל בלדות ושיט, אני צריכה JUICY

nadav1232

New member
סינגל חדש לקודה קומי!!! - MOON

מתישהו בחודש יוני יצא הסינגל ה - 40 של קומי! - MOON הסינגל יצא בגירסת CD+DVD וגירסת CD. השיר Moon Crying מהסינגל יהיה שיר לדרמה יפנית בשם Puzzle. :CD Moon Crying .1 That Ain't Cool feat. Fergie .2 3. לא ידוע בינתיים 4. לא ידוע בינתיים 5. :DVD 1. (Moon Crying (PV 2. (That Ain't Cool feat. Fergie (PV 3. (Moon Crying (Making 4. (That Ain't Cool feat. Fergie (Making

למעלה