עוד פעם אני צריך להסביר לכם למה צריך להשתלט על רפיח ועל ציר פילדלפי.

לא בכלל החמאס. מטרת המלחמה הזאת היא לא החמאס.
המטרה הראשונה של המלחמה הזאת כבר אמרתי אותה בתחילת התמרון הצבאי היא מצרים. צריך היה ביום הראשון למלחמה להשתלט על ציר פילדלפי בלי לחשבן לאיום המצרי ובמקביל להשתלט על צפון הרצועה ולהתחיל לכתוש את הרצועה כשמעבר רפיח פרוץ לכיוון אחד והוא לסיני. למצרים היו צריכים לומר אל תזיזו טנק אחד אחרת אנחנו נפעיל את פרחי השלום מדימונה על אסואן ועל המעברים בתעלה.
החמאס היה צריך להיות טרגט משני ולא ראשון.
כמה שאתם מטומטמים . האויב האמיתי שלכם היא מצרים ולא החמאס. החמאס זה הפרוקסי של איראן ומצרים נגד מדינת ישראל.
אתם כל כך מטומטמים שזה מפחיד.
הקוקטייל שהייתם צריכים להכין על הרצועה היה קוקטייל משלוש משקאות. הראשון פצצות תבערה. חביות תבערה עם זרחן ונפלאם. השני פצצות מצרר והשלישי פצצות רסק כך שהאוכלוסיה הייתה בורחת למעבר רפיח לכיוון סיני בואכה אל עריש.
ישראל הייתה מסמנת קו בו אם עברתם את הקו הזה ישראל לא תפגע מאחרי הקו הזה כמה עשרות קילומטרים אחרי מעבר רפיח.
בלבנון שם המצב שונה לחלוטין ממצרים וסיני שם לבנון אחרי 24 שעות ללא חשמל, ללא מים, ללא כבישים מרכזיים, ללא שדה התעופה בביירות והדאחיה לא קיימת יותר. מפעלי התפלת מי ים מפעלי תעשיה הכל נחרב. במקביל צה"ל נכנס לדרום לבנון ומשטח רצועה עד לליטאני ומעבר לליטאני שקרוב לישראל רצועה של 50 ק"מ שבית אחד לא קיים יותר. אף ישוב יהודי לא היה מפונה בלבנון ישראל הייתה צריכה להשתמש באטום טקטי עם נשורת מוגבלת. כך שלא תגיע לישראל אבל תשמיד כל סיכוי ב100 השנים הבאות לגדל שם חקלאות ולחיות שם.
זאת ההבטחה שהתבוסתנות הישראלית הנבחנית שידרה לציבור אם החזבאללה יגיבו לבנון תושמד. ככה הדגנראלים הדגנראטים שלכם אמרו. זה לא אני אמרתי.
זה היה האיום הישראלי הצבאי . אז עוד פעם מכרו לכם לוקשים? לבנון לא הושמדה. הגליל הושמד.
סיוע? סיוע בתחת שלי. התבוסתנות הישראלית נכנעה לאמריקה. היו צריכים לומר לאמריקה סיוע? ולהוציא לממשל האנטישמי הזה אצבע משולשת ולומר לבלינקן אתה אישיות בלתי רצויה כאן. אל תגיע לישראל פרסונה נון גרטה ואל תנהל לנו את המלחמה. לא רוצים לתת לנו נשק? לא צריך נשתמש בפרחי השלום שלנו מדימונה.
שנים אמרו לכם שישראל היא המעצמה הכי חזקה במזרח התיכון. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אז אם ככה למה נכנעתם? למה קיבלתם תכתיבים לא הגיוניים? תכתיבים שעוצרים אתכם לנצח את האויב?

Harrington

Well-known member
מנהל

עוד פעם אני צריך להסביר לכם למה צריך להשתלט על רפיח ועל ציר פילדלפי.​

דווקא אין שום צורך. אין ישראלי אחד שלא מבין זאת. יש כמה ישראלים שמתכחשים לזה אולי, אבל זה משהו אחר. לאלו גם אם תסביר 8,000 פעם זה לא יעזור כנראה. יש קבוצת ישראלים אחרת שיודעת היטב שזאת חובת המציאות, אבל מעדיפה לעשות את עצמה מתנגדת משיקולים פוליטיים. אבל כל ישראלי בר דעת ממש לא זקוק להסברים של יושבי חו"ל כדי לדעת מה צריך להיעשות כדי להגן על בטחון ישראל. הם יודעים זאת מצוין על דעת עצמם.

דווקא אין שום צורך. אין ישראלי אחד שלא מבין זאת. יש כמה ישראלים שמתכחשים לזה אולי, אבל זה משהו אחר. לאלו גם אם תסביר 8,000 פעם זה לא יעזור כנראה. יש קבוצת ישראלים אחרת שיודעת היטב שזאת חובת המציאות, אבל מעדיפה לעשות את עצמה מתנגדת משיקולים פוליטיים. אבל כל ישראלי בר דעת ממש לא זקוק להסברים של יושבי חו"ל כדי לדעת מה צריך להיעשות כדי להגן על בטחון ישראל. הם יודעים זאת מצוין על דעת עצמם.
אז איך זה שאין מיליון אי ברחובות יום יום בהפגנות נגד התבוסתנות הזאת?
תסביר לי? למה רק השמאל יודע לצאת ולהתפרע? לחסום גבישים להבעיר אש?
למה הימין לא יוצא לרחובות? אני לא מבקש להתפרע לחסום כבישים .אני מבקש להפגין. ללחוץ על התבוסתנות המדינית והצבאית לעמוד במילה שלהם ולחסל את החמאס ברצועה ולשבת על ציר פילדלפי.

Harrington

Well-known member
מנהל
אז איך זה שאין מיליון אי ברחובות יום יום בהפגנות נגד התבוסתנות הזאת?
ים של סיבות שאפשר לחשוב עליהן, אך אף אחת מהן לא מצביעה על חוסר הבנה או ידיעה שמחייבת תזכורות כמו זו שהצעת.
תסביר לי? למה רק השמאל יודע לצאת ולהתפרע? לחסום גבישים להבעיר אש?
כאמור, אפשר לחשוב על ים של סיבות לכך. לימין קשה כבר שנים לצאת בהפגנות גדולות. זה נובע בין השאר מעייפות החומר, מהבעיה להפגין נגד ממשלה של הצד שלך, וכיו"ב. גם מהרצון לשמר את הכוחות לאירועים חשובים יותר מן הסתם. אגב מתקיימות הפגנות בנושא, רק לא בקנה מידה ענק.
למה הימין לא יוצא לרחובות? אני לא מבקש להתפרע לחסום כבישים .אני מבקש להפגין. ללחוץ על התבוסתנות המדינית והצבאית לעמוד במילה שלהם ולחסל את החמאס ברצועה ולשבת על ציר פילדלפי.
זכותך לבקש. אני גם לא חולק על דעתך שיתכן שנכון לעשות זאת. אבל כאמור, אין קשר בין הדברים. היעדר ההפגנות בעניין ממש לא מצביעה על אי-ידיעת מה שאתה מבקש "להזכיר" לאנשים. הם יודעים זאת היטב, גם אם הם לא יוצאים לרחובות כדי לדרוש זאת.

הסדר צריך להיות ככה.
קודם כל יש למוטט את החמאס צבאית ושלטונית. לשבת על ציר פילדלפי להכנס למנהרות ולגלות לעולם את פשעי מצרים נגד מדינת ישראל בניגוד להסכמי הכניעה שחתמה ישראל עם קרטר וסאדאת .
אחר כך בסדר הנכון גורל החטופים.
בישמעאל הכל הפוך. כתבתי על כך ביומה הראשון של המלחמה והזהרתי לבל יעבירו את שחרור החטופים לראש המאבק.
לצערי צדקתי . התבוסתנות העלובה המדינית והצבאית העבירה את שחרור החטופים לראש סדר העדיפויות.
אני חושב שבבחירות הבאות הציבור הימני ידיר רגליו מהקלפי והלכה לה מדינת ישראל לאבדון.
הציבור יאמר לעצמו עם 64 מנדטים הם לא יודעים איך לצאת למלחמה נגד השמאל ברחובות ובמהומות אז הם ידעו לנצח את אמריקה מצרים לבנון איראן חמאס וחזבאללה?
לא ילכו לבחור בקלפי. והלכה לה המדינה היהודית קפוט.
תוך עשור רוב היהודים יעזבו. יהיו 10 מיליון ערבים ואולי מיליון יהודים.

הפרבולה1

Well-known member
אתה צודק, מיצריים היא חלק מהאויב ועזה למשעשה היא שלוחת הטרור שלה נגד המדינה הציונית. זה עקיפה מתוחכמת של הסכם השלום שבו מצריים ממשיכה להלחם נגדינו על ידי דחיסת 2 מליון ערבים מיצריים ברצועה צרה שחודרת לנגב , הפלת האחריות הוומנטירת עלינו כיד לקדם איזה "מדינה פלסטינית" , וחימוש האויב העזתי .

מה צריך לעשות (לדעתי):
- לא חושב שצריך כעת לצאת למילחמה ישירה עם מיצריים אבל כן לכבוש את ציר פילדלפי . אם יהיה צורך לגרש את העזתיים לסיני .

- ביום שאחרי אם ניסוג מעזה ישראל צריכה להכריז שהיא לא אחראית יותר על עזה , לסגור את כל המעברים היבשתיים , להסיר את המצור הימי, ולראות בעזה כחלק ממיצריים, עם הזכות לפעול צבאית נגד עזה- מיצריים אם תופר הפירוז של עזה מנשק.

- אם האויב עזה-מצריים לא יסכים לפרוז עזה וגם שתהיה חלק ממיצריים כמו שמתבקש דמוגרפית וגאוגרפית אז לא ניסוג מעזה ונקים שם התנחלויות יהודיות לפחות בצפון הרצועה .

אתה צודק, מיצריים היא חלק מהאויב ועזה למשעשה היא שלוחת הטרור שלה נגד המדינה הציונית. זה עקיפה מתוחכמת של הסכם השלום שבו מצריים ממשיכה להלחם נגדינו על ידי דחיסת 2 מליון ערבים מיצריים ברצועה צרה שחודרת לנגב , הפלת האחריות הוומנטירת עלינו כיד לקדם איזה "מדינה פלסטינית" , וחימוש האויב העזתי .

מה צריך לעשות (לדעתי):
- לא חושב שצריך כעת לצאת למילחמה ישירה עם מיצריים אבל כן לכבוש את ציר פילדלפי . אם יהיה צורך לגרש את העזתיים לסיני .

- ביום שאחרי אם ניסוג מעזה ישראל צריכה להכריז שהיא לא אחראית יותר על עזה , לסגור את כל המעברים היבשתיים , להסיר את המצור הימי, ולראות בעזה כחלק ממיצריים, עם הזכות לפעול צבאית נגד עזה- מיצריים אם תופר הפירוז של עזה מנשק.

- אם האויב עזה-מצריים לא יסכים לפרוז עזה וגם שתהיה חלק ממיצריים כמו שמתבקש דמוגרפית וגאוגרפית אז לא ניסוג מעזה ונקים שם התנחלויות יהודיות לפחות בצפון הרצועה .

ברור שצריך להיכנס לציר פילדלפי. זה היה צריך להיעשות ביום הראשון של התמרון.
אבל זה לא נעשה כי פחדו מהמצרים. המצרים איימו שיכניסו כוחות לסיני. הם יכולים תוך שלוש שעו להעביר ממצרים דרך התעלה 3 אוגדות ו20 חטיבות ממוכנו של שיריון ורגלים לכיוון אל עריש ורפיח.

היה צריך להטיל אטום על אסואן ועל המנהרות מתחת לתעלה ולחסל את מצרים.
האיום המצרי שהם יכיניסו צבא זה סיומו של הסכם הכניעה של ישראל לסאדאת וקרטר.
זאת הכרזת מלחמה על ישראל. להשאיר את עזה עם מיליון וחצי עזתים לא עשית כלום. הרסת להם את הבתים חיסלת להם את החמאס אז מה? בעוד 5 שנים הם יקומו עליך עוד פעם.
המחיר ל 7.10 היה צריך להיות ביי ביי מצרים ואין כלב ברצועה מגרש חנייה אחד גדול.
ולהקים את גוש קטיף בחזרה אבל הפעם ללא מוסלמים באיזור.

למעלה