עוד פעם הפחדות לאזרחים הלא מיודעים

xyxy210

Active member
ז"א שכולל אתה.

ובכל זאת אתה משוכנע לחלוטין(משום מה) שאתה צודק |חהחה|
קנוניתי....התחילו אצלך בעיות בהבנת הנקרא ?
ציטוט :" אין בפורום הזה ולו לאדם אחד , את הידע להבין את המחקרים שבוצעו ושהובילו למסקנה [המאוד הגיונית] הזאת."
אבל את ההסברים והמסקנות שנובעות מהמחקרים הללו כל בר דעת שאינו סמוך על השרות המגנטי והוא אינטלגנטי מספיק, יכול להבין.

1. בכוונה לא הוצאתי עצמי מהכלל בכדי לסבר את האוזן [במקרה הזה את העיניים]. אני אדם צנוע.
2. הגדלתי את הציטוט בכדי שזה יעזור לך בע"ה [זה מהשרות המגנטי] להבין.

ועכשו אני אקח משהו ממר מיציתי...
באמת שמיציתי את הנושא.
תמשיך להגחיך את עצמך כמה שאתה רוצה. זו כולה בעיה שלך.

סטילהוק1

Well-known member

ושהיה קר באפריל הייתה דממה - אף אחד לא אמר קרסה קונפצית ההתחחמות הגלובאלית.
ע"פי המכון המטאורולוגי אכן צפויות טמפרטורות של עד 40 מעלות ביום רביעי ובעיקר בחמישי.

xyxy210

Active member
ע"פי המכון המטאורולוגי אכן צפויות טמפרטורות של עד 40 מעלות ביום רביעי ובעיקר בחמישי.
מדובר בהתחממות גלובלית.
מדינת ישראל היא פסיק קטן על הגלובוס.

אצל קנוניתי, מה שקורא אצלינו או בזמן מסוים באיזה נקודה מסוימת על פני כדור הארץ, הופך להיות הדבר האמיתי.
מאחר ואני לא חושב שהוא אדם טיפש, כנראה שהשרות המגנטי וקריאון, האלוהים שלו, חזקים ממנו.

The Real Big Joe

Well-known member
מדובר בהתחממות גלובלית.
מדינת ישראל היא פסיק קטן על הגלובוס.

אצל קנוניתי, מה שקורא אצלינו או בזמן מסוים באיזה נקודה מסוימת על פני כדור הארץ, הופך להיות הדבר האמיתי.
מאחר ואני לא חושב שהוא אדם טיפש, כנראה שהשרות המגנטי וקריאון, האלוהים שלו, חזקים ממנו.
לא זו אף זו, שההתחממות הגלובלית גם יוצרת תופעות קיצוניות של מזג אויר, וריבוי משקעים.

xyxy210

Active member
שההתחממות הגלובלית גם יוצרת תופעות קיצוניות של מזג אויר, וריבוי משקעים.
בהחלט נכון, אבל איך זה מתקשר ל "לא זו אף זו" ?
ישראל עדיין אינה המקום שרק שעל סמך האירועים שמתרחשים אצלינו ניתן להקיש על "שינויי אקלים" גלובליים.

למעלה