עוד שאלון הבנות נחמה (:)

עוד שאלון הבנות נחמה (:)

נו סתם כי בא לי XD מי משלושתן אהובה עלייך ? איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך ? בכמה הופעות היית ? כמה פעמים פגשת אותן ? איך הכרת אותן ? מ1-10 כמה את\ה אוהב\ת אותן ? הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן ? יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות ? אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת ? סכמ\י את קרולינה במילה אחת : סכמ\י את דנה במילה אחת : סכם את יעל במילה אחת : ( לא לכתוב את אותן המילים על שלושתן D = ) האם אי פעם פגשת את דנה ? האם אי פעם פגשת את יעל ? האם אי פעם פגשת את קרולינה ? יש לך את האלבום סולו של קרולינה ? יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני ? שיצא האלבום סולו של יעל דקלבאום - תקנה\י אותו ? לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות ? ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על קרולינה : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על דנה עדיני : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על יעל דקלבאום: 1) 2) 3) ווואי איזה חפירה 0 = תהנו 3>

התשובות שלי ( =

מי משלושתן אהובה עלייך ?שלושתן מאוד אהובות עליי :) אבל אם חייבים לבחור - אז נראה לי דנה :) איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך ?זה בא כזה בימים , נגיד כמה ימים תמיד הוא מתנגן אצלי ואז אני עוברת לשיר אחר בזמן האחרון זה ''בואי'' ...... ( = בכמה הופעות היית ? אחת - בזאפה בת''א היה הכי מדהים בעולם 3> כמה פעמים פגשת אותן ?אחת - בזאפה בת''א היה הכי מדהים בעולם 3> איך הכרת אותן?את דנה תמיד אהבתי - ואת הבנות בתור להקה הכרתי שאח שלי חרש על השיר So Far :) מ1-10 כמה את\ה אוהב\ת אותן ?אהבה אין סופית 33> 5895849578457 D = הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן ?יאפ .. So Far הפזמון D = יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות ? לא , אני אתלה אותן השבוע ( = אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת ? לא יודעת D = סכמ\י את קרולינה במילה אחת : מדהימה 33> סכמ\י את דנה במילה אחת : מקסימה 33> סכם את יעל במילה אחת : נהדרת D = (שלושתן מדהימות מקסימות נהדרות פשוט היה צריך לכתוב מילה על כל אחת ולא אותה מילה D = ) האם אי פעם פגשת את דנה ?כן :) היה הכי מדהים בעולם :) האם אי פעם פגשת את יעל ?כן :) היה הכי מדהים בעולם :) האם אי פעם פגשת את קרולינה ?כן :) היה הכי מדהים בעולם :) יש לך את האלבום סולו של קרולינה ?לא - אקנה אותו השבוע D = יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני ? כן (( = שיצא האלבום סולו של יעל דקלבאום - תקנה\י אותו ? כן (( = לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות ? לא יודעת D: מוזיקה מדהימה DD: ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על קרולינה : 1)היא מדהימה 2)היא שרה את השיר סוליקו :) 3)יש לה תלתלים מקסימים וכולם מכירים אותה כ''זאתי עם התלתלים'' D: ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על דנה עדיני : 1)היא מדהימה 2)היא שיחקה בשיר שלנו במסודרים במסכים ועתידה לעלות סדרה שהיא גם תשחק בה ''על קצות האצבעות'' :) והיא גם עשתה קמפיין לנייק D = 3)היא משתתפת גם בהרכב מטרופולין :) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על יעל דקלבאום: 1)היא מדהימה D; 2)היא שרה עם שלמה ארצי הייתה הזמרת ליווי שלו וגם שרה איתו דואט ''אנ'לא יודע מה עובר לך בראש'' :) 3)היא גולשת D:

gal214

New member
עונה :)

מי משלושתן אהובה עלייך? יעל
איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך? מאה אחוז אור
בכמה הופעות היית?
כמה פעמים פגשת אותן?
איך הכרת אותן? מהשיר so far
מ1-10 כמה את/ה אוהב/ת אותן? אין סוף
הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן? כן, lovers
יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות? כן, לקחתי גם את הפוסטר ההוא שלהן מהחנות D: אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת? יעל
סכמ/י את קרולינה במילה אחת: מדהימה
סכמ/י את דנה במילה אחת: מעולה
סכמ/י את יעל במילה אחת: מושלמת!!
האם אי פעם פגשת את דנה? לא האם אי פעם פגשת את יעל? כן :)) האם אי פעם פגשת את קרולינה? לא יש לך את האלבום סולו של קרולינה? עוד לא יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני? גם לא שיצא האלבום סולו של יעל- תקנה/י אותו? ב-ר-ו-ר
לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות? לא יודעת.. ספר/י לנו שלושה דברים שאת/ה יודע/ת על קרולינה:
חברה בלהקת פאנסט
שרה עם סוליקו את השיר "לא ציפיתי"
יש לה עמוד במיי ספייס ספר/י לנו שלושה דברים שאת/ה יודע/ת על דנה עדיני:
חלק מההרכב מטרופולין
שיחקה ב"השיר שלנו"
שיחקה ב"מסודרים" ספר/י לנו שלושה דברים שאת/ה יודע/ת על יעל:
שרה שנתיים עם שלמה ארצי
הייתה זמרת הבית בתוכנית "כשרון או כישלון"
עובדת בימים אלו על אלבום סולו

B a m b o o k

New member
אלך בדרכי שלי

מי משלושתן אהובה עלייך ? דנה
איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך ? אין אחד... בכמה הופעות היית ? 1 כמה פעמים פגשת אותן ? 1 ואת דנה עוד פעם אחת איך הכרת אותן ? לא זוכרת מ1-10 כמה את\ה אוהב\ת אותן ? 9 הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן ?
יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות ?
אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת ? דנה
סכמ\י את קרולינה במילה אחת : שיער סכמ\י את דנה במילה אחת : מתוקה סכם את יעל במילה אחת : היפראקטיבית ( לא לכתוב את אותן המילים על שלושתן D = ) האם אי פעם פגשת את דנה ?
האם אי פעם פגשת את יעל ?
האם אי פעם פגשת את קרולינה ?
יש לך את האלבום סולו של קרולינה ?
יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני ?
שיצא האלבום סולו של יעל דקלבאום - תקנה\י אותו ? לאדעת לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות ? מוזיקה ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על קרולינה : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על דנה עדיני : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על יעל דקלבאום: 1) 2) 3)

ענבלונט

New member
הנה שלי

עניתי בפורום של דנה אבל אני אענה מחדש כי זה בכל זאת היה בשבע בבוקר, מוקדם מדי בשביל לחשוב. מי משלושתן אהובה עלייך ? אין מישהי אהובה איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך ? כרגע זה "מאה אחוז אור" ו "I love you" בכמה הופעות היית ? שתיים כמה פעמים פגשת אותן ? פעמיים איך הכרת אותן ? דרך דנה עדיני :) מ1-10 כמה את\ה אוהב\ת אותן ? 20 (?) הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן ? יש צלצול אחד לאמא צלצול אחד לאח שלי [משפחה מצומצמת] וכל שאר האנשים כשהם מתקשרים זה או So Far או הכל כשורה יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות ? כן אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת ? קרולינה סכמ\י את קרולינה במילה אחת : מגניב סכמ\י את דנה במילה אחת : מקסים סכם את יעל במילה אחת : שובה ( לא לכתוב את אותן המילים על שלושתן D = ) האם אי פעם פגשת את דנה ? יאפ :) האם אי פעם פגשת את יעל ? יאפ :) האם אי פעם פגשת את קרולינה ? יאפ :) יש לך את האלבום סולו של קרולינה ? כן! פעם ראשונה שהייתי בחנות שהיה אותו [כמה מפתיע אבל רק בתל אביב ראיתי את הדיסק הזה] אז קניתי יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני ? ברור! מהשבוע שהוא יצא אם אני לא טועה שיצא האלבום סולו של יעל דקלבאום - תקנה\י אותו ? בטח לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות ? אני באמת לא יודעת ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על קרולינה : 1) יש לה את השיער הכי קול שיש! 2) היא זכרה אותי מההופעה הראשונה של הבנות שהייתי :) 3) היא גרה בשכונה הכי מדהימה בתל אביב וגם זה חמש דקות מהים ;) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על דנה עדיני : 1) היא כובשת ויש לה אף נורא חמוד >< 2) היא גם זכרה אותי מההופעה הראשונה של הבנות שהייתי :) 3) כשהיא כותבת ב' אז היא כותבת אותה נורא יפה ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על יעל דקלבאום: 1) היא הייתה הזמרת בית בכישלון או כישרון בערוץ 2 2) היא ממש מצחיקה בהופעות [גם מסרטונים שאני ראיתי] 3) היא זכרה אותי גם מההופעה הראשונה של הבנות שהייתי בה

hila3000

New member
../images/Emo79.gif

מי משלושתן אהובה עלייך? דנה איזה שיר מבין השירים שלהן הכי מתנגן אצלך? האמת שלאחרונה אני פחות שומעת אותן.. כי חרשתי כבר ממש. אבל בכללי - I Love You בכמה הופעות היית? אף אחת :X כמה פעמים פגשת אותן? את דנה פגשתי פעם אחת, אחרי הופעה של מטרופולין.. אבל ראיתי אותה (זה 2 דברים שונים
) 3 פעמים.. ב-3 הופעות של מטרופולין. איך הכרת אותן? בפסטיבל השירים, אם אני זוכרת נכון. מ1-10 כמה את\ה אוהב\ת אותן ? 9
10 זה על גבול הסגידה והערצה עיוורת, לא?
הצלצול שלך בפלאפון הוא אחד מהשירים שלהן? לא. יש לך תמונות שלהן בחדר תלויות? אל תגזימו
אם עכשיו היו אומרים לך שיש לך אפשרות לפגוש רק אחת מהן עכשיו את מי היית בוחר\ת? דנה.. היא כזאת מצחיקה וחמודה וכיף לדבר איתה.. והמסקנה הזאת נובעת מ-5 דקות שיחה שהיו לי איתה
סכמ\י את קרולינה במילה אחת: ביגמאמא
סכמ\י את דנה במילה אחת: מגוונת. סכמ\י את יעל במילה אחת: מוכשרת. האם אי פעם פגשת את דנה? כן. חח הצחיק אותי ה"אי פעם".. מי ישמע..
האם אי פעם פגשת את יעל? לא. האם אי פעם פגשת את קרולינה? לא. יש לך את האלבום סולו של קרולינה? לא. לא הכי אוהבת את הסגנון. יש לך את האלבום סולו של דנה עדיני? כן. שיצא האלבום סולו של יעל דקלבאום - תקנה\י אותו? הבטחתי לגל באמת שאשמע את השירים שלה.. תחזרו אליי אחרי זה
לאיזה סוג מוזיקה נראה לך שהן שייכות? מי? הבנות נחמה בכלל? ממ..אתני/אינדי כזה. ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על קרולינה : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על דנה עדיני : 1) 2) 3) ספר\י לנו שלושה דברים שאת\ה יודע\ת על יעל דקלבאום: 1) 2) 3) ברשותכן ויתרתי על זה... אני בטוחה שאתן יודעות פה יותר ממני עליהן..

למעלה