עוד 10 ימים אואזיס חוזרים לשטח!

sok777

New member
עוד 10 ימים אואזיס חוזרים לשטח!

הם התחילו את טור העולם באוקטובר, ממש יום אחרי יציאת DOYS, בבריטניה. היום, 8 חודשים אחרי, הם עדיין ממשיכים באותו הטור - וחוזרים לבריטניה ושאר אירופה לסבב הופעות ע-נ-ק. קצת על הטור עד כה: אואזיס פתחו את הטור בהופעות בליברפול, ומשם המשיכו לשאר אנגליה ובריטניה כולה. משם הלהקה המשיכה להופעות במקסיקו, וארה"ב. אח"כ הלהקה חזרה להופיע בחורף במערב אירופה, ומשם עברה להופעות באסיה הרחוקה וגם הופעה נדירה וראשונה בדרום אפריקה. בחודש וחצי האחרונים הופיעה הלהקה בדרום אמריקה, שם ההופעות תמיד חלומיות.בכך למעשה השלימה הופעות בכל היבשות למעט אוסטרליה. אחרי שלושה שבועות של מנוחה, יחזרו חברי אואזיס בעוד כ10 ימים, ב4.6, להפציץ !! שימו לב להופעות ביוני-יולי: 3 לילות מטורפים בהיט'ון פארק שבמנצ'סטר 1 לילות מטורפים באיצטדיון האור שבסנדרלנד 1 לילות מטורפים באיצטדיון המילניום שבקארדיף (וולס) 1 לילות מטורפים בוינה (אוסטריה) 1 לילות מטורפים במוריי פילד שבאדינברו (סקוטלנד) 1 לילות מטורפים בסליין קאסל שבדבלין (אירלנד) 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'רוק ורטצ'ר' שבגרמניה 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'רוסקיילד' שבדנמרק 1 לילות מטורפים בריקו ארנה שבקובנטרי (חוזרים לאנגליה) 3 לילות מ-ט-ו-ר-פ-י-ם באיצטדיון הלאומי וומבלי שבלונדון 1 לילות מטורפים בפרוייקט עדן בקורנוול (הופעה שנדחתה) 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'בניקסים' שבספרד 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'גורטן' שבשוויץ 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'מלט' שבגרמניה 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'איי-טיונס' שבלונדון (חוזרים לאנגליה) 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'פוג'י רוק' שביפן 1 לילות מטורפים בפסטיבל 'ג'אסין וולי' שבדרום קוריאה כן מסתיימות להן ההופעות לחודשים יוני-יולי.... 21 הופעות בחודשים יוני-יולי. מטורף לחלוטין! פחות מכל שלושה ימים בממוצע הופעת ענק !!! יש לי גם פואנטה חוץ מלספר לכם עדכון.... החלום הרטוב של כולנו כאן הוא לראות את אואזיס מגיעים לארץ, נכון? אם כן, שימו לב: באוגוסט מתוכננות כרגע רק 5 הופעות מה22 לאוגוסט ועד ה30 לאוגוסט ב4 פסטיבלים שונים (כולל 2 לילות בפסטיבל הV). מה1 לאוגוסט ועד ה22 לא מתוכנן כלום ולא הודיעו על כלום.... ויש לי הרגשה שאואזיס לא לוקחים חופשה של 3 שבועות.... אז אולי צפויות לנו הפתעות, ואולי צפויות לאחרים הפתעות. נחכה ונראה. חוץ מזה, הרבה פעמים מביאים לארץ הופעות בספטמבר, ובספטמבר לא ידוע עדיין על שום הופעה של הלהקה! יאללה אואזיס

SHIR04

New member
הם לא הופיעו באנטרטיקה גם!../images/Emo3.gif

ובאחד בספטמבר מדונה אמורה להופיע בארץ
דיברו גם על לאונרד כהן, אבל אמרו שאולי בסוף זה יתבטל..אין לי מושג. עדיף לא להשלות את עצמנו לגבי הופעה שלהם בארץ. מה הסיכויים שזה באמת יקרה....לא שאני רוצה להישמע פסימית חס וחלילה...אבל בוא נהיה מציאותיים :)

sok777

New member
נכון

אני הגשמתי את החלום
... אבל יהיה מגניב הופעה בארץ למרות שזה בטח לא יהיה כמו באנגליה. אבל בכל זאת.. מישהו מתנגד לאואזיס בארץ?!

למעלה