עוד 4 פרקים לסיום העונה
|

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה שוכח משהו איה הייתה במשבר נפשי לאחר החטיפה ולאחר החזרה הביתה אדם היה צריך לחכות לה בסבלנות לא לוותר לבקר אותה מפעם לפעם.. אבל לא ללחוץ עליה לגבי יחסינו לאן ?
בטח ובטח שלא לצאת בהצהרת אהבה מלחיצה זה רק היה מלחיץ אותה יותר...בשלב בו היתה בפרק האחרון של עונה 2
במקום האפשרות הקשה יותר אך הטובה יותר עבורו הוא בחר באפשרות הקלה יותר לברוח לניצן אך לא לאהוב באמת העיקר שתהיה לו בת זוג....

Roei152

Well-known member
מנהל
אני לא אוהב את זה שאתה רוצה להרוג את השישיה בעיני הם חמודים בעיקר גילי שמזכירה לי את ליבי רפאל את דילן הגר את זואי ודניס את סול

yarin64volmir

New member
את דניס לא

את דניס היא לא רצתה להרוג. לפי דעתי גילי, רפאל והגר די סתמיים.גם יותם.

אורישקי

New member
אני בן

בעיני דניס היחיד שם שמשחק אמין ושיש לו אופי.

המשולש של גילי-רפאל-הגר מעצבן ומיור, הגר אולי לבדה יכולה להיות משעשעת עם הביצ'יות שלה אבל הביצ'יות שלה לא כל כך כיפית.

יותם בלתי נסבל וליאה ממש מעייפת... ג םבגלל השחקנית

panda0zombie

New member
אממ

הייתי רוצה שהעונה תסתיים בטוב אבל תשאיר פתח קטן לעונה אחרת כי דווקא בא לי עוד עונה... שיתגלה כמובן שאדם ודגנית לא מתים
שבסוף דורי יהיה בצד של הטובים
אני כבר ממש מחכה להגר ודניס כי הם כבר סחטו את זה יותר מידי שם, אני גם רוצה לראות את רוני וניני גם בעונות 1-3 הם היו הזוג המועדף עליי
כולם יחיו! יאיי
אבשלום ימות.. (כמובן)
דמויות שחייבים לחזור זה דגנית ואדם, אני גם ממש מתגעגעת לבן בן ורותם.. וכמובן לילי איך לא

Roei152

Well-known member
מנהל
לי לא בא עוד עונה היה טוב וטוב שנגמר....

yarin64volmir

New member
אני מבין אותך

בכל אופן הנה הסוף שאני הייתי עושה, אני לא יודע שום משהו על הסוף שגיורא יצר, זה רק הסוף שאני הייתי יוצר:
אני אישית רוצה ככה:
קודם כול אבשלום יחטוף אליו את כל השמינייה החדשה כולל ירון ותמר, ויכריז שהמטרה שלו בנוסף לשלוט על העולם היא להיות האדם המנוצח לתמיד על ידי הקריפטון, כדי לירוש את הכול מאחיו דניאל. בינתיים תחזור רוח'לה ותחזור גם לילי שמתברר שהם משתפות פעולה, ושרוח'לה עם השנים התפתחה מאוד בטלוויזיה, ונהייתה "אודטה" החדשה. לילי תבוא ליאיר ותדרוש שיערבו אותה בחקירה ותגלה לו שהיא לא משתפת פעולה עם אישתו, רוח'לה באמת, אלא באה להציל את חייה של איה, הילדה שלה, אך היא תאיים על יאיר שיש לה הקלטה של כל הסיפור על מה שהמועצה עשתה לשמיניה והיא תמסור את זה לרוח'לה במידה והם לא ישתפו אותה בחקירה, בלית ברירה יאיר ישתף את לילי ועומרי, שאחרי שדורי יעבור צורה לנטשה לקראת עומרי ואז יתגלה אליו שוב כדורי והוא ינסה להפנט אותו, לילי תבוא ותעשה חומר מרדים לדורי. יאיר ישתף את עומרי ולילי בפרטים ויבטיח לעומרי חנינה מלאה במידה והוא יעזור להם. רוח'לה בינתיים תעשה טרור כמו שהיא יודעת במועצה, שבינתיים "30 שנות היותי כמפקחת, מורה ומנהלת" תבוא להתנקם ביאיר ותחטוף את רוח'לה ותאיים עליה באקדח כדי שיאיר יסביר לה על כך שהוא עירב אותה. לילי תבוא לאיה והבת והאמא יתחבקו חיבוק מרגש, מקסים ומדהים ולילי תציג בפני איה את רותם, השותפה של לילי, רותם ולילי התחברו עקב כך שרותם איבדה את אביה ואת אחיה(האומנם? בהמשך) עומרי, רותם, ניני, איה, רוני ולילי יגייסו את אבי ומיקה לטובתם וגם את צ'כוב וחמוטל, ויחפשו את נטשה, אך אבשלום יתקשר לעומרי ויאמר לו שנטשה אצלו כלואה, עומרי ידאג לה וינסה להציל אותה יחד עם המועצה. אבשלום שלא יודע על "מספר הקריפטון"( שצריך שמונה ולא תשע) יצרף גם את דורי, שבינתיים אבשלום יתייחס רע לדורי ויחלק את הלמדא שלו בינו ובין השישייה, אבשלום שיחשוב שהוא מקבל את הקריפטון ישים פצצה במעבדה שלו ויחשוב שהשמינייה ודורי יהרג, בתור נקמה על רצח אחיו רק שבינתיים הוא יגלה שהתשיעייה הרגו את דניאל, רק לא ידע ממה. תמר וירון בינתיים יצליחו להשתחרר ויברחו, מכיוון שהם יותר חזקים מהשאר, יהיה פיצוץ ואבשלום יהרג בו מכיוון שמתחת או מעל שמונה זה לא מספיק לקריפטון, מהשישייה, רק דניס וליאה יצליחו לברוח. רפאל, גילי, יותם והגר ימותו מחובקים מוות גיבורים וכמובן אבשלום מוות רעים. תמר וירון ישמעו צעקות מוזרות במצלמות המעקב של המעבדה החדשה, עומרי בדיוק יגיע למעבדה.דניס יסתכל בשניות האחרונות על המחשב של המעבדה החדשה, ויראה שם 4 דמויות שמוכרות לכולנו(אדם, דגנית,בן בן ונטשה) בשניות האחרונות דניס, תמר, ירון, ליאה, נטשה, דגנית, בן בן ואדם יברחו מהמעבדה של אומיקרון שתתפוצץ, את הגופות של אבשלום ודורי ישרפו וימחקו את קיומו כמו שמחקו את של דניאל, אחיו. ואילו נשמותיהם של רפאל, גילי, יותם והגר יזכו לקבורה מכובדת יותר. אחרי שאבשלום מת, אדם ואיה מתחבקים ומתנשקים בצורה הכי דרמטית בעולם, שכל בני זוג היו רוצים להתחבק ככה. אדם יאמר לאיה כמה שהוא אף פעם לא הפסיק לאהוב אותה, ושגם אם יקרה לה משהו הוא לעולם לא יבגוד בה יותר ושהוא רוצה להיות לידה כל הזמן, איה תבכה והיא ואדם יהיו יחד. אבי ומיקה יודו כמה הם נועדו זה לזו ויהיו יחד. רוניני גם יודו כמה זה היה קרוב ביניהם ויהיו יחד, עומרי ונטשה ימשיכו להיות יחד, דניס ותמר וירון וליאה יהיו יחד בגלל האהבה. דדי, דגנית, תמר, ירון ובן בן יתאחדו בצורה מרגשת. דגנית תבוא לניצן ותספר לה את כל מה שהיה ביניהם ושדגנית היא אמא שלה, ודגנית תבוא למשפט של ניצן וכמובן תזכה בו, ודגנית תקבל אחריות מלאה על ניצן כאם וביתה. אבי ומיקה יגורו יחד, ניני יגור 3 פעמים בשבוע אצל רוני 3 פעמים בשבוע עם דדי דגנית תמר ירון ובן בן וסופש פעם ככה פעם ככה, נטשה ועומרי יהיו יחד גם בתור אהבה זוגית וגם כסוכני מועצה,, ועומרי ינהל את המועצה. בן בן וניצן יגורו יחד ודגנית אמא שלהם תגור איתם 3 פעמים בשבוע ו3 פעמים בשבוע עם דדי, תמר, ירון, ניני ואיה וסופש פעם ככה פעם ככה. רוח'לה תמשיך את התוכנית אירוח שלה ותזמין את רותם לשם ומתברר שכבר בפרק האחרון של העונה השנייה רותם השפילה אותה עוד פעם, ורוח'לה תאיים עליה שהתחכמות אחת שלה היא תציג בשידור חי לעיני המצלמות את התעודת בגרות שלה, ויאיר שוב יהיה העוזר תוכנית של רוח'לה. צ'כוב וחמוטל יהיו זוג ויטוסו לחופשה במלונות של אינטל. והסצנה האחרונה היא על ספינה בשמש השוקעת שבו אדם יושב ואיה מתקרבת אליו במראה הכי צנוע ויפה שיש ולילי אמא של איה מתקרבת אליהם ואומרת להם, "מה ככה לא מזמינים את האימא של הכלה"?, ואיה נמצאת על הספינה בדרך לאי בודד עם האהבה האימהית שלה ואהבת הבן זוג שלה. ומתברר שלאיה ואדם יש ילד ואיה מחזיקה את התינוק, אמה לילי מלטפת אותו, אדם מחבק את איה, והם מאושרים.
-סוף-

והנה התקצירים שאני הייתי עושה:
פרק 210 "שושלת הרוע" :
אבשלום חוטף את השישייה ומנצל את דורי למטרותיו האישיות. המערכת סוערת ודמויות מוכרות חוזרות להתערב כמה יותר לטובה וכמה לפחות.
פרק 211 "קריפטון":
התחכום של אבשלום, נגד התחכום של הנוגדים לו. אך מי ינצח? ומי ימות בפיצוץ?
פרק 212 "אהבת אמת נצחית":
פרק סיום העונה: כולם חוזרים הביתה. ניצן ואמא שלה בדרכן למשפט שיכריע עבור ניצן. האהבות הגדולות מתאחדות. אדם,איה ואמה, לילי נוסעים לחופשה בהפלגה.

Roei152

Well-known member
מנהל
יש לי רק שאלה אחת בין כל הפנטזיות שלך על הסוף למה רשמת שניני יגור 3 פעמים בשבוע אצל רוני ו3 פעמים בשבוע אצל דביר
לא עדיף שהוא ואיה יגורו שניהם כל אחד עם בן זוגו...הרי ניני הוא לא ילד קטן שצריך לעבור בין הורים גרושים. הוא בחור בן 25 שזקוק לפרטיות ולמגורים משלו עם בת זוג. הוא ימשיך לבקר ולשמור על קשר קרוב עם בני דביר אך לא יהיה תלוי בהם.

yarin64volmir

New member
כל אחד ומה שטוב לו

יכול להיות שאני טועה ויכול להיות שאתה טועה.. יש אנשים שהיו שמחים לגור עם ההורים שלהם גם בגיל מבוגר. אתה יכול להגיד על עצמך שאתה לא היית רוצה להיות תלוי בצורה זו או אחרת בהורים שלך אך יש כאלה שזה כן טוב להם חשוב להיות מאוד ספציפי לכל אחד ולא להכליל, יכול להיות שאני טועה וניני רוצה לגור לבד או עם הבן זוג שלו. איה אני יודע רוצה יותר אווירה משפחתית.

למעלה