עולם הדיסק...

Sir_Oscar

New member
עולם הדיסק...

האם מישהו מכם מוכן לעשות עימי חסד ולפרסם את רשימת שמות ספרי עולם הדיסק לפי סדרם...

DviRincewind

New member
בבקשה:

The colour of magic The light fantastic Equal rites Mort Sourcery Wyrd sisters Pyramids Gurads! Guards! Eric Moving Pictures Eric Witches abroad Small Gods Lords and ladies Men at arms Soul music Interesting Times Maskerade Feet of clay Hogfather Jingo The last continent Carpe jugulum The fifth elephant The truth Theif of time The last hero Nightwatch (הספר הבא שאמור לצאת) בהצלחה בקריאה של כולם...!

Soul Cake Duck

New member
אז ככה - אבל רק כותרות באנגלית:

1. The Colour of Magic* 2. The Light Fantastic* 3. Equal Rites* 4. Mort* 5. Sourcery* 6. Wyrd Sisters* 7. Pyramids* 8. Guards! Guards!* 9. Moving Pictures* 10. Reaper Man* 11. Witches Abroad* 12. Small Gods* 13. Lords and Ladies 14. Men at Arms* 15. Soul Music* 16. Interesting Times* 17. Maskerade 18. Jingo 19. Feet of Clay 20. Hogfather* 21. Jingo 22. The Last Continent* 23. Carpe Jugulum* 24. The Fifth Elephant** 25. The Truth* אלה כל הספרים שאני מכיר מסדרת עולם הדיסק, לפי הסדר. מסומנים בכוכבית אלה שיש לי, בשתי כוכביות הספר שקראתי ואין לי, והבלתי מסומנים הם אלה שאני סתם מת להשיג...

Death of Rats

New member
יש במאמרים אגב...

רק ששכחתי את The last hero ולא ידעתי על Nightwatch. בכל אופן, יש במאמרים. זו הנקודה שלי (בטון של קרולי מבשורות טובות).

*קליאו*

New member
שאלה..../images/Emo4.gif../images/Emo35.gif../images/Emo105.gif

למה בספרים בעברית, ברשימה של הספרים הנוספים מעולם הדיסק, (אני כרגע בודקת במכשפות בחו"ל) דילגו על כתיבת הספר שומרים! שומרים! וישר כתבו את ראי נוע אחרי פירמידות? או שזה רק הספר הזה?

Death of Rats

New member
זה לא רק בספר הזה...

אני בדקתי בכל הספרים כי לא הצלחתי להשיג את "שומרים! שומרים!" בשום מקום ורציתי להיות בטוחה שלא הזיתי את הספר הזה או משהו (ראיתי אותו אצלך מאיה, למען האמת) וחיפשתי ברשימת שמות הספרים בכל הסדרה בעברית והוא לא היה שם...

*קליאו*

New member
עשו עליו חרם../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif../images/Emo105.gif

כן, גם אצלי. ואכן יש לי את שומרים שומרים.
(*בורחת מנטע שרודפת אחרי עם לבנה*
)

DviRincewind

New member
גם לי יש את שומרים...

הם דילגו על התרגום של אריק, כנראה בגלל שגם קורגי דילגה עליו (הוא יצא בהוצאה אחרת). מעניין למה באמת...

סדר????

אין סדר כרונולוגי בעולם הדיסק כל ספר הוא סיופר בפני עצמו.. חוץ מסאגת סתמרוח... אבל גם הם ספרים בפני עצמם.. אין שום טעם בלקרוא את כולם לפי הסדר.. הכי כיף זה לשלוף באקראי את זה עם הכריכה הכי מגניבה בהוצאת קרובי ולהתחיל לקרוא בשקיקה... אחחח.. איזה כיף

DviRincewind

New member
האמת שאני לא כל כך מסכים עם זה

אני מסכים עם העניין שכל ספר עומד בפני עצמו ושאפשר לקרוא אותו גם בלי קשר לקודמים, אבל ההנאה הרבה יותר גדולה כשקוראים לפי הסדר. זה ככה גם בסתמרוח וגם במכשפות, וגם במשמר לדעתי.

למעלה