עונה 3 פרק 26

trilliane

Well-known member
מנהל
אגב, יש כיום לא מעט יוצרים ישראלים שיוצרים באנגלית

אבל לא במיינסטרים, כמובן. מצד שני אני לא חושבת שהיא טיפוס של מיינסטרים.

Uri04

New member
אבל מטרת התכנית הזו היא מסחור, לא?

הם לא ירצו שהזוכה שלהם תהיה מישהי שלא ניתן יהיה לשווק את המוסיקה שלה בארץ. תראי מה קרה עם קתלין ולינה.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא שידוע לי; מטרת התכנית היא למכור פרסומות

וכפי שאפשר לראות ע"ס העונות הקודמות, הם לא ממש ממסחרים שם אף אחד, ודאי שלא נגד רצונו.
ההצלחות הגדולות ביותר היו של המתמודדים של אביב, ובזכותו, לא בזכות ההפקה.

Uri04

New member
לדה וויס היתה איזושהי דריסת רגל בהצלחה של

יהל וגיא, יובל דיין וצחי הלוי אני מניח... אבל אני מניח שהשאיפה שלהם שהמנצח/ת תמכור אלבומים, לא? או שאני מתבלבל עם תכניות דומות אחרות.

trilliane

Well-known member
מנהל
מעבר לפרסום בתכנית? לא הבחנתי בכך

עד כמה שהתרשמתי אלה שעשו באזז בתכנית והיה להם הכישרון (ורצוי גם מנטור שיתמוך בהם) המשיכו לפתח את עצמם והצליחו, והשאר לא... אז זה לא כ"כ מסתדר לי. אבל אולי הם עושים כל מיני דברים מאחורי הקלעים, לא יודעת.

xjoiq

New member
טוב,אלקנה מתחיל לתפוס פור על יתר המתמודדים

לא האמנתי שאלקנה יפיק ביצוע טוב תוכנית אחרי תוכנית אבל זה קרה.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אני ממש סובלת מהשירה המייבבת הזו...

וזה באמת לא הסגנון, כי עם הלחן אין לי בעיה, וסולו הקאנון היה מופלא, הייתי שמחה להמשיך להאזין לו עוד (אבל אז אלקנה חזר לשיר...
). אני מבינה שיש לו קול טוב והוא כנראה מהנה את חובבי הז'אנר... פשוט לא אני. לא יכולה לסבול שירה מתבכיינת / מאנפפת / מתייסרת. עושה לי רע.

xjoiq

New member
כשאין הפתעות בהדחות בריאליטי של שירה אז זה הפי-אנד

בתוכנית הקודמת עזבה אותנו לבלי קצת מוקדם מדי אבל הפעם למרות שבהדחה כפולה יש לא פעם ולא פעמיים עיוותים הפעם הדבר הצפוי קרה.
היה קצת מפחיד לראות את ניב(ובמידה מסויימת גם את איל)בבוטום פור אבל זה עבר בשלום.

כרמיון

New member
טוב, אני מרגישה שאני פשוט חייבת לומר את זה:

קודם כל, סוף סוף הדחה מוצדקת.
דבר שני, לתחושתי שרית הביאה את זה על הנבחרת שלה (עכשיו נותר בה רק אלקנה, לא? לא שהוא מתמודד חלש, נהפוך הוא, אבל יכלו להיות שם לצדו עוד מתמודד או שניים) בכמה הדחות תמוהות שעשתה בשלב הקודם. השיא, מבחינתי, היה ההדחה של סיוון דני בשלב מאוד מוקדם, כששרית העדיפה את ג'וש והעבירה אותו אוטומטית שלב, בחירה שממש גרמה לי לאבד עניין בתכנית לכמה וכמה תכניות. מאוד אהבתי את סיוון, מתמודדת מיוחדת, מבטיחה ואיכותית שהייתה יכולה להתקדם בתכנית עוד הרבה, אולי גם עד לגמר.

xjoiq

New member
במבט לאחור

אפשר להגיד שלמרות היתרון שיש לה על המנטורים האחרים בהדרכת המתמודדים שלה ובבחירת השירים שלהם וגם בעיבוד שהיא עושה להם בכל זאת החולשה של שרית מה שנקרא עקב האכילס שלה היה במי מבין המתמודדים להחזיק ולשמור ללייב.
&nbsp
רק לתזכורת: לא רק על סיוון דני היא וויתרה אלא גם על ספיר פוקס,גל פרל ונוגה משיח.
או אז שרית יכלה להרכיב נבחרת יותר חזקה.
&nbsp
אולי ג'וש עניין אותה יותר שיש לה הרבה יותר מה לתרום לו(לגלח לו מניירות וכיוצ"ב)
&nbsp
אבל מצד שני אפשר להגיד לזכותה שברגע שיש לך תחת היד אס כמו אלקנה זה כבר לא מי יודע מה חשוב איזה עוד שניים נמצאים יחד איתו.
&nbsp
וגם יש את היתרון לאלקנה שהמנטורית שלו היא פרטית אחד על אחד שעסוקה רק בו ולא צריכה להתפצל בזמן ובמחשבה עם עוד מודרכים מה שעוד יותר משפר את סיכוייו של אלקנה לזכייה וכאמור עם מנטורית מוצלחת יחסית כמו שרית.
&nbsp

איזו משיכת זמן של מיכאל

יצאתם לפרסומת, אי אפשר לחזור כשכבר יש לכם תוצאות?
&nbsp
ג'וש וטליה.
אז לשרית ומוש נשאר רק מתמודד אחד (אני מעדיפה את שיטת ההדחה הזו...) והנבחרות של שלומי ואביב עדיין שלמות.

למעלה