עונה 3 פרק 27 רגע לפני רבע הגמר

לאביב יש איזושהי אסטרטגיה

לדעתי הוא חושב שהנבחרת שלו היא הנבחרת הטובה. והוא מת מפחד ששיראל לוקחת לו את הגמר, לכן הוא מתעמר בה כל הזמן. הרי היא בכמה דרגות גם מאיל (שהוא הפייבוריט שלי) וגם מתמר (שהיא טובה, אך לא מספיק מנוסה).

שלומי החביא אותה מתחת לרדאר והבליט את רומה וירדן

עכשיו מתחילים לראות את חוסר הניסיון של רומה וירדן, כולל זיופים חוזרים. לשיראל יש נסיון בהופעה ובגמר זה יהיה פקטור משמעותי.זו הסיבה שאביב מפרגן לרומה וירדן...

כן

כמה דיברו על רומה וירדן כקלפים החזקים של שלומי לכל אורך הדרך. והיום ברור לכולם ששיראל זה הקלף המנצח שלו.
לך לשירשור ההימורים מלפני שבועיים+, מעטים הימרו על שיראל בגמר. רבים שמו את רומה עמר. היום כולם מדברים על מי יעוף קודם רומה או ירדן...

trilliane

Well-known member
מנהל
איזה החביא? הוא כל הזמן בעדה והיא תמיד נחשבה לקלף החזק שלו

גם כאן בדיונים בפורום וגם בתכנית עצמה. גם אם יש כאלה שלא לקחו אותה בחשבון (עניין שלהם) זה לא אומר ששלומי "החביא" אותה... להפך, הוא תמיד תמך בה, הוא בחר להעביר אותה, הוא התגאה בה...
&nbsp
אני לא משתתפת בשרשורי הימורים, אבל אתה יכול לקרוא תגובות שלי בפורום לאורך כל התכנית ותמיד כתבתי שלדעתי שיראל מצוינת ולדעתי היא תגיע רחוק. את ירדן מעולם לא אהבתי (ואני מופתעת מכך שהגיע עד הלום) ולרומה יש צבע קול נעים, אבל היא מאוד בוסר. בהתחלה זה עוד עבד, עכשיו (כשנשארו רק הטובים יותר) כבר לא. היא צריכה ללמוד איך לשיר ולהופיע כמו שצריך ואז יהיה על מה לדבר (וגם ביקורות על אופן השירה שלה אתה יכול למצוא בהודעות שלי כבר מלפני חודש לפחות).

אני דווקא מבינה את הכוונה שלו

ההתנהלות מול לינה נניח ו/או יובל דיין שונה מהותית מזו עם שיראל.
קשה שלא לאהוב את שיראל- היא באמת מתוקה, הקול שלה מעולה, הסיפור שלה מרגש, הביצועים שלה ממש ממש טובים-
אצל כל מנטור אחר, בשלב הזה המילה גמר כבר היתה נזרקת לאוויר 100 פעם בערך (מוש עושה עשה את זה עם המתמודדים שלו- שהרבה פחות טובים ממנה- בערך מתחילת העונה. שלא נדבר על אביב ואפילו על שרית) - והיא היתה מסומנת כפייבוריטית(תכלס, אין הרבה מה להשוות לרומה ולירדן, היא אוכלת'תם בלי מלח. זה סטייל השוואה של לינה/ניב מנצור/מישזהלאיהיה מקום שלישי אצל שלומי בעונה שעברה)- אצל שלומי משום מה זה לא קורה.

trilliane

Well-known member
מנהל
שלומי סימן אותה כפייבוריטית מזמן... אולי לא בלעדית

אבל הוא מתגאה בה בלי הפסקה, אז "מחביא" אותה?

הוא העביר אותה אוטומטית ב"סופר באטל" ואמר עליה אז שהיא "מושלמת בכל הפרמטרים". תזכורת:
http://youtu.be/8KQ-jJVos0A?t=29m12s
&nbsp
אני רוצה גם להזכיר שבשלב ה"הופעות החיות" (עאלק) היא גם זכתה בשלושה קולות מהמנטורים (חסינות).
אז אביב התחיל להיכנס בה בתכניות האחרונות, אבל אני רוצה להזכיר שרק בתכנית הקודמת (אחרי "טיפ טיפה") שלומי אמר "איך אני יודע מי מגיע לגמר? מי שאביב לא אוהב אותו, בשבילי הוא מגיע לגמר".
&nbsp
אגב, בדיעבד אני חושבת שאביב הפנה לה עורף כשהיא דיברה על צינור לאלוהים וכו'... הוא סולד מכל הקטע הרוחני/דתי הזה (למען האמת גם אני, אבל אין לי בעיה להפריד בין זה לבין הביצוע ולשפוט רק את האחרון). והיה שם דיון על כך שהיא יכולה להגיע לגמר, אביב פשוט לא ראה אותה ממשיכה משם הלאה (שרית אמרה שהיא רואה אותה במחזות זמר).
https://www.youtube.com/watch?v=MJ6ZQi1QO9c
&nbsp
גם כאן בפורום דיברנו יותר מפעם אחת על כך שהוא לגמרי לוקח אותה איתו רחוק ככל הניתן, והוא היה מרוצה בה לאורך כל התכנית ובחר להעביר אותה בכל פעם שהדבר היה בשליטתו.
&nbsp
עם "החבאה" כל כך טובה, מזל ששלומי לא עובד בתור שודד ים...

ראינו כבר מנטורים

מתלהבים מהמתמודדים שלהם. ראינו גם את שלומי מתלהב ממתמודדות שלו- העונה זה פשוט לא מעביר את המסר- "היא אלופת עולם תבחרו בה". שלומי מתלהב יותר מאלקנה מאשר הוא מתלהב משיראל...
&nbsp
ואביב לא חיבב את שיראל הרבה לפני שיר הסמרטוט.
&nbsp
זו לא החבאה- במובן של "הוא קוטל אותה כל תוכנית". פשוט, כשיש לך מתמודדת כ"כ מוכשרת(בטח בהשוואה לשניים האחרים) סביר שתעשה כמו שאביב עושה עם תמר- ותבליט אותה כל הזמן.
שלומי פשוט לא עושה את זה (והוא יודע לעשות את זה).

trilliane

Well-known member
מנהל
אני חושבת ששלומי משתדל להיות הוגן יותר, הוא לא כמו אביב

אני לא יודעת איך שלומי יכול יותר "להבליט" אותה; היא בולטת בעצמה, הוא לא צריך לעשות הרבה. הוא כבר הבהיר שהיא מושלמת, והוא פשוט יושב בכיסא ונהנה ממנה בכל תכנית. מבין המתמודדים שלו היא היחידה שלה צריך פחות לדאוג כי היא יודעת את העבודה, היא כבר הגיעה מוכנה.
&nbsp
אביב מעולם לא היה אוהד שרוף של שיראל, אבל כן נתן לה את קולו וקטל אותה פחות.

למה

פתאום שלומי הוגן דווקא העונה הזו?
למה בעונה שעברה היה ברור שלינה היא הפייבוריטית שלו ובעונה לפניה הוא עף על יובל דיין, אבל בעונה הזו הוא מהאו"ם פתאום?
גם כשאביב נתן לה את הקול שלו, זה היה מעין טובה אישית לשלומי, לא בגלל שהוא חשב שזה ביצוע מיוחד של שיראל.
אם זו אסטרטגיה מכוונת(נסיונות ההקטנה והזלזול שלו בה), אז היא ממש טיפשית- אלקנה איום הרבה יותר גדול על הגמר של תמר.

ואגב- סתם שאלה על החתימה שלך- למה ההדגשה שאת מנהלת פורום - מישהו אי פעם חשב שטריליאן היא גבר?

trilliane

Well-known member
מנהל
שלומי לא הוגן דווקא העונה, הוא מעולם לא התנהג כמו אביב

הוא מעולם לא הכתיר כתרים, מעולם לא ראיתי אותו אומר למתמודד שהוא יגיע לגמר כפי שאביב עושה לתמר. לי לא היה ברור שלינה היא הפייבוריטית שלו בעונה הקודמת (עד קרוב לגמר); היו מתמודדים נוספים שהוא אהב מאוד והוא תמיד נותן תחושה שהוא אוהב את כולם ודואג להם ומרוצה מהם. הוא מאוד אבהי, אין ספק. לגבי יובל דיין, אני חושבת שזה היה יותר הציבור שהכתיר אותה, לא שלומי.
&nbsp
בעיניי שיראל הייתה לאורך כל העונה אחת המתמודדות החזקות של שלומי ובכלל, ותבדקי הודעות קודמות שלי, כל הזמן כתבתי שהיא תגיע רחוק וכנראה גם עד לגמר. אני ראיתי שלומי תומך, מחבק ומרוצה, לא מחביא ולא נעלים. אני צופה באותה תכנית בדיוק כמוכם, ואני כן קיבלתי את הרושם לאורך כל העונה ששלומי אוהב מאוד את שיראל, חושב שהיא ראויה לגמר ורוצה לקחת אותה כמה רחוק שאפשר. אני ממש לא מצליחה להבין איך אפשר לטעון שהוא "החביא" אותה, זה מופרך ומגוחך בעיניי.
&nbsp
לשאלתך, כן, פונים אליי בלשון זכר בלי סוף (וגם החתימה לא ממש עוזרת, מסתבר...).

xjoiq

New member
אם הוא ממשיך ככה אני מקווה שלא ואפילו אני רוצה אותו בגמר..

trilliane

Well-known member
מנהל
כמאמר השיר: אוי אוי אוי...
אין לו קול מתגלגל

זה שיר שהכרתי לראשונה בזכות הביצוע של בועז מעודה בכוכב נולד, ואיפה הוא ואיפה בועז... שמים וארץ (תרתי משמע). ירדן עשה את המקסימום שהוא יכול, וזהו. אין לו שום דבר לחדש או להוסיף על המקור... (גם לא של שוטי הנבואה כמובן) ומכיוון שאני לא אוהבת את גוון הקול שלו (מעדיפה קולות צלולים יותר, בעיקר בשיר כזה) זה סתם עוד ביצוע.

געגועי למעודה:

xjoiq

New member
יש לו,לירדן,מאוד את "הקול המתגלגל" או חודר קרביים וקישקעס

ועכשיו בהשוואה לביצוע של בועז מעודה אפילו עוד יותר!
הביצוע של ירדן אפילו מעמיד בצל את הביצוע של מעודה שנראה אפילו פלאטי יחסית לזה של ירדן.
ברוב המקרים קולות צלולים מדי פחות מעניינים מאלו הצרודים. אבל בכל זאת זה עניין של טעם ועניין של התחברות לצבע הקול.
&nbsp
הביצוע של ירדן אפילו צריך להוות דוגמא לקאבריסטים לשיר הזה איך מצליחים לרגש בו.

ביצוע מעולה של בועז מעודה

אפילו הורדתי אותו בזמנו
(אבל ממש לא זכרתי את הDUDE הרוקד עם החצאית בביצוע המקורי.
)

למעלה