עונה 3 פרק 27 רגע לפני רבע הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
או, מגניב!

ממש מזכיר את הסיפור של אברהם מהתנך

גם שרה לא הצליחה להביא ילדים, אז היא אמרה לאברהם קח לך אישה אחרת.

אני משחקת

החרדי - אביב, בגלל ההתחברות שלו עם איל ובגלל שהיה בתפוח (מעין בדיחה עליו)
הכתר- זאת שרית. שתמיד הוגנת גם בביקורות שלה שהם מאוד מקצועיות, וגם כמנטורית
החיבוק - שלומי. כי הוא מאוד אוהב את המתמודדים בנבחרת שלו
והפנים- מוש. כי הוא מנטור גרוע. הוא לא מכוון את ניב. נותן לו לבחור שירים שלא מתאימים לו, ובכלל לא יודע גם להעביר ביקורת בונה על ביצועים של אחרים.

ושרית כן בחרה ביצוע מצטיין. את אוהד.

חjuspa

New member
גם אני אוהבת אותה

כבר מזמן, והיא גם זמרת מעולה בלי קשר לטעם האישי שלי וכל מה שאמרת בנוסף.

אבל ההערה שלי על הטקסטים היתה לא כדי לרדת דווקא על שרית ועל הז'אנר שהיא מובילה, אלא הבעת פליאה על הגמל שלא רואה וגו'.

הרגשתי אתמול שכמנטורית מהצד (כלומר לא מדובר במשתתפת שלה) היא חשה את עצמה פתאום אביב גפן
הבעות הפנים המופגנות שלה בעקבות הצחקוקים של הילד הקול של הכיתה, כאילו היא משתפת איתו פעולה בעצם בגיחוך מה"פדיחה" של מופע האימים והקיטש של שיראל לכאורה. בעוד כל שירי האמא והאבא של הז'אנר שלה מה זה עמוקים ומלאי דקויות ולא מביכים בכלל (את אביב גפן לפחות
).

לשם שינוי

מסכימה עם רוב מה שכתבת. זה אכן השיר שהוא רצה לשיר ואביב התנגד.
&nbsp
ודווקא שאלו את שרית - היא בחרה באוהד כביצוע מצטיין.
&nbsp
ולמשחק-
אם זו הייתי אני זה היה: (בהתאמה, מימין לשמאל)
אביב
שלומי
ושני האחרונים- שרית
(את מוש אני בעיקר מדחיקה).
אני מניחה שאתה התכוונת ל-
מוש
שלומי
אביב
שרית
&nbsp

Uri04

New member
הוא לפחות מנסה להישאר אמיתי

ולהגיד באמת את מה שהוא חושב, ולא מה שמצפים ממנו להגיד. הבעיה היא שהוא בתכנית מסחרית עם קנה אקדח דמיוני המופנה כלפי הרקה שלו. מה הוא אמור לעשות? עדיף "ללכת עם האמת שלך" כמו שנוטים לשנן היטב בכל תכניות הריאליטי של השנים האחרונות, מאשר להיות בובה מזוייפת שיורה ססמאות וקלישאות כמו הגברת חדד.

חjuspa

New member
אני דווקא חשבתי שהחרדי זה מוש

כי הפיאות הן הדבר הכי קרוב לראסטות שלו

trilliane

Well-known member
מנהל
שרית אומרת את דעתה הכנה, לא פעם אלה לא מחמאות

היא פשוט עושה את זה בצורה קצת פחות בוטה מאביב... זה שאצלו אין פילטרים בין המוח לפה לא אומר שכולם צריכים לנהוג כמוהו. אני חושבת ש"בובה מזוייפת שיורה ססמאות וקלישאות" זה משפט פוגעני ולא הוגן שרחוק מאוד מלתאר את שרית חדד.

Uri04

New member
בואי לא נכנס לזה, טוב?

שרית חדד היא מלכת ה"להגיד הרבה ולא להגיד כלום". היא הולכת כל הזמן על קליפות ביצים, וזה מורגש.
ולא שאני מאשים אותה או משהו (יש כרטיסים להופעה עם אייל-סדר-לי-ת'קטינה-גולן למכור), אבל גם אין לי יותר מדיי כבוד למי שאני לא קונה מה שיוצא לה מהפה ברוב המקרים.

צריך להבדיל בין שני דברים

בין הקריירה שלה וההחלטות האומנותיות שלה.
לבין שהיא מנטורית.
אפשר לא לאהוב או להתווכח על הקריירה שלה, אבל אי אפשר לקחת ממנה את העובדה שהיא המנטורית הכי טובה. היא משנה שירים אם צריך, היא מקשיבה למתמודד, והיא יודעת להנחות אותם נכון. תראה את אלקנה, כמה שהיא תרמה לו. החל מהתסרוקת שהיא סידרה לו וכלה בדרך שהוא שר. מחובר למילים, מדייק לא מזייף. שוב אפשר לאהוב או לאהוב את הזאנר, אבל אלקנה הוא אחד הזמרים החזקים בתוכנית והרבה בזכות שרית.
לגבי הביקורת, היא לא הולכת על ביצים. היא אומרת מה שהיא חושבת בצורה פחות בוטה ופחות ציורית מאביב, ולא משתמשת בהומור לא ברור כמוהו.
ממליצה לך לבוא ממקום של להקשיב, ואז תראה שהפנינה האמיתית של דה וויס היא שרית חדד

Uri04

New member
זאת דעתך. אני ממש לא מסכים איתך.

אישית אני לא רואה שום הבדל בין אלקנה של תחילת התחרות לאלקנה של סוף התחרות. ואם נדבר על בחירות של מנטורית - היא דיי הרסה לטל פלורה ולכנרת עם בחירת שירים איומה שלא התאימה להן בכלל. ושלא לדבר על עוד כמה החלטות אומללות, כמו להעיף את סיוון לטובת יהב, או להציב את ספיר מול כנרת (בהנחה שזו היתה החלטה שלה).
ושנדבר על עונות קודמות? כי ממה שאני זוכר, היא לא ממש תרמה להצלחה של קתלין, עם בחירות שירים בנאליות ולא מעניינות במיוחד. קתלין היתה מגיעה רחוק בתחרות בלי קשר לשרית, וסביר להניח שהיא זכתה רק כי יובל דיין פרשה.
ושלא לדבר על הניסיון "למזרח" את מישה בעונה השנייה.. פשוט לא..

trilliane

Well-known member
מנהל
למה לא? זה חלק מהדיון...

אני חושבת ששרית מלכת להגיד את מה שהיא חושבת בצורה מעודנת, פחות ישירה ובוטה. קוראים לזה דיפלומטיות וקצת יותר רגישות. אני לא אוהדת אותה כזמרת, אבל אני בהחלט מעריכה אותה כזמרת וגם כמנטורית. אני חושבת שהיא עושה עבודה טובה.

ירדן קול גלגל

טוב זאת הולכת להיות תוכנית עם הרבה בבלת. כל הוידיאו לפני יוקדש להשתפכויות על המתמודד

טוב

אני מקווה שבתוכניות הבאות הוא ילך הביתה (בתוכנית היום יש את אוהד, ולא אכפת לי גם שרומה תלך לפניו)
המנטורים שומעים משהו אני לא שומעת כנראה - אביב בחר בזה לביצוע מצטיין?? באמת?

למעלה