עונה 3 פרק 27 רגע לפני רבע הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
ה"דוד" הוא אור כחלון, זוכה העונה הראשונה של "נולד לרקוד"

שהוכתר בהמשך גם לאחד מעשרת הרקדנים הטובים בעולם. הוא החל לרקוד רק בגיל 14 והפך למטאור, מדובר בפצצה של כישרון (אם כי את הריקוד הזה לא כ"כ אהבתי, והחצאית די מגוחכת).
&nbsp
גם בועז מעודה רק שר, נקי, פשוט, ישיר; אבל כשהוא שר... קול משמים. הוא לא היה בלהקת נוער ולא הגיע לתכנית עם ניסיון שירה על במה (אפילו לא חובבני) אבל הוא בורך בקול צלול וזך, עם מנעד נהדר. כשהוא עולה לגבוהים הוא פשוט מרחף... לא מתאמץ כמו אחרים.

כן, זו היתה נקודת התורפה שלו

זו היתה הביקורת העיקרית נגדו, בטח בעונה בה היתה ממ"ב
עם בועז, ה"עציציות" הזו הרבה פחות הפריע לי...
&nbsp
אני מאמינה לך שהוא פצצה של כישרון(פחות מבינה בריקוד), אבל זה מביא אותי לחשוב שכנראה לא ראיתי את הביצוע הזה בלייב- הייתי זוכרת דבר כזה...

trilliane

Well-known member
מנהל
ואללה... כבר הספקתי לשכוח. במקרה שלו לא היה לי אכפת

כשבן אדם מביא איתו כזה כלי בחזה, זה לא משנה. מצדי שיתעצץ כמה שבא לו.
ממ"ב הייתה המקרה ההפוך; המון כישרון וניסיון, אבל כמות מניירות שמספיקה לעוד שלוש זמרות בכיף...
&nbsp
אני חושבת שראיתי את הביצוע ההוא בשידור חי (כי צפיתי בכל העונה החמישית) אבל לא זכרתי שאור כחלון רקד בו. בסדר, עברו שנים רבות...

xjoiq

New member
ביצוע ממש יפה ומרגש!

הקול שלו ממש מזרים "סם של רגש" לקאברים עד כדי כך שקורה דבר משונה שהתחברות חלקית לטקסט לא ממש מפריעה בצורה אקוטית לביצוע. ובמקרה הזה יצא ממש יפה. אולי הביצוע היפה בתוכנית.
&nbsp
לא במקרה ההפקה שמה אותו בתור ראשון,הביצוע הראשון אמור להוות מתאבן/אפריטיף לתוכנית ופעם ראשונה שההפקה בוחרת לשבץ אותו ראשון ובצדק!
&nbsp
ירדן משתפר ונאפה מתוכנית לתוכנית אם בתחילת התוכנית הקול שלו היה נעים אך לא ממש מפיל,בתוכניות האחרונות אני ממש מתחיל להתחבר אליו יותר ויותר ונכון להיום כבר הייתי רוצה אותו בגמר! (בתנאי כמובן שהוא ימשיך ככה)הוא הכי מעניין אותי יחד עם אלקנה שיראל וניב.
&nbsp
הוא צריך להמשיך להתרחק מעמיר בניון ולבחור בשירים כאלה וכגון של רותם כהן לירן דנינו וכאלה. עבודה מצוינת של שלומי איתו.
בכל מקרה הכיוון האחרון הוא מעולה לירדן ובהחלט אפשר לייצר זמר מעניין מאוד+ בתעשיה הישראלית.
יהיה חבל לי מאוד אם זמר כזה ועם קול כזה יעלם באלמוניות לאחר התוכנית.

היה בסדר

הסכמתי עם שרית - זה היה סביר והשיר חביב שכזה, אבל לא היה שם באמת שום דבר מיוחד.
&nbsp
&nbsp

trilliane

Well-known member
מנהל
נחמד; שיר די בנאלי, אבל מתאים לו מאוד

והוא כ"כ התרגש... זה היה מקסים, חם ושובה לב. אהבתי גם את סולו הפסנתר הקטן באמצע.
אני חושבת שהוא צריך להתפתח כמלחין לפני שיוכל ממש לצאת עם חומרים משלו.

xjoiq

New member
ביצוע חביב של איל

מעל ממוצע הרמה בתוכנית. לא שולל שהשיר הזה יאומץ לרדיו.

שאלה

שרומה דיברה על אימא שלה בוידיאו. היא דיברה ברבים על אימהות. מישהו יודע על מה מדובר?

trilliane

Well-known member
מנהל
לא לסביות; כבר לא זוכרת בדיוק, הראו באודישנים

trilliane

Well-known member
מנהל
אין לי מה לומר שלא נאמר בעבר... דורכת במקום תרתי משמע

ונראה שהפעם אפילו המנטורים כבר מרגישים בכך ומעזים לומר זאת בקול.

חיכיתי חיכית, ציפיתי ציפיתי

איפה ההפתעה ששלומי הבטיח בתוכנית שעברה?

&nbsp
זה היה ביצוע טוב שלה(אם כי זה לא חוכמה- בדומה ל"אבא" של שלומי שבת, זה שיר שקשה ליפול איתו), אבל הסכמתי עם שרית- רק קול יפה זה כבר מזמן לא מספיק...
&nbsp
&nbsp

xjoiq

New member
קצת יורד לי מרומה

הקול שלה נעים אבל היא צריכה זמן אפייה של שנתיים שלוש בערך. אולי אז היא תישמע טוב.
בינתיים היא נהנית מכח ההצבעה של ראש העין.
התוכנית הבאה עוברת למוצאי שבת לשעת השיא השבועית של הרייטינג של ערוץ 2 כבר לא בקלות יעזור לה כח ההצבעה של ראש העין.

trilliane

Well-known member
מנהל
אחד מהשירים היפים של הדורבנים, ניב לא דגדגד את המקור

שירה שטוחה, קול חלש ונטול עומק, לא עולה לגבהים חלק ויפה כמו איתי גלוסקא... לא מבינה מדוע אביב עף על הקול שלו; אולי זה משהו שעובר חי על הבמה. אני שמעתי ביצוע חיוור ומשעמם לשיר יפה. אולי לו לא הייתי מכירה את המקור הייתי מתרשמת (כי השיר יפה) אבל אני כן, וזה פשוט לא זה.

למעלה