עונה 3 פרק 29 חצי הגמר

trilliane

Well-known member
מנהל
ממש לא; אין שום השפעה לרעה של שיר מקורי

איל שר שיר מקורי ונשאר, שיראל שרה שיר מקורי ונשארה (בתכנית שבה היא שרה אותו), אוהד הלך בשיר המקורי השלישי בערך (אם ספרתי נכון) ואני לא חושבת שהיה לזה קשר לשיר (להפך, הוא נשמע טוב יותר כשהוא שר שירים שלו). היה ברור לי שהשיר של ניב לא ימנע מאוהדיו להצביע לו. בשלב הזה של התחרות לשיר ששר המתמודד יש השפעה קטנה מאוד, כי לכולם כבר יש פייבוריטים ומצביעים להם די אוטומטית (בפרט שפותחים את ההצבעות בתחילת התכנית, ולגמר כבר פתחו).

Uri04

New member
לא מדוייק

ארינה שרה שיר מקורי והודחה. אוהד כבר אמרנו, שיראל כן הודחה אחרי ביצוע שיר מקורי (בצרפתית).. זה התחיל לחזור על עצמו...

trilliane

Well-known member
מנהל
מדויק מאוד; יש יותר מקרים שנשארו אחרי שיר מקורי משהלכו הביתה

ארינה לא הודחה, המנטורים העניקו חסינות לאחרים ואביב בחר שלא לשנות את בחירתם.
אוהד הלך הביתה רק בפעם השלישית ששר שיר מקורי... ואני לא חושבת שיש קשר לשיר אלא לכך שהוא פשוט מיצה את עצמו בתכנית והאחרים שנשארו היו כבר פופולרים ממנו. לו היה שר קאבר אני חושבת שהיה הולך באותה המידה.
&nbsp
שיראל שרה שיר מקורי לאמה ונשארה בתכנית; בתכנית שבה היא הודחה היא שרה שני קאברים, אחד באנגלית עם צחי והשני בצרפתית. זה שאנסון ידוע, ממש לא שיר מקורי... ולהדחה שלה אין קשר לשיר (הביצוע היה מעולה) אלא לכך שהיא התמודדה מול ניב והוא פשוט פופולרי ממנה.

Uri04

New member
הם אמרו שהשנסון ששרה הוא שיר מקורי

מצטער שאני לא ספץ בשנסונים בצרפתית.. וזה לא משנה איך ארינה הלכה - היא הודחה.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הם לא... הם אמרו שזה שיר ידוע, אביב ביצע אותו בעברית!

הביצוע של אביב הושמע כאן המון ברדיו, אני הכרתי כך את השיר והם גם דיברו על זה בתכנית. צפה שוב ביוטיוב ותיווכח.
&nbsp
שוב, ארינה לא הודחה; יש הבדל אם המנטור בוחר להדיח מתמודד (כלומר בוחר ספציפית מאיזה מתמודד הוא נפרד) לבין בחירה חיובית במתמודדים האחרים שממנה נובע שמי שמקבל הכי פחות קולות הוא זה שלא ממשיך (כפי נעשה גם בהצבעת הקהל – הצופים לא בוחרים את מי להדיח אלא בוחרים במתמודדים שהם רוצים שימשיכו). זה לא אותו הדבר. וארינה לא סיימה את חלקה בתכנית בגלל שיר מקורי אלא בגלל שהביצוע שלה היה חלש, פחות טוב משל האחרים באותה תכנית; הם קיבלו חסינות והיא לא. התרחיש הזה היה יכול לקרות (ולהערכתי היה קורה) גם לו הייתה מבצעת קאבר.
&nbsp
בסופו של דבר, גם אם תתעלם מהנסיבות ותסתכל רק על המספרים, ביצוע שיר מקורי אינו "מכת מוות" בתכנית. היו יותר מקרים שבהם מתמודדים נשארו אחרי ביצוע שיר מקורי. רק בשני מקרים עזבו את התכנית אחרי ביצוע שיר מקורי וגם אז אני בספק גדול אם היה קשר לשיר עצמו.

טוב

הוא באמת נשמע טוב בהרבה בשיר שלו מאשר בקאברים.
&nbsp
ההתחלה היתה 'סתם עוד שיר', אבל זה המשיך והשתפר ממש. שיר חביב, יפה לו.

trilliane

Well-known member
מנהל
שיר משעמם, אבל התאים לו... ואני עדיין לא אוהבת אותו

אבל יש מספיק שכן... לבריאות.

להשתגע

&nbsp
הסכמתי עם אביב- זה שיר קשה מבחינת מלודיה.
לא הסכמתי- זה היה די משעמם, הביצוע של ירדן. הוא פשוט לא הצליח לסחוב את השיר..

Uri04

New member
זה עדיין מפוזר מאוד. חייב לעבוד על הנמוכים

ולמתן את הגבוהים.. לא מתלהב מסגנון השירה שלו, אבל שיהיה לו בהצלחה..

trilliane

Well-known member
מנהל
אהבתי ששלומי הוריד לו את הסולם; אבל הביצוע שעמם אותי

ובאופן כללי אני לא מתחברת לירדן, אז מה זה משנה... לדעתי הוא הגיע הרבה יותר רחוק מכפי שהיה אמור.

ביצוע

בינוני- היו קטעים שזה היה נשמע כמו מסטיק
וקטעים שזה היה ממש מעולה בהם.
&nbsp
אז כשמשווים את אלקנה לעצמו- פחות טוב.

Uri04

New member
סלסל את פוליקר למוות

לא הרגיש לי אותנטי, לא מרגש, סתם סיסלוליאדה

trilliane

Well-known member
מנהל
לא מתה על השיר, אבל לפחות קצת גיוון...

ומילא הסלסולים, אבל לשירה המאנפפת הבכיינית אני לא מסוגלת להתחבר, היא עושה לי רע באוזן, לא יעזור כלום. זה סגנון ערבי, אבל דווקא לינה מחול הדגימה יפה שלא חייבים לשיר כך.

trilliane

Well-known member
מנהל
וטוב שכך...
רוני חמודה, אבל הן זמרות שונות מאוד

וכל אחת מהן לקחה את השיר למקום אחר. בכל זאת לו הייתי אביב לא הייתי בוחרת דווקא בשיר הזה.

נועה20032

New member
חבל מאוד שתמר לא בחרה את השיר

זוועה כבר שלושה שבועות שהביצועים שלה גרועים צריכה לשיר באנגלית דחוף בהתחלה שרה באנגלית והייתה מעולה, כנראה שאביב פשוט לא רוצה לזכות

למעלה