עונה 6 בערוץ 3 !!!!!

Carpet Crawler

New member
יפה להם, הביאו את העונה מהר יחסית

עוד לפני שהיא מסתיימת בארה"ב (אפילו שהיא כבר הסתיימה בצרפת). רק שהיא תשודר בימי שישי בשעה 22:25. איזו מן משבצת זו בשביל שידור ראשון?

זה נכון!!

הם באמת הביאו את העונה מהר!! יששששש!! אין אני חייבת להשאיר את השעה 22:00 פתוח למגן!!

Carpet Crawler

New member
זה ישודר ב-22:55

או שבהתחלה פורסם 22:25 ואח"כ זה השתנה או שזו הייתה טעות שלי. בכל אופן, 22:55 ולא 22:25, החל משישי הקרוב.

fox100

New member
השאלה אם לא יצנזרו פרקים

את הפרק האחרון של העונה החמישית לא ראינו במלואו - ועדיין לא ברור באשמת מי. הפרק המקורי היה משהו כמו שעה ורבע ובארץ הראו הרבה פחות. אם ככה יתעללו בעונה השישית אין טעם לראות את הסידרה.

Carpet Crawler

New member
גם אני תוהה

פרק סיום העונה החמישית קוצר אבל לא ע"י הוט 3 אלא ע"י המפיצים או האולפנים, אני משער שזה משיקולים של זמני שידור. אם הוט 3 אשמים במשהו זה רק אם הייתה להם אפשרות להביא את הפרק המלא ובמודע בחרו את הגרסה המקוצרת במקום. אבל הם בעצמם לא אחראים על העריכה המחודשת. גם בעונה הרביעית היה פרק אחד ארוך מהרגיל (פרק 10 בעונה ההיא, אורכו הגיע לשעה וקצת) ואותו הם דווקא שידרו במלואו, כך שלא נראה שיש להם בעיה עקרונית עם פרקים כאלה. אם בכל זאת זה השיקול של הוט 3, סיום עונה 6 קצת פחות ארוך מהגרסה המלאה של סיום עונה 5 אז אולי בכל זאת יש תקווה לגרסה מלאה הפעם.

R a v e n

New member
ראיתי גם ביס פירסומת למגן YES STARS3

ביום שישי לא זוכר באיזה שעה העונה החדשה מתחילה

למעלה