עונה 6 תתחלק ל-2, ויהיה רווח לא קטן...

מוגלי7

New member
עונה 6 תתחלק ל-2, ויהיה רווח לא קטן...

סטיבן מופאט הודיע שהעונה השישית תתחלק לשני חצאים, כשהחצי הראשון יתחיל באביב (כרגיל), והחצי השני... בסתיו. כלומר משהו כמו חצי שנה give or take בין שני החצאים. מופאט אמר שזאת בעקבות טוויסט גדול בעלילה שיתפרץ באמצע העונה. http://www.digitalspy.co.uk/tv/s7/doctor-who/news/a269381/new-doctor-who-series-split-in-two.html

Gal lifrey

New member
עדיף שהכל יהיה עוד שנה אבל לפחות בבת אחת!

כאילו שלמתוח אותנו במשך שבוע שלם זה לא מספיק ><

myaron

New member
דווקא נראה לי בסדר

עדיף לפרוס קצת את העונה מאשר לסיים אותה בשלושה חודשים. כמובן שהייתי מעדיף פשוט יותר פרקים, אבל יכול להיות שזה יהיה לא רע.

noam 500

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

OKDeSign

New member
אוי זה מרגיז

זו סדרה של 13 פרקים , אפשר לעשות אולי איזה חודש הפסקה באמצע אבל חצי שנה?

מוגלי7

New member
../images/Emo45.gif.

בעונה השלישית למשל גם כן הייתה הפסקה, אבל של שבועיים בלבד.

Gal lifrey

New member
באמת? בין כמה פרקים?

למרות שזה יכול להיות גם בגלל מועדים מסוימים- נגיד בעונה השנייה של הסדרה "מרלין" היה שבוע שלא פורסם פרק (גם בסדרה הזאת כל עונה היא למשך 13 פרקים), אבל אם אני זוכרת נכון זה היה כי בתאריך שהפרק לא פורסם היה משהו...

מוגלי7

New member
בין פרקים 6 ו-7.

ומרלין חוזר ב-11 לספטמבר D: (לא קשור, פשוט הזכרת את מרלין
)

Gal lifrey

New member
אין קשר בין הפרקים

אז בטח זה קשור לתאריך, הרי רק אם זה היה בין פרקים 5 ל-6 (שהיו בהמשכים)- אז זה היה בעקבות סיבה עלילתית. באמת התחלתי לתהות מתי זה יחזור- עוד 12 ימים! D: (כשחושבים על זה- אם החלק השני של העונה השישית תצא בתקופה שהעונה הרביעית של מרלין תצא, זה יהיה אדיר! שתי סדרות לחכות להן בכל סופ"ש!
)

מוגלי7

New member
5 ו-6 הם לא בהמשכים בד"כ בדוקטור הו.

רק בעונה 2. בשאר העונות פרקים 4 ו-5 היו בהמשכים.

Gal lifrey

New member
אני יודעת, אבל בעונה הזאת כן

בעונה 3 הפרקים 5-6 היו על הדאלק במנהטן.

מוגלי7

New member
בעונה 3 פרקים 4-5 היו הכפולים של הדאלקים.

כרגיל. פרק 6 היה לאזרוס. רק בעונה 2 התבנית הזאת השתנתה, אמרתי לך.

noam 500

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

limors2

Active member
הפסקה של חצי שנה זה יותר מדי.

אומנם התבאסתי בעונה הקודמת שחיכיתי כ"כ הרבה זמן והכל הסתיים תוך 13 שבועות אז נחמד שהסדרה תתפרס על תקופה קצת יותר ארוכה, אבל הם מגזימים

timetraveler900

New member
"פסחא! סתיו! חג המולד!"- ?!?!?!?!??!

למה?!!!!!!!!!!!!!!!!!!??!?? למה לגרום לאנשים לחטוף שבץ?! אני מתפלצת! זה מטומטם! סליחה על התגובה אבל זה פשוט הדבר הכי לא הגיוני ששמעתי עליו.

John the Savage

New member
כמה מחשבות ../images/Emo58.gif

דבר ראשון, עצם החלוקה לשני חצאים לא מפריע לי. סה"כ, אצל הבריטים הרבה פעמים סדרות עלילתיות הן בעצם מיני-סדרה של 6-7 פרקים (לדוגמה being human), כך שבעצם הוא הופך את העונה לשתי מיני-סדרות. להמתין זה תמיד מבאס, אבל זה לא מפריע לי. מה שיותר מטריד אותי זה מה זה אומר על העלילה של העונה. ניראה שהסיבה לחלוקה הזו היא שמופאט חשב על עלילה מסויימת שתסגור את הקצוות שנשארו פתוחים בעונה הקודמת (בעיקר בעניין ה"שקט" ואולי גם ריבר סונג), והגיע לסיפור שנמשך על פני 6-7 פרקים, כשהחלק השני הוא סיפור חדש (שכניראה נבנה על אלמנטים שמופיעים בחלק הראשון). המשמעות של החלוקה לשתי מיני-סדרות אומרת שיהיה יותר דגש על העלילה העונתית ופחות פרקים רגילים העומדים בזכות עצמם. בהתחלה דווקא הייתי בעד המעבר לדגש רב יותר על עלילה עונתית, אבל אני שואל את עצמי אם זה כבר לא יותר מידי. אז מצד אחד, זה אומר שיהיו פחות פילרים, אבל מצד שני עד היום הרבה מהפרקים ההכי מוצלחים בסדרה היו דווקא פרקים stand-alone באמצע העונה, וזה דווקא עושה טוב לסדרה כשיש קצת זמן לנשום ולעשות פרקים רגועים יותר בהם יש פנאי להכיר ולהתחבר לדמויות. זה יכול להיות מוצלח אם באמת העלילה העונתית תצדיק את זה, אבל אם לא - זה יהיה מבאס. וחוץ מזה, למה הוא מספר לנו שיהיה טוויסט? זה חתיכת ספויילר, לא? אני אישית מעדיף שטוויסטים יגיעו אלי לגמרי בהפתעה מבלי שאדע שצפוי אחד כזה. כך לדוגמה בחוש השישי לא סיפרו לי שזה "סרט עם טוויסט" וטוב שכך. הייתי נהנה הרבה פחות אם כל הסרט הייתי ומחפש מה הטוויסט (וסביר להניח שגם הייתי מנחש בסופו של דבר).

מוגלי7

New member
בקשר למה שכתבת על הטוויסט.

אתה לא באמת מגיע לצפות בעונה של דוקטור הו במחשבה של "הדוקטור ואיימי עומדים לנסוע בחלל ובזמן, לפגוש אנשים, יהיה סוף עונה גדול וזהו זה". הרי תמיד יש טוויסט וזה ברור שבכל עונה יהיה איזשהו טוויסט, זה שמופאט הבהיר את זה שיהיה אחד גם בעונה הבאה לא ממש משנה לדעתי.

Gal lifrey

New member
אבל למה להפוך את זה לשתי מיני סדרות?!

סדרה ארוכה יותר כיף לראות מאשר מיני-סדרה; וגם ככה עד שיש סופסוף ממש סדרה, שלמרות שיש בה רק 13 פרקים, היא ארוכה יחסית במובנים של הבריטים-אז למה לחלק? חוץ מזה שגם המתח יהרוג את כולנו עד שיגיע החלק הבא :-

למעלה