עונה 6 תתחלק ל-2, ויהיה רווח לא קטן...

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif בלי קשר לריבר

אולי היא "מתה" כמו שרוז "מתה"? אני לא מתכוונת שהיא בהכרח הגיעה לעולם מקביל, אבל עדיין משהו בסגנון.

מוגלי7

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo58.gif

זה רשמית הפך לשרשור האהוב עליי מזה כמה זמן
כל השרשור מלא בספקולציות על מותה האפשרי

מוגלי7

New member
טוב, אני כבר חייב לצאת חוצץ כאן../images/Emo6.gif

איימי לא הייתה עד כדי כך גרועה! איפה היא ואיפה מרתה? משהו לחשוב עליו.

OKDeSign

New member
כן אבל זה כיף

כי לצערנו את מרתה לא הרגו... עכשיו שיש לנו דרך להוציא עצבים על איימי זה יוצא.. פשוט...מרתה הייתה פוסטמה.. איימי סתם לא מוצלחת =\

מוגלי7

New member
מה שכן על איימי חבל לי.../images/Emo58.gif

כי איימי כן יכלה להיות מוצלחת, יש לה פוטנציאל, אם לשחקנית שהייתה מגלמת אותה היו כישורי משחק כלשהם, או אם הדמות הייתה נכתבת עם טיפה יותר אמינות ולא כדמות מושלמת, מצחיקה, יפהייפה עם גוף הורס, צינית וג'ינג'ית כזאת. מישהו הזמין חשפנית? סליחה, Kissogram

מילי08

Well-known member
היא בהחלט

עד כדי כך גרועה. מרתה היתה דמות שהתסריטאים פשוט שכחו לפתח. פרימה אגי'מן לפחות יכולה לקרוא לעצמה שחקנית.

Gal lifrey

New member
../images/Emo6.gif

כיף לצחוק על הריגת דמויות- כל עוד הן לא אהובות כמובן (האמ רולינג קחי את זה כבר בחשבון האמ!!!)

pepperland

New member
רק לדעתי זה יהיה חבל אם זה יקרה?../images/Emo58.gif

דווקא לדעתי הדמות שלה התחילה קצת להיות מעניינת לקראת הסוף,בעיקר עם רורי. השילוב של שניהם ביחד מוצלח למדי.

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

הבעיה היא לא שהיא לא מעניינת- היא יכלה להיות דמות טובה, אלא שהיא פשוט, טוב... מושלמת מדי. רורי בהחלט נעשה מעניין, הבעיה היא שהוא מגיע כנראה רק ביחד עם איימי.

pepperland

New member
לדעתי היא השתנתה בפרקים בסוף העונה| ספוילר|

בהתחלה היא באמת הייתה מושלמת מדי וזה היה מעצבן,אבל עם הזמן ושרורי הצטרף היא דווקא התחילה לפתח יותר אופי - שזו הייתה הבעיה המרכזית בתחילת העונה,לא היו לה הרבה מאפיינים. לא יודעת,אולי זו רק הרגשה שלי. רורי נהדר,אבל הוא באמת גם מתקשר לי לאיימי וקשה לי לראות אותו נוסע עם הדוקטור בלעדיה - כי הם מעין צמד כזה.

מוגלי7

New member
כשחושבים על זה, כבר יש לנו ניצחון קטן../images/Emo58.gif

השנייה ביקום של דוקטור הו שתזכה למות פעמיים, אחרי אוון הרפר.

Gal lifrey

New member
רק שלאוון ../images/Emo58.gif טורצ'ווד עונה 3

לא הגיע למות, בטח שלא פעמיים.

John the Savage

New member
דווקא כן ../images/Emo58.gif

זו היתה הבעיה ההכי גדולה שלי עם טורצ'ווד. כל הדמויות פרט לג'ק וגוון היו מעצבנות לאללה. במיוחד אוון. לפחות עונה 3 התחילה אחרי שנפטרו מהדמויות ההכי מעצבנות, מה שעזר לה (בין השאר) להיות העונה האהובה עלי בסדרה.

John the Savage

New member
אוהו! ../images/Emo58.gif

את האמת שהיא היתה סתם דמות לא מפותחת ולא מעניינת. לקראת סוף העונה השניה היא גם התחילה להיות קצת מעצבנת עם כל המבטים רוויי הפאניקה הבלתי נגמרים שלה, אבל הבעיה העיקרית היא שפשוט לא הפכו אותה לדמות מעניינת או מורכבת. וחוץ מזה יש גם את יאנטו, שגם הוא היה דמות פרווה כל הסדרה, ואז פתאום מדמות עם אפס כימיה בינו לבין ג'ק, הם הפכו פתאום לבני זוג - ככה סתם בלי הסבר, בלי שנראה שום התפתחות רומנטית ביניהם ובלי שנבין מה ג'ק מוצא בו בכלל. פשוט כי התסריטאי החליט.

למעלה